:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 421,906,809
Активни 1
Страници 6,092
За един ден 1,302,066

Кино


В София
София филм фест
Дом на киното
днес: Феникс, 12.30, Къса кожа, 14.30, Люлката на виното, 16.30, Моята разходка в дивото, 18.00, Най-екзотичният хотел Мариголд 2, 20.30, утре: Солта на земята, 13.00, Имало едно време в Китай 2, 15.00, Шери и мистерията на "Рalo Сortado", 17.00, Пако де Лусия: Пътуване, 19.00, Рио 50 градуса, 20.45,

Синема сити Парадайз
Американски снайперист, 22:00, Героичната шесторка, 2D: 12:20 (днес, утре и четвъртък) , Среднощно преследване, 19:15, 21:30, Бързи и яростни 6, сряда 19:00, Бързи и яростни 7, 4DX: 13:40, 16:20, 19:00, 21:40, 3D: 14:40, 17:20, 20:00, 21:40, 22:40, Чапи 18:45, Трасьори, 12:40 (днес, утре и четвъртък), Съседското момче, 14:40, 16:45, 18:40, 20:40, 22:40, Пепеляшка, 11:10 (днес, утре и четвъртък), 12:30 (днес, утре и четвъртък), 13:00, 13:40, 14:50, 16:10, 17:15, 18:30, 19:40, 20:50, 22:00, Бамзе и градът на крадците, 11:30 (днес, утре и четвъртък), 13:20, Спонджбоб: Гъба на сухо, 3D: 12:20 (днес, утре и четвъртък), 16:40, 2D: 14:20, Овцата Шон, 11:20 (днес, утре и четвъртък), Фокус, 13:00, 15:10, 16:10, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, 21:40, 22:40, Несломен, 14:00, Теорията на всичко, 17:10, У дома, 11:00 (днес, утре и четвъртък), 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, Стрелецът, 14:50, 19:50, 22:10, Kingsman: Тайните служби, 16:40, 21:20, Падингтън, 11:50 (днес, утре и четвъртък), Игра на кодове, 13:50, Дани Колинс, 13:30, 15:40, 17:50, 20:10, 22:20, Малки бъркотии, 14:30, 16:50, 19:20, 21:50, Малки бъркотии, Дивергенти 2: Бунтовници, 4DX: 12:50 (днес и утре), 15:20, 17:45, 20:10, 22:30, 3D: 11:40 (днес, утре и четвъртък), 14:10, 16:30, 18:50, 21:10, У дома, 12:00 (днес, утре и четвъртък), 14:00, 16:00, 18:00, 20:00

Синема сити
У дома, 3D: 11:00 (днес, утре, сряда и четвъртък), 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, 2D: 12:00 (днес и утре), 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, Теорията на всичко, 16:10, Овцата Шон, 11:10 (днес, утре, сряда и четвъртък), Дивергенти 2: Бунтовници, 12:30 (днес, утре, сряда и четвъртък), 14:50, 17:10, 19:30, 21:50, Съседското момче, 14:20, 16:20, 18:30, 20:30, 22:30, Американски снайперист, 22:00, Бързи и яростни 6, сряда 19:00, Бързи и яростни 7, 20:00, 22:40, Малки бъркотии, 14:10, 16:30, 18:50, 21:10, Чапи, 15:50, 21:10, Трасьори, 13:50, Пътят на Юпитер, 16:40, Падингтън, 12:10 (днес, утре, сряда и четвъртък), Стрелецът, 18:20, 21:40, Дани Колинс, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:10, Kingsman: Тайните служби, 13:40, 18:40, 21:40, Петдесет нюанса сиво, 19:10, Героичната шесторка 2D: 11:45 (днес, утре, сряда и четвъртък), Спонджбоб: Гъба на сухо 3D: 12:40 (утре, неделя, сряда и четвъртък), 14:40, 2D: 11:30 (днес, утре, сряда и четвъртък), Среднощно преследване, 20:50, Фокус, 12:40 (днес и утре), 14:50, 17:00, 19:10, 21:20, Пепеляшка, 11:00 (днес, утре, сряда и четвъртък), 12:10, 13:20, 14:30, 15:40, 16:50, 18:10, 19:20, 20:40, Бамзе и градът на крадците, 12:20 (днес, утре, сряда и четвъртък),

IMAX
Бързи и яростни 7, 16:50, 21:40, Kingsman: Тайните служби, 15:30, Фокус, 13:15, 18:00, 20:10, 22:20



Арена De luxe Bulgaria Mall
5D: Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50, Бързи и яростни 7, 11:00, 13:50, 16:50, 19:50, 22:40, Дани Колинс, 13:15, 15:30, 17:45, 20:10, 22:20, Дивергенти 2: Бунтовници, 11:45, 16:15, 19:00, 21:30, Пепеляшка, 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00, Спонджбоб: Гъба на сухо, 11:45, Стрелецът, 17:00, 19:20, 21:45, Съседското момче, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, У дома, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00, Фокус, 12:15, 14:45, 17:20, 19:45, 22:10

Арена The Mall
Kingsman: Тайните служби, 15:30, 18:30, 21:10, Американски снайперист, 22:10, Бързи и яростни 7, 11:00, 14:00, 16:50, 19:45, 21:15, 22:40, Дани Колинс, 12:10, 14:30, 16:50, 19:30, 21:45, Дивергенти 2: Бунтовници, 11:45, 14:15, 16:45, 19:20, 21:45, Пепеляшка, 11:15, 12:20, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 19:15, Пепеляшка, 21:30, Спонджбоб: Гъба на сухо, 13:20, Среднощно преследване, 20:00, 22:20, Стрелецът, 12:30, 14:50, 17:15, 19:40, Съседското момче, 12:20, 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:30, У дома, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 21:00, Фокус, 11:30, 13:45, 16:00, 18:15, 20:30, 22:40, Чапи, 18:00, 20:30


Арена Запад
Kingsman: Тайните служби, 11:20, 14:00, 16:30, 19:10, 21:45, Американски снайперист, 21:20, Бързи и яростни 7, 11:00, 13:50, 16:50, 19:45, 21:15, 22:40, Дани Колинс, 12:00, 14:15, 16:40, 19:00, 21:20, Дивергенти 2: Бунтовници, 11:45, 14:20, 16:45, 19:20, 21:50, Малки бъркотии, 11:30, 13:50, 16:15, 18:40, 21:00, Пепеляшка, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 17:15, 18:15, Пепеляшка, 19:40, 21:50, Пътят на Юпитер, 20:40, Спонджбоб: Гъба на сухо, 11:10, 13:10, 15:10, Среднощно преследване, 11:25, 12:20, 14:10, 15:00, 16:30, 17:30, 19:50, 22:10, Съседското момче, 12:10, 14:10, 16:10, 18:20, 20:20, 22:20, У дома, 11:00, Фокус, 13:00, 15:30, 18:10, 20:40, Чапи, 13:30, 16:20, 18:45
Спектакъл на Кралската опера в Лондон: Летящият холандец, сряда 19:00

Арена Младост
Kingsman: Тайните служби, 12:45, 15:45, 18:30, 21:20, Американски снайперист, 13:20, 16:10, 19:15, 22:00, Бързи и яростни 7, 11:00, 13:50, 16:50, 19:45, 22:40, Дани Колинс, IMAX®: 11:20, 13:40, 16:00, 18:15, 20:30, 22:45, Дивергенти 2: Бунтовници, 11:30, 14:00, 16:30, 19:00, 21:30, Малки бъркотии, 11:30, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00, Пепеляшка, 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, Петдесет нюанса сиво, 21:45, Пингвините от Мадагаскар, 13:30, Пътят на Юпитер, 21:15, Спонджбоб: Гъба на сухо, 11:30, Среднощно преследване, 12:20, 14:45, 17:15, 19:45, 22:10, Стрелецът, 13:30, 16:10, 19:10, Съседското момче, 12:30, 15:10, 17:15, 19:20, 21:30, У дома, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 22:00, Фокус, IMAX: 11:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15, 3D: 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00, Чапи, 15:45, 18:20, 20:45
Спектакъл на Кралската опера в Лондон: Летящият холандец, сряда 19:00

Дом на киното
Премиери: Гълъб, кацнал на клон, размишлява за битието, понеделник 16.30, сряда, 14.30, четвъртък 18.30, Феникс, днес 12.30, понеделник 14.30, вторник 17.00, четвъртък 20.30, Солта на земята, утре и вторник 13.00, понеделник 18.30, сряда 20.30, Чудесата, вторник 15.00, Белият Бог, понеделник 20.30, сряда 16.30, четвъртък 16.00,
Ексклузивно: Все още Алис, вторник 21.00, сряда 18.30, четвъртък 14.00,
Специална прожекция: Барабан, вторник 19.00

Филмотечно кино Одеон
днес: 11.15 Бамзе и градът на крадците, 12.45 Падингтън, 14.30 100 години българско кино: Сборна програма "Фокуси", 15.45 100 години българско кино: Старинната монета, 17.30 Българско късометражно кино: Гинка, Врагове, 18.15 Солта на земята, 20.30 Бърдмен, утре: 11.00 Падингтън, 12.45 Бамзе и градът на крадците, 14.15 100 години българско кино: Програма анимационни филми от 60-те, част I, 16.00 100 години българско кино: Неспокоен дом, 18.00 Българско късометражно кино: Гинка, Врагове, 18.45 Все още Алис, 20.45 Солта на земята, понеделник: 14.30 Феникс, 16.30 100 години българско кино: Горещо пладне, 18.15 Българско късометражно кино: Гинка, Врагове, 19.00 100 години българско кино: Програма "Документални и научно-популярни филми от 60-те", I част, 20.30 Бърдмен, вторник: 12.30 Инокентий Смоктуновски роден преди 90 години: Девет дни от една година, 14.30 Солта на земята, 16.30 100 години българско кино: Цар и генерал, 19.00 На театър като на кино: Стоп - кино-театрален моноспектакъл на Любен Кънев, 21.00 Феникс, сряда: 14.30 Солта на земята, 16.30 100 години българско кино: Вечен календар, 18.15 Българско късометражно кино: Гинка, Врагове, 19.00 Инокентий Смоктуновски роден преди 90 години: Странната история на доктор Джекил и мистър Хайд, 21.00 Все още Алис, четвъртък: 15.00 Феникс, 17.00 100 години българско кино: Началото на една ваканция, 18.45 Българско късометражно кино: Гинка, Врагове, 19.30 Анимация, рисувана върху лента + щрих и стих, 21.00 Солта на земята,


В Пловдив
Синема сити
Бързи и яростни 7, 12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 21:40, 22:40, Стрелецът, 16:30, 19:20, Овцата Шон, 11:50 (днес, утре, сряда и четвъртък), Пепеляшка, 19:40, Среднощно преследване, 18:50, 21:10, Пътят на Юпитер, 22:00, Героичната шесторка, 11:30 (днес, утре, сряда и четвъртък), Спонджбоб: Гъба на сухо, 11:20 (днес, утре и четвъртък) , 15:20, 17:20, Падингтън, 11:40 (днес и утре), У дома, 12:00 (днес, утре, сряда и четвъртък), 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, Kingsman: Тайните служби, 13:50, 21:40, Пепеляшка, 11:00 (днес, утре, сряда и четвъртък), 12:20 (днес, утре, сряда и четвъртък), 13:30, 14:50, 15:50, 17:15, 18:20, 20:50, Бамзе и градът на крадците, 13:40, Петдесет нюанса сиво, 12:00 (днес, утре, сряда и четвъртък), Чапи, 15:10, Дивергенти 2: Бунтовници, 12:10 (днес, утре и четвъртък) , 14:30, 17:00, 19:30, 21:50, Американски снайперист, 22:00, Съседското момче, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, У дома, 11:00 (днес, утре, сряда и четвъртък) , 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, Бързи и яростни 6, сряда 19:00, Спонджбоб: Гъба на сухо, 13:20, Фокус, 12:40 (днес, утре, сряда и четвъртък) , 14:50, 15:50, 17:00, 18:00, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20, Дани Колинс, 13:40, 17:40, 19:50, 22:10


Във Варна
Арена Гранд мол
Kingsman: Тайните служби, 14:00, 16:40, 19:30, 22:00, Американски снайперист, 17:45, Бързи и яростни 7, 11:00, 13:50, 16:50, 19:45, 22:40, Дани Колинс, 12:30, 15:00, 17:20, 19:45, 22:15, Дивергенти 2: Бунтовници, 12:40, 15:20, 18:15, 20:45, Пепеляшка, 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30, Пътят на Юпитер, 20:30, Спонджбоб: Гъба на сухо, 11:40, 13:40, 15:45, Среднощно преследване, 18:45, 21:15, У дома, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, Фокус, 12:00, 14:30, 17:10, 19:20, 21:40, Чапи, 11:20, 13:50, 16:15

Арена мол
Kingsman: Тайните служби, 13:00, 15:45, Бързи и яростни 7, 12:00, 15:00, 17:50, 20:45, Малки бъркотии, 13:40, 16:15, 19:00, 21:40, Пепеляшка, 11:45, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00, Пътят на Юпитер, 20:15, Среднощно преследване, 12:15, 14:40, 17:00, 19:30, 22:00, Стрелецът, 18:20, 20:45, Съседското момче, 12:20, 14:30, 17:00, 19:10, 21:15, У дома, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30, Фокус, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15, Чапи, 12:30, 15:00, 17:40

В Бургас
Синема сити
Чапи, 14:15, Бързи и яростни 6, сряда 19:00, Бързи и яростни 7, 14:40, 17:20, 20:00, 21:40, 22:40, Дивергенти 2: Бунтовници, 11:50 (днес и утре), 14:20, 16:45, 19:20, 21:40, Стрелецът, 19:00, 22:00, Спонджбоб: Гъба на сухо, 3D: 11:40 (днес и утре), 15:40, 2D: 13:40, Фокус, 12:30 (днес и утре), 14:40, 16:50, 17:50, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20, Kingsman: Тайните служби, 21:50, Дани Колинс, 15:20, 17:30, 19:50, 22:10, Овцата Шон, 11:30 (днес и утре), Среднощно преследване, 21:50, Пепеляшка, 11:00 (днес и утре), 12:20 (днес и утре), 13:30, 14:50, 16:00, 17:10, 18:20, 19:30, 20:40, Бамзе и градът на крадците, 11:15 (днес и утре), 12:45, У дома, 3D: 12:00 (днес и утре), 13:00, 14:00, 16:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00, 2D: 11:00 (днес и утре), 15:00, 19:00, Падингтън, 12:10 (днес и утре), Съседското момче, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, Трасьори, 13:20



В Русе
Синема сити
Героичната шесторка, 2D: 11:40 (днес и утре), Бързи и яростни 6, сряда 19:00, Бързи и яростни 7, 14:30, 17:10, 19:50, 21:40, 22:30, Пътят на Юпитер, 19:00, Стрелецът, 14:15, 19:30, Дивергенти 2: Бунтовници, 11:50 (днес и утре), 14:10, 16:30, 18:50, 21:10, Търсачът, 22:00, Kingsman: Тайните служби, 21:50, Спонджбоб: Гъба на сухо, 3D: 12:30 (днес и утре), 14:30, 2D: 11:10 (днес и утре), Съседското момче, 14:20, 16:20, 18:30, 20:30, 22:30, Фокус, 13:20 (днес и утре), 15:30, 17:40, 19:50, 22:10, Чапи, 18:40, Пепеляшка, 11:20 (днес и утре), 12:20 (днес и утре), 13:40, 14:50, 16:00, 17:10, 18:20, 20:40, Трасьори, 16:45, Дани Колинс, 14:40, 16:50, 19:10, 21:20, Падингтън, 12:10 (днес и утре), У дома, 3D: 11:00 (днес и утре), 13:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 19:00, 21:00, 2D: 12:00 (днес и утре), 16:00, 20:00, Петдесет нюанса сиво, 21:10, Среднощно преследване, 16:40, 21:30, Овцата Шон, 12:50 (днес и утре)

В Стара Загора
Синема сити
У дома, 15:00, 19:00, Стрелецът, 12:40 (днес и утре), 19:40, 22:00, Пепеляшка, 11:50 (днес и утре), 14:10, 16:30, 18:50, 21:10, Дивергенти 2: Бунтовници, 12:10 (днес и утре), 14:30, 16:50, 19:10, 21:30, Трасьори, 15:20, У дома, 3D: 11:00 (днес и утре), 13:00, 17:00, 19:00, 21:00, Среднощно преследване, 19:50, Съседското момче, 14:20, 16:20, 18:30, 20:30, 22:30, Kingsman: Тайните служби, 22:10, Спонджбоб: Гъба на сухо, 3D: 11:30 (днес и утре), 15:30, 17:40, 2D: 13:30, Фокус, 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40, Бързи и яростни 6, сряда 19:00, Бързи и яростни 7, 14:30, 17:10, 19:50, 21:40, 22:30, Падингтън, 12:20 (днес и утре), Чапи, 17:15

Арена Парк мол
Бързи и яростни 7, 14:30, 17:30, 20:30, Дивергенти 2: Бунтовници, 11:30 (днес и утре), 14:00, 16:30, 19:00, 21:30, Пепеляшка, 12:45 (днес и утре), 15:00, 17:15, 19:30, 21:45, Среднощно преследване, 20:00, 22:20, Стрелецът, 12:20 (днес и утре), 14:45, 17:30, Съседското момче, 12:00 (днес и утре), 14:15, 16:15, 18:20, 20:20, 22:15, У дома, 11:00 (днес и утре), 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, 13:30, 15:45, 18:00, 20:40, Фокус, 11:20 (днес и утре), 13:30, 15:45, 18:00, 20:40

Във Велико Търново
Арена мол
Бързи и яростни 7, 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, Дивергенти 2: Бунтовници, 16:00, 18:30, 21:00, Пепеляшка, 11:20, 13:30, 15:40, 18:00, У дома, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 17:00, Фокус, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30,

В Плевен
Арена Панорама
Kingsman: Тайните служби, 19:30, Бързи и яростни 7, 12:00, 14:50, 17:40, 20:30, Пепеляшка, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45, 21:00, Среднощно преследване, 22:10, Стрелецът, 15:20, 19:40, 22:00, У дома, 11:20, 13:20, 17:40, Фокус, 11:10, 13:40, 15:50, 18:00, 20:15, 22:30, Чапи, 11:45, 14:30, 17:00

Арена Централ мол
Бързи и яростни 7, 21:30, Стрелецът, 21:00, У дома, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

В Смолян
Арена
Бързи и яростни 7, 21:00, Пепеляшка, 19:30, У дома, 11:30 (днес и утре), 13:30, 15:30, 17:30, Фокус, 21:40

1171
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД