:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 430,272,972
Активни 97
Страници 18,756
За един ден 1,302,066

Програмата на Discovery

Събота, 6 март



10.00 "Рибарските приключения на Рекс Хънт"

10.25 "Дискавъри" за най-малките"

10.55 "Мистериозни ловци"

11.20 "Завръщането на изчезналите: Клониране на Тасманийския тигър"

12.15 "Загубените съкровища на древния свят: Пирамидите"

14.05 "Предизвикателството "Скаршеп"

15.00 "Подводни детективи"

16.00 "Ние построихме този град: Лондон"

17.00 "Големите битки: Марстън Мур 1644"

18.00 "Бойно поле"

19.00 "Ерата на конкорда"

20.00 "Обкръжението на Хитлер: Личният му живот"

21.00 "Строителни постижения: Панамският канал"

22.00 "Дело за убийство"

24.00 "Архивите на ФБР"

1.00 "Медици-детективи"

2.00 "Усещането секс: Сексуална реконструкция" и "Сексуално лечение"

3.00 "Морска пехота"



Неделя, 7 март



10.00и 4.00 "Рибарските приключения на Рекс Хънт"

10.25 "Дискавъри" за най-малките"

11.20 "Белите акули - вълците на морето"

12.15 "Шакълтън и Скот: Съперници за полюса"

13.10 "Големите неща: Земята"

14.05 "Предизвикателството "Скаршеп"

15.00 "Завръщане в зона 51"

16.00 "Най-жестоките хора в историята: Иди Амин"

17.00 "Неразкрити истории: Кой уби Тутанкамон?"

18.00 "Дръзки престъпления"

19.00 "Потайности: Нощният Париж"

20.00 "Със силата на буря"

21.00 "Планетата на динозаврите"

22.00 "Световни медици"

00.00 "Заложниците в московския театър"

1.00 "Блянът по съвършеното тяло"

2.00 "Зад маската на държавника: Рейгън"

3.00 "Жени-войни: Истинската Мулан"





Понеделник, 8 март



10.00 и 18.00 "Рибарските приключения на Рекс Хънт"

10.25 и 18.25 "С въдица в джунглата"

10.55 "Направи си кола"

11.20 "Ловците"

12.15 "Необикновени машини: Подводниците"

13.10 "Мистерията на Партенона"

14.05 "Империи от камък: Акрополис"

15.00 "Заложниците в московския театър"

16.30 "Месеци на война"

17.00 и 2.00 "Бойно поле"

19.00 "Предизвикателството "Скаршеп"

20.00 "Диагноза неизвестна"

21.00 "Великите пълководци: Юлий Цезар"

22.00 "Човешкото тяло"

23.00 "Блянът по съвършеното тяло"

0.00 "Усещането секс: Сексът и недъзите" и "Секспертиза"

1.00 "Обкръжението на Хитлер: Борман"

3.00 "Танковете"



Вторник, 9 март



10.00 и 18.00 "Рибарските приключения на Рекс Хънт"

10.25 и 18.25 "С въдица в джунглата"

10.55 "Направи си кола"

11.20 "Танковете"

12.15 "Необикновени машини: Страх от летене"

13.10 "Потайности: Нощният Париж"

14.05 "Дръзки престъпления"

15.00 и 20.00 "Подводни детективи"

16.00 "Великите пълководци: Юлий Цезар"

17.00 и 2.00 "Бойно поле"

18.30 "Луди по риболова"

19.00 "Предизвикателството "Скаршеп"

21.00 "Най-злите хора в историята: Хитлер"

21.30 "Загадки от древността: Раненият крал"

22.00 "Предизвикателството "Скаршеп"

00.00 "Ние построихме този град: Ню Йорк"

1.00 "Обкръжението на Хитлер: Ромел"

3.00 "Майстори на шпионажа"



Сряда, 10 март



10.00 "Рибарските приключения на Рекс Хънт"

10.25 и 18.30 "Луди по риболова"

10.55 "Направи си кола"

11.20 "Майстори на шпионажа"

12.15 "Необикновени машини: Страх от летене"

13.10 "Предизвикателството "Скаршеп"

15.00 "Ние построихме този град: Ню Йорк"

16.00 "Най-злите хора в историята: Хитлер"

17.00 и 2.00 "Бойно поле"

19.00 "Предизвикателството "Скаршеп"

20.00 "Диагноза неизвестна"

21.00 "Загубените съкровища на древния свят: Помпей"

22.00 "Неразкрити истории: Хитлер"

23.00 "Зад маската на държавника: Еден"

00.00 "Жени-войни: Боудика"

1.00 "Обкръжението на Хитлер: Манщейн"

3.00 "Спасени от катапулта"



Четвъртък, 11 март



10.00 и 18.00 "Рибарските приключения на Рекс Хънт"

10.25 и 18.30 "Луди по риболова"

10.55 "Направи си кола"

11.20 "Спасени от катапулта "

12.15 "Необикновени машини: Мотоциклетите"

13.10 "Неразкрити истории: Хитлер"

14.05 "Зад маската на държавника: Еден"

15.00 "Пленени в морето: Критична ситуация"

16.00 "Изгубените съкровища на древния свят: Помпей"

17.00 и 2.00 "Бойно поле"

19.00 "Предизвикателството "Скаршеп"

20.00 "Подводни войни"

21.00 "Изваждането на "Курск"

22.00 "Криминалисти"

23.00 "ФБР досиета"

0.00 "Прокурорите"

1.00 "Обкръжението на Хитлер: Паулус"





Петък, 12 март



10.00 и 18.00 "Рибарските приключения на Рекс Хънт"

10.25 и 18.30 "Луди по риболова"

10.55 "Направи си кола"

11.20 "Въоръжение"

12.15 "Необикновени машини: Гмуркане в дълбините"

13.10 "Самолетът, който изчезна"

14.05 "Праисторически слонове"

15.00 "Акули в открито море"

16.00 "Изваждането на "Курск"

17.00 и 2.00 "Бойно поле"

19.00 "Предизвикателството "Скаршеп"

20.00 "Диагноза - неизвестна"

21.00 "Великите битки: Бойн 1690"

21.30 "Месеци на война"

22.00 "Потайности: Единбург"

00.00 "Американски хеликоптер"

1.00 "Генералите на Хитлер: Канарис"

3.00 "Въздушни войни"
501
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД