:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 438,565,633
Активни 125
Страници 11,334
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина

Специален отряд

Сердика 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.15, 21.30, Мир, зала 1 11.00, /до неделя/ 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00, FX CINEMA, зала 1 13.00, 19.00, Изток 11.30, 16.30, 20.30



Лара Крофт Томб Райдър. Люлката на живота

Левски, зала 1 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, FX CINEMA, зала 1 15.00, 17.00, Изток 18.30, Модерен театър, зала 1 13.00, 20.30



Европудинг

Славейков 15.00, 17.00, 19.00



Кибритлии

FX CINEMA, зала 1 21.00



И твойта майка също

Мир, зала 2 19.00, 21.00, FX CINEMA, зала 2 19.30, FX CINEMA, зала 3 21.30



Карибските пирати. Проклятието на черната перла

Левски, зала 2 11.00, 16.30, 19.00, 21.30, Изток 14.00



Властелинът на пръстените. Двете кули

Левски, зала 2 13.30



Лигата на необикновените

Левски, зала 3 11.15, 19.15, FX CINEMA, зала 3 13.15, 15.15, 17.15



Италианска афера

Левски, зала 3 13.15, 17.00, 21.15, FX CINEMA, зала 3 19.15



Ледена епоха

Левски, зала 3 15.30, FX CINEMA, зала 2 13.00



Самоличност

Мир, зала 2 11.00, 13.30, 15.00, Модерен театър, зала 3 19.30



Матрицата. Презареждане

Мир, зала 2 16.30



Лоши момчета II

FX CINEMA, зала 2 14.30, 17.00, 21.30



Долу любовта

Модерен театър, зала 1 11.15, /до неделя/ 15.00, 16.45, 18.30, Модерен театър, зала 3 21.30



Бързи и яростни 2

Модерен театър, зала 3 11.30, /до неделя/ 13.30, 15.30, 17.30, Модерен театър, зала 4 19.00



От глупав по-по-глупав. Когато Хари срещна Лойд

Модерен театър, зала 4 11.00, /до неделя/ 15.15, 21.00



Терминатор 3 . Бунт на машините

Модерен театър, зала 4 13.15, 17.00



Стюарт Литъл 2

Славейков 11.15, /до неделя/





Невероятната съдба на Амели Пулен

Славейков 13.00, 21.00



Пианистът

Глобус 14.00,



Кино Център

Долу любовта 20.00



Панорама "ЧАСОВЕТЕ НА ВИРТУОЗНИТЕ АКТРИСИ"

МЕРИЛ СТРИЙП: Вик в тъмнината понеделник 18.00, ДЖУЛИАН МУР: Идеалният мъж неделя 18.15, Местни новини вторник 18.00, Краят на аферата четвъртък 18.00, НИКОЛ КИДМАН: Широко затворени очи събота 17.30 Приложна магия сряда 18.00

СПЕЦИАЛНА ПРОЖЕКЦИЯ Никол Кидман и Юън Макгрегър в МУЛЕН РУЖ неделя 16.00 ВТОРИ ШАНС БАНДИТЕ НА НЮ ЙОРК събота 14.30, неделя 13, пон.-четв. 15.00



Кино Арена

СПЕЦИАЛЕН ОТРЯД 10.25 (съб.-нед. 10.50), 11.15, (съб.-нед. 11.40), 12.10, 12.40 13.05 13.30, 13.55 14.20, 14.50, 15.20, 15.45, 16.10, 16.35 17.00, 17.30, 18.00, 18.25 18.50, 19.15, 19.40 20.10, 21.05 21.30, 20.40 22.00, 22.20, 22.50, 23.20, 23.45, БЪРЗИ, СМЕЛИ, СМОТАНИ 12.20, 14.50, 17.20, 19.50, 22.20, ДОЛУ ЛЮБОВТА (съб.-нед. 10.00, 11.20), 12.20, 13.40 14.40 15.50, 17.10, 18.10, 19.20, 21.40, САМОЛИЧНОСТ 18.15, 20.30, 22.45, ЛИГАТА НА НЕОБИКНОВЕНИТЕ 11.00, 13.30, 14.45, 16.00, 17.15, 18.30, 19.45, 21.00, 22.15, 23.30, ВСИЧКИ МОИ ПОЗНАТИ 22.30, ЛОШИ МОМЧЕТА 2 (съб.-нед. 10.00, ) 11.20, 13.00, 14.15, 16.00, 17.15, 19.00, 20.15, 22.00, 23.15, ТАТКОВА ГРАДИНА (съб.-нед. 10.10, ) 12.10, 14.10, 16.10, РАЗХОДКА С ЛОДКА 20.30, ЛЕДЕНА ЕПОХА (съб.-нед. 10.45, ) 12.45, ЦАР ЛЪВ (БЕЗПЛАТНА ПРОЖЕКЦИЯ) 10.00, КИБРИТЛИИ (ЗАЛА 15) (съб.-нед. 12.20) 15.00, 17.40 20.20, 23.00



Кино "Одеон" Събота /Премиерен екран/ 14.00 Лара Крофт: Томб Райдър, 16.00 Хвани ме, ако можеш 18.30 Италианска афера, 20.30 Италианска афера, Неделя, /Премиерен екран/ 14.00 Лара Крофт: Томб Рейдър, 16.00 Хвани ме, ако можеш; 18.30 Италианска афера, 20.30 Италианска афера Понеделник /РАНГЕЛ ВЪЛЧАНОВ НА 75 ГОДИНИ/ 14.00 Куче в чекмедже, 16.00 Невероятна история, 18.00 На малкия остров, 20.30 Вълчицата, Вторник /Съвременна класика/ 14.00 Историята на Бъди Холи,16.00 Ново кино "Парадизо", 18.15 Името на розата, 20.30 Последно танго в Париж, Сряда/Европейско кино/ 14.00 Армията на Бранкалеоне, 16.00 Армията на Бранкалеоне, 18.00 Пепел и диамант, 20.30 Eдит Пиаф, Четвъртък /Филми от Златния фонд на Филмотеката/

14.00 400-те удара -Франция,16.00 Франкенщайн, 18.00 400-те удара, 20.30 Рашомон



Кино Ялта 087

Моята голяма луда гръцка сватба 13.30, 17.30, Лоши момчета II 15.00, 19.00, Кървав прах 21.15



Кино МУЛТИПЛЕКС Ексклузивно: Американски пай 3. Сватбата 20.45 Предпремиери: Кибритлии 21.00, Часовете 18.30, Премиери: Специален отряд 11.30, 12.30, 13.00, 13.30, 14.30, 15.00, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.00, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, 23.00, Лара Крофт 2. Люлката на живота 11.00 /пон.-четв./, 11.45, 13.00, 13.45, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.00, 22.15, За децата: Прасчо 10.30, 11.45 /събота и неделя/ И ОЩЕ: Долу любовта 11.30, 13.30, 16.45, 20.30, Карибски пирати. Проклятието на "Черната перла" 10.30, 11.30, 13.00, 14.00, 15.30, 16.30, 18.15, 19.00, 21.30, 22.30, Самоличност 15.15, 22.15, Италианска афера 19.00, 23.00, Лигата на необикновените 11.00, 17.00



Кино Европа Палас Кино Хит Фестивал Джуманджи съб. 11.00, Вещи в занаята съб. 13.00, Бърз или мъртъв съб. 15.00, Поверително и лично съб. 17.00, Паник стая, съб. 19.00, Ерин Брокович, съб. 21.00, Стюарт Литъл 2 нед. 11.00

Анаконда,нед. 13.00, Криминале, нед. 15.00, Първороден грях, нед. 18.30, Глутница кучета, нед. 20.30, Седем години в Тибет,пон. 13.30, Зеленият път,пон. 16.00 Колекционерът, пон. 19.00, Човек без сянка,пон. 21.15, Трите хикса, втор. 14.00 Първият рицар, втор. 16.30, Като рицарите, втор. 19.00, Първичен инстинкт, втор. 21.30, Талантливият мистър Рипли 14.00, Народът срещу Лари Флинт, сряда 16.30, Джони Мнемоник сряда 19.00, Маската на Зоро, сряда 21.00, Маската на Зоро, четв. 14.00, Играта,четв. 16.30, Първороден грях, четв. 19.00, Изкуплението Шоушенк, четв. 21.00



Кино Глобус

Международен фестивал на Европейското филмово наследство

ПАНОРАМА. ЕВРОПЕЙСКИТЕ КИНОРЕЖИСЬОРИ И ДЕЦАТА

Бабел, съб. 11.00, Помощ, аз съм риба,нед. 11.00 ПАНОРАМА. ПЕДРО АЛМОДОВАР - СИМВОЛЪТ НА ИСПАНСКОТО КИНО Говори с нея, пет. 17.00, съб. 11.10" 19.00; нед. 19.00, Ела, завържи ме, съб. 17.00 Атаме, нед.17.00 ПАНОРАМА. ЕВРОПЕЙСКИ ПРЕМИЕРИ Европудинг, съб. 21.00, Мента, нед. 21.00, ПАНОРАМА. ВЪЗРАЖДАНЕТО НА БЪЛГАРСКОТО КИНО Една калория нежност, пон. 19.00; Писмо до Америка "сряда 19.00; четв. 19.00 ПАНОРАМА. БРИТАНСКОТО КИНО В КРАЯ НА ХХ-ти ВЕК Две димящи дула 17.00 Разум и чувства, втор. 16.30 Франкенщайн, сряда 16.30, Гепи,четв. 17.00 ПАНОРАМА. ЕВРОПЕЙСКО ФИЛМОВО НАСЛЕДСТВО Гърбавият, пон. 21.00, Бащи трепачи, втор. 19.00, Пианистът, втор. 21.00, Животът ми в розово, ср. 21.00

Бащи трепачи, четв. 21.00
808
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД