:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 390,727,121
Активни 172
Страници 39,125
За един ден 1,302,066

СТАТИСТИКА

ПЪРВА ЛИГА, XXV КРЪГ

"Верея"2:4"Ботев"
(Христов 7, 18; Пауло 37, Кампос 48, Неделев 72, Петков 82)

"Дунав"снощи"Славия"

КЛАСИРАНЕ
ОтборПРЗГРТ
1. "ЛУДОГОРЕЦ"203257:1363
2. "ЦСКА-СОФИЯ"186158:1460
3. "ЛЕВСКИ"148337:1350
4. "БЕРОЕ"128533:2444
5. "БОТЕВ"109641:2939
6. "ВЕРЕЯ"1051024:3235
7. "СЕПТЕМВРИ"841323:4228
8. "ЛОКОМОТИВ"771121:3728
9. "ЧЕРНО МОРЕ"761224:3127
10. "СЛАВИЯ"681030:3626
11. "ПИРИН"681119:2526
12. "ДУНАВ"561317:3421
13. "ЕТЪР"491224:3921
14. "ВИТОША"071812:517

ГОЛМАЙСТОРИ
21 гола - Фернандо Каранга ("ЦСКА-София");
14 гола - Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");
13 гола - Педро Еуженио ("Берое");
9 гола - Мартин Камбуров ("Берое"), Марселиньо и Върджил Мисиджан ("Лудогорец"), Фернандо Виана ("Ботев");
8 гола - Давид Яблонски ("Левски"), Мартин Тошев ("Септември"), Тиаго Родригеш ("ЦСКА-София"), Станислав Костов (6 за "Пирин"; 2 за "Левски"), Тодор Неделев ("Ботев");
7 гола - Алиун Бадара ("Етър"), Димо Бакалов ("Локомотив"), Ивайло Димитров ("Славия"), Стивън Петков ("Ботев");
6 гола - Крис Гади ("Септември"), Мариян Огнянов ("Черно море"), Кирил Десподов ("ЦСКА-София"), Борис Галчев ("Септември"), Сержиу Буш и Жуниор Мапуку ("Левски"), Мирослав Будинов и Васил Шопов ("Дунав");
5 гола - Иван Минчев ("Славия"), Джоди Лукоки ("Лудогорец"), Дуде Н'Донгала и Лъчезар Балтанов ("Ботев"), Георги Андонов и Валери Домовчийски ("Верея");
4 гола - Вандерсон и Абел Анисе ("Лудогорец"), Иван Петков ("Етър"), Галин Иванов ("Славия"), Григор Долапчиев ("Витоша");
3 гола - Даниел Пеев и Ивайло Лазаров ("Витоша"), Юлиан Ненов ("Дунав"), Жорди Гомес, Васил Панайотов и Габриел Обертан ("Левски"), Венцислав Бенгюзов и Мехди Фенуш ("Верея"), Густаво Кампаняро и Жуниор Кишада ("Лудогорец"), Радослав Василев и Георги Илиев ("Черно море"), Дани Кики (2 за "Локомотив", 1 за "Черно море"), Веселин Марчев ("Локомотив"), Жоао Пауло (1 за "Лудогорец", 2 за "Ботев");
2 гола - Антони Иванов ("Септември"), Стефан Велев, Калоян Кръстев и Андреа Христов ("Славия"), Антон Огнянов (1 за "Черно море", 1 за "Верея"), Венцислав Христов и Исмаил Иса ("Верея"), Велко Батрович и Иван Стоянов ("Етър"), Мартин Райнов и Карлос Охене ("Берое"), Симеон Райков, Дино Мартинович, Парвизджон Умарбаев ("Локомотив"), Енрике Рафаел, Станислав Манолев, Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Рубен Пинто и Густаво Кулма ("ЦСКА-София"), Радослав Кирилов, Аймен Суда и Димитър Благов ("Пирин"), Георги Божилов и Орлин Старокин ("Черно море"), Козмин Моци ("Лудогорец"), Антонио Вутов и Роман Прохазка ("Левски"), Конър Хендерсън ("Пирин").

В следващия кръг - 16 март (петък), 17.30 ч.: "Септември" (Сф) - "Верея" (на ст. "Васил Левски") (по "Диема спорт"); 17 март (събота), 12.30 ч: "Славия" - "Пирин" (Бл) (на ст. "Васил Левски") (по "Нова спорт"); от 15 ч.: "Берое" - "Витоша" (Бистрица) (по "Диема спорт"); от 17.30 ч.: "Ботев" (Пд) - "Дунав" (по "Диема спорт"); 18 март (неделя), 13 ч.: "ЦСКА-София" - "Левски" (на ст. "Васил Левски") (по "Диема спорт"); от 16 ч.: "Черно море" - "Локомотив" (Пд) (по "Диема спорт"); от 18.15 ч.: "Етър" - "Лудогорец" (по Диема спорт").


ВТОРА ЛИГА, ХХ КРЪГ

"Поморие"0:1"Лудогорец II"

КЛАСИРАНЕ
ОтборПРЗГРТ
1. "ЦАРСКО СЕЛО"135238:1744
2. "БОТЕВ" (ВР)125328:1741
3. "ЛОКО" (СФ)115433:2138
4. "МОНТАНА"103731:1433
5. "НЕСЕБЪР"102835:3232
6. "БОТЕВ" (ГЛБ)87527:2231
7. "ЛОКО" (ГО)85732:2929
8. "ЛУДОГОРЕЦ II"75726:2726
9. "ПОМОРИЕ"68623:2226
10. "ЧЕРНОМОРЕЦ"67624:2425
11. "МАРИЦА"74927:3325
12. "ОБОРИЩЕ"65816:1623
13. "ЛИТЕКС"64916:2022
14. "СТРУМСКА СЛАВА"631121:3121
15. "СОЗОПОЛ"351115:3114
16. "НЕФТОХИМИК"11178:444

В следващия кръг - 16 март (петък), 15.30 ч.: "Лудогорец II" - "Литекс"; 17 март (събота), 15.30 ч.: "Локомотив" (Сф) - "Струмска слава", "Монтана" - "Черноморец" (Блч), "Оборище" - "Несебър", "Ботев" (Вр) - "Поморие", "Ботев" (Глб) - "Локомотив" (ГО); 18 март (неделя), 15.30 ч.: "Марица" - "Нефтохимик"; 19 март (понеделник), 17.30 ч.: "Созопол" - "Царско село" (по "Диема спорт").
892
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД