:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 438,405,054
Активни 170
Страници 2,039
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина

Сердика, 11.30, /до неделя/ 14.00, 16.30, 19.00, 21.30, Мир, зала 1, 11.00, /до неделя/ 15.00, 17.30, 20.00



Усмивката на Мона Лиза

Левски, зала 1, 11.00, 13.30, FX CINEMA, зала 2, 20.30, Славейков, 17.00



Последният самурай

Левски, зала 1, 16.00, 19.00, 21.30, Изток, 14.30, 20.30



Ледена епоха/дублиран/

Левски, зала 2, 11.15 и зала 3, 13.30



Властелинът на пръстените. Завръщането на краля

Левски, зала 2 13.00, 16.30, 20.00, FX CINEMA, зала 1 20.00, Изток, 11.00, /до неделя/ 17.00



Господар и командир . Далечният край на света

Левски, зала 3 11.00, 15.00



Реката на тайните

Левски, зала 3 17.30, 20.30, FX CINEMA, зала 3, 19.00



Герой

Мир, зала 1, 13.30, Мир, зала 2, 11.30, /до неделя/

FX CINEMA, зала 2, 17.00



Ускорение

Мир, зала 2, 13.00, FX CINEMA, зала 2, 15.00, 18.30



Карибските пирати. Проклятието на черната перла

Мир, зала 2, 14.30, 20.30



Апокалипсис сега. Прераждане

Мир, зала 2, 17.00, FX CINEMA, зала 1, 14.00, Славейков 19.30



Последният самурай

FX CINEMA, зала 1, 17.30



Голяма риба

FX CINEMA, зала 3, 14.00, 16.30, 21.30



Търсенето на Немо

Славейков 11.00, /до неделя/ 13.00, 15.00



Говори с нея

Глобус, 11.30, /до неделя/ 14.30, 16.30



Кино МУЛТИПЛЕКС



Ексклузивно: Готика 19.00, 20.45, 22.30

Предпремиери: Заплащането, 19.45, 22.00, Невъзможно твой 17.15, 19.30, 21.45

Премиери: Присъда за продан 12.30, 14.45, 17.00, 18.00, 19.15, 20.15, 21.30, 22.30

За децата: Братът на мечката 10.30, 11.30, 12.00, 13.45, 15.15, 16.45, Търсенето на Немо 11.45, /съб.-нед./

И още: Студена планина 13.30, 16.15, 19.00, 21.45, Голяма риба 11.00, 18.00, 22.30, Ускорение 12.00, 13.45, 15.30, 17.15, Усмивката на Мона Лиза 13.15, 15.45, 20.15, Привидения в замъка 11.00, 18.15, Последният самурай, 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00, Лепнат за теб, 13.30, Властелинът на пръстените 3. Завръщането на краля, 11.30, 14.45, Добре дошли в джунглата 11.45, /до неделя. и пон.-четв 15.30/



Кино Арена:

Присъда за продан, 10.40, 12.10, 13.20, 14.50, 16.20, 17.40, 19.10, 20.30, 22.00, 23.20, Братът на мечката, (съб.-нед. 10.30, 11.00) 12.30, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, Голяма риба (съб.-нед. 10.10) 12.40, 15.20, 18.00, 20.40, Студена планина (съб.-нед. 11.15,) 14.30, 17.45, 21.10, Звезда 12.30, 14.40, 19.30, Ускорение, 10.30, 11.15, 12.30, 13.15, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.45, 22.45, Усмивката на Мона Лиза (съб.-нед. 11.30) 14.00, 16.30, 19.00, Привидения в замъка 14.30, 16.40, 19.10, 21.20, Последният самурай 10.20, 11.50, 13.30, 15.00, 16.40, 18.10, 19.50, 21.20, 23.00, Лепнат за теб 16.50, 21.45, Добре дошли в джунглата (съб.-нед. 10.45) 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, Властелинът на пръстените3. Завръщането на краля, 12.00, 16.00, 20.00, 21.00, Господар и Командир 22.00, Реката на тайните 21.30, Търсенето на Немо (съб.-нед. 10.00), Ледена епоха (съб.-нед. 10.00), Невъзможно твой, 21.30, Заплащането (зала 15 съб.-нед. 12.00) 14.40, 17.20, 20.00, 22.40



Кино Ялта 087

Сбогом, Ленин! днес, вторник и четвъртък 20.00;

събота 16.15, неделя 18.00, вторник и сряда 15.45

Часовете днес 16.15, събота и понеделник, 20.00, неделя 14.00, вторник и сряда 18.00

Бунюел и масата на цар Соломон, събота 18.15, неделя 16.00, сряда 20.00, четвъртък 16.15, Никъде в Африка събота и четвъртък 14.00, понеделник 17.45

И сега... дами и господа, днес 14.00, неделя 20.00, вторник 15.45, Нищо ново от господ, понеделник 14.00, четвъртък 18.00, И твойта майка също, днес 18.15, понеделник и сряда 14.00, Живата гора, събота и неделя 11.30



Филмотечно кино ОДЕОН:

днес: 14.00 Дневникът на Бриджит Джоунс, 15.45 Обратен завой, 18.00 Осама, 20.00 Всички обичат Алис

утре: 14.00 Исус от Монреал, 16.00 Дискретният чар на буржоазията, 18.00 Кал, 20.00 Морска стража

неделя: 15.00 Сладък живот, понеделник: 13.30 Невероятната съдба на Амели Пулен, 16.00 Птиците, 18.00 Скитник, 20.00 Воини на небето и на земята

вторник: 13.45 Обратен завой, 16.00 Дискретният чар на буржоазията, 18.00 Разпръснати писма, 20.00 След като Отар замина

сряда: 14.00 Дискретният чар на буржоазията, 16.00 Дневникът на Бриджит Джоунс, 18.00 Сама ръка не ръкопляска, 20.00 Всички обичат Алис

четвъртък: 14.00 Дневникът на Бриджит Джоунс, 16.00 Андалуското куче и Златният век,
307
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД