:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 388,259,680
Активни 271
Страници 82,595
За един ден 1,302,066

Програма на столичните кина 20-26.07.2001 г.

Извънредни директиви
Мир, зала 1 - 11.40,13.45,16.00,18.10ч(цяла седмица),20.15ч (пон.,23.07.)

Диви/красиви
Мир, зала 1 - 20.15 ч(без пн.., 23.07.)

Мумията се завръща
Мир, зала 1 - 22.00 ч

Гарванът на спасението
Мир, зала 2 - 11.30, 15.30, 18.20 ч
Левски - 12.30, 18.00, 22.15 ч

Някой като теб
Мир, зала 2 - 13.15, 16.40, 20.00, 21.45 ч

Еволюция
Сердика - 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 ( без чт.26.07.), 21.45 ч
Изток - 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 ч
Витоша - 11.00, 12.45, 14.40, 16.30, 18.20, 20.15, 22.15 ч
FX CINEMA - 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00,22.00 ч
Позитано - 17.30, 19.30, 21.30 ч
Мултиплекс, зала 6 - 11.30, (13.45, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 ч
Антитръст
Сердика - 19.30 ч (чт.26.07.)

Есен в Ню Йорк
Европа Палас - 14.15, 19.30, 21.20 ч

Дан Колов 1: царят на кеча
Европа Палас - 11.00,16.10 ч

Дан Колов 2: царят на кеча
Европа Палас - 12.40, 17.50 ч

Тигър и дракон
Модерен театър - 11.20, 13.30, 15.40, 17.45 ч

Градски легенди 2
Модерен театър - 13.10,19.45, 21.30 ч

Вертикална граница
Модерен театър - 11.00, 17.10 ч

Ханибал
Модерен театър - 15.00, 21.20 ч

Шестият ден
Модерен театър - 19.15 ч

102 далматинци
Модерен театър - 11.30 ч(съб.-нед.)

Червената планета
Модерен театър - 13.00, 21.10 ч

Гладиатор
Модерен театър - 16.45, 18.30 ч

Да изчезнеш за 60 секунди
Модерен театър - 11.00 (пон-четв.),14.45 ч

Запознай се с нашите
Модерен театър - 16.30, 19.20 ч

Запази последния танц
Модерен театър - 14.30 ч

Завръщането на паяка
Модерен театър - 21.10 ч

Момчета-чудо
Биад - 15.15, 17.10, 21.20 ч
Левски - 13.30, 19.30, 22.15 ч
Мултиплекс, зала 4 - 18.00, 20.15, 22.20 ч
Враг пред портата
Биад - 13.00, 19.10 ч

Омагьосаният император
Култура, зала "Ново кино Славейков" - 11.45 ч (съб.-нед.)
Влайкова - 11.30 ч(съб-нед.)

Гепи
Култура, зала "Ново кино Славейков" - 11.20 ч(пон.-четв), 21.00 ч (цяла седмица)
Левски - 17.30 ч

Микрокосмос
Култура, зала "Ново кино Славейков" - 13.15 ч

Танцьорка в мрака
Култура, зала "Ново кино Славейков" - 14.30, 18.40 ч
Мултиплекс, зала 4 - 13.00, 15.30 ч

Две димящи дула
Култура, зала "Ново кино Славейков" - 16.50 ч

Бягай, Лола
Култура, зала "Глобус" - 12.30 ч

Такси 1
Култура, зала "Глобус" - 14.00 ч

Такси 2
Култура, зала "Глобус" - 15.30 ч

Братът в Чикаго
Култура, зала "Глобус" - 17.00 ч

Били Елиът
Култура, зала "Глобус" - 19.10 ч

Магнолия
Култура, зала "Глобус" - 21.30 ч

Пурпурните реки
Рекс - 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 ч-.
Мултиплекс,зала 3 - 16.00, 20.30, 22.30 ч

Изкуството на войната
Москва - 13.10, 15.10, 17.10, 21.30 ч
Мексиканеца
Москва - 19.10 ч
Левски - 20.00 ч
Мултиплекс, зала 5 - 13.15, 15.30, 20.00, 22.15 ч

Приказка за маймунката
Урвич - 11.45 ч(съб.-нед.)
Левски - 10.30 , 12.00, 15.45 ч

Треска за шоу
Урвич - 13.30 ч(съб-нед.), 17.30 ч(цяла седмица)

Ромео трябва да умре
Урвич - 15.30, 19.30 ч

Голямата ваканция
Левски - 11.00, 16.30 ч

Грозна като смъртта
Левски - 14.30 ч

Някой като теб
Позитано - 18.00 ч

Анализирай това
Позитано - 19.45 ч

Вътрешен човек
Позитано - 21.30 ч

Шеметна сделка
Зимен дворец - 17.15 ч

Почти известни
Зимен дворец - 18.45 ч

Семеен човек
Зимен дворец - 20.30 ч

Открити рани
Зимен дворец - 22.40 ч

Мексиканеца
Влайкова - 16.00 , 18.00, 20.00 ч

Какво искат жените
Мултиплекс, зала 3 - 13.30, 18.15 ч

Д-р Т и жените
Мултиплекс, зала 5 - 17.45 ч

15 минути
Мултиплекс - 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.15 ч

Малена
Мултиплекс, зала 1 - 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 ч
Програма на Евро - български културен център
ПАНОРАМА НА СЪР АНТЪНИ ХОПКИНС
МАСКАТА НА ЗОРО - пт., 20.07.-16.00 ч/ съб., 21.07.-18.30 ч/ пн.,23.07.-16.00 ч/ ср., 25.07.-21.00 ч
ХАНИБАЛ - пт., 20.07.-18.30 ч/съб,21.07.- 16.00 ч/ нд., 22.07.-18.30 ч/ чт., 26.07.-16.00 ч
МЪЛЧАНИЕТО НА АГНЕТАТА - пт., 20.07.- 21.00 ч/ пн., 23.07.-18.30 ч/ чт., 26.07.- 18.30 ч
ДА УСТОИШ НА ПИКАСО - вт., 24.07.- 16.00 ч/ ср., 25.07.-18.30 ч/ чт.-26.07. - 21.00 ч
ИМЕНИЕТО ХАУЪРДС ЕНД - нд., 22.07.-16.00 ч/ пн.,23.07. - 21.00 ч/ вт.,24.07.- 18.30 ч
ОСТРИЕТО - вт., 24.07.-21.00 ч/ ср.,25.07.-16.00 ч
ДВЕ СПЕЦИАЛНИ ПРОЖЕКЦИИ НА ФИЛМА "ДНЕВНИКЪТ НА БРИДЖИТ ДЖОУНС" - 21.07.,съб.- 21.00
ч/22.07.,нед. -21.00 ч

Програма на филмотечно кино Одеон
Затворниците от Алтона - 20.07.- 18.00 ч
Крадци на велосипеди - 24.07.- 18.00 ч
Риба, наречена Уанда - 21.07.- 13.30 ч; 22,25,26.07.- 15.30 ч
Тутси -20, 23.07.-15.30 ч
Обикновени хора - 22, 26.07.- 18.00 ч; 24.07.- 15.30 ч
Широко затворени очи - 20.07.- 20.00 ч;21,22,23,24,25,26.07.- 20.30 ч
Жената от пясъците - 21,23,25.07.- 18.00 ч

Програма на кино 087 Ялта
11.30 Приказка за маймунката; 13.00 Грозна като смъртта; 15.30 Ерин Брокович; 18.15 Изкуството на войната; 21.15 Изкуството на войната; 23.30 Момчета чудо.
594
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД