:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 422,085,025
Активни 84
Страници 20,324
За един ден 1,302,066

Програма на Mezzo

Събота



5.15 - "Музикалните стъпала на Париж" - документален филм

5.50 - Барбара Хендрикс в "Олимпия" - концерт в памет на Джордж Гершуин

8.45 - Програма на фестивалите

9.00 - Рецитал на Рожер Мураро с творби на Чайковски, Месиен, Равел и Бах.

10.00 - "Сирени" - документален филм на М.Гро

10.40 - "Дон Кихот" - балет

12.45 - Програма на фестивалите

13.00 - Симфония N5 от Сибелиус в изпълнение на Виенската филхармония, диригент Ленард Бърнстейн

13.45 - Бранденбургски концерт от Бах

14.15 - Бранденбургски концерт от Бах

14.45 - Павароти и Абадо във Ферара

16.35 - Романтични празници в Нант

17.45 - Програма на фестивалите

18.00 - Моцарт и Стравински в изпълнение на солисти и оркестър на телевизия Раи

19.05 - "Джон Елиът Гарднър в Лайпциг" - документален филм

19.35 - Архив класика: Тереза Берганца

20.30 - Програма на фестивалите

20.45 - "Хари Янош" - опера от Золтан Кодай

23.00 - "Бенгалски бардове" - документален филм

24.00 - "Призма" - документален филм

1.25 - "Музикалните стъпала на Париж" - документален филм

2.00 - Програма на фестивалите

2.15 - Долар Бранд - концерт

3.40 - Концерт на Кени Барън трио, 2000 г.

4.45 - Концерт на Дейвид Уайър



Неделя



5.55 - Кантата N2 от Бах

6.30 - Камерна музика

8.45 - Програма на фестивалите

9.00 - "Hurlevent" - балет

10.50 - "Енрико, андалузецът" - документален филм

11.50 - Архив класика: Регина Креспин

12.45 - Програма на фестивалите

13.00 - "Жана Д'Арк" - опера от Верди

15.30 - "Les Vepres de la Vierge" от Монтеверди - концерт

17.45 - Програма на фестивалите

18.00 - Квинтет за кларнет и струнни от Моцарт

18.45 - Майсторски клас на Жорди Савал

20.30 - Програма на фестивалите

20.45 - Концерт на Анди Бей трио

21.45 - "Вокализи" - концерт на "Манхатън Трансфер", 1986 г.

23.05 - Стефано ди Батиста и Флавио Болтро квинтет

24.00 - Концерт на Рей Барето

1.00 - Концерт на ХУМ

2.00 - Програма на фестивалите

2.15 - Концерт на Барни Кесъл трио

3.25 - Баден Паул соло

4.30 - Баден Паул трио



Понеделник



5.30 - Концерт от Международния келтски фестивал в Лориен

6.30 - Шемекиа Копланд и Жан-Жак Мильо на фестивала в Ница

8.45 - Програма на фестивалите

9.00 - Романтични празници в Нант

10.20 - Архив класика: Тереза Берганца

11.15 - "Рено Капушон" - документален филм

11.45 - "Владимир Янкелевич за философията на музиката" - документален филм

12.45 - Програма на фестивалите

13.00 - Струнен квартет N14 от Бетовен

13.45 - Концерт от конкурса "Андре Навара"

15.00 - "Манон" - опера от Масне

17.45 - Програма на фестивалите

18.00 - "Години на поклонение в Италия" от Лист

19.00 - Възпоменателен концерт в Лайпциг

20.30 - Програма на фестивалите

20.45 - "Танц, танцьори, танц" - документален филм

21.35 - "Абаносова танцьорка" - документален филм

22.35 - "Сънят на Отело" - балет

23.00 - Концерт на Ричи Лий Джоунс

24.00 - Концерт на Барни Кесъл трио

1.05 - "Бенгалски бардове" - документален филм

2.00 - Програма на фестивалите

2.15 - Концерт на Дон Томпсън и Фил Дюър

3.15 - Концерт на Кени Барън трио, 2000 г.

4.20 - "Танцът на змията" - документален филм



Вторник



5.20 - Камерна музика

6.20 - Романтични празници в Нант

8.45 - Програма на фестивалите

9.00 - Архив класика: Регина Креспин

10.00 - Симфония N5 от Сибелиус

10.40 - "Дон Кихот" - балет

12.45 - Програма на фестивалите

13.00 - Моцарт и Стравински в изпълнение на солисти и оркестър на телевизия Раи

14.00 - Рецитал на Андре Сеговия

14.45 - Възпоменателен концерт в Лайпциг

16.15 - Пьотр Андержевски свири вариации от Диабели

17.45 - Програма на фестивалите

18.00 - Реквием от Форе

18.40 - Архив класика: Мария Калас

19.30 - Рецитал на Рожер Мураро

20.30 - Програма на фестивалите

20.45 - Симфония N7 от Бетовен

21.35 - Концерт за цигулка в ре мажор от Брамс

22.45 - "Рене Капушон" - документален филм

23.00 - Концерт на Мариза Монте, 1994 г.

0.55 - "Концерт на Бирели Лагрен и Силван Лук, 2000 г.

2.00 - Програма на фестивалите

2.15 - Долар Бренд - концерт

3.40 - Концерт на Мариза Монте



Сряда



5.30 - Концерт на Стефано Ди Батиста и Флавио Болтро

6.25 - Камерна музика

8.45 - Програма на фестивалите

9.00 - "Музикален воаяж с Франц Шуберт": Октет за струнни и духови инструменти

10.05 - "Музикален воаяж с Франц Шуберт"

10.40 - Фестивалът "Пабло Казалс"

11.00 - Майсторски клас на Жорди Савал

12.45 - Програма на фестивалите

13.00 - "Les Vepres de la Vierge" от Монтеверди

15.15 - "Танц, танцьори, танц" - документален филм

16.10 - "Абаносова танцьорка" - документален филм

17.15 - "Сънят на Отело" - балет

17.45 - Програма на фестивалите

18.00 - Симфония N5 от Сибелиус

18.45 - Бранденбургски концерт от Бах

19.30 - "Енрико, андалузецът" - документален филм

20.30 - Програма на фестивалите

20.45 - "Раждането на един оркестър"

22.10 - Концерт на оркестъра на Босна-Херцеговина

23.00 - Концерт на Адиб Даик и "Ал Кинди"

24.00 - "Бонга, име на свободата" - документален филм

1.00 - Концерт на Жилберто Жил

2.00 - Програма на фестивалите

2.15 - Концерт на Ричи Лий Джонс

3.15 - "Бенгалски бардове" - документален филм

4.10 - "Музикалните стъпала на Париж" - документален филм

4.45 - Павароти и Абадо във Ферара



Четвъртък



6.35 - Архив класика: Тереза Берганца

8.45 - Програма на фестивалите

9.00 - "Flaneries musicales d'ete de Reims": Гийом Сутр и Мигел де Силва представят творби от "Моцарт"

10.00 - "Flaneries musicales d'ete de Reims": Филомена Морети и Андрей Гриминели представят торби от Джулиани до Пиацола

10.45 - "Hurlevent" - балет

12.45 - Програма на фестивалите

13.00 - "Манон" - опера от Масне

16.00 - "Енрико, андалузецът" - документален филм

17.00 - Рецитал на Андре Сеговия

17.45 - Програма на фестивалите

18.00 - "Хари Янош" - опера от Золтан Кодай

20.30 - Програма на фестивалите

20.45 - Фестивал на Радио Франс в Монпелие

21.50 - Концерт на солистите на Фондация "Бераказа"

23.00 - Концерт на Джо Завинул Синдикейт, 2002 г.
9133
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД