:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 438,554,036
Активни 119
Страници 10,982
За един ден 1,302,066
СЦЕНА

Утре връчват "Аскеерите" в Армията

Военният театър прави отстъпка в билетите по случай 24 май
ДНЕС

----------

Народен театър "Иван Вазов" 19.00 ч.

Голяма сцена: "Криворазбраната цивилизация" от Добри Войников (гостува ДКТ "Васил Друмев", Шумен) - мюзикъл



Сатиричен театър 19.00 ч.

Голяма сцена: "Клетка за сестрички" от Жак Поаре, режисьор Здравко Митков



Театрална работилница "СФУМАТО"

17.00 ч. "Долината на смъртната сянка: Иван" по "Братя Карамазови" от Достоевски, режисьор Иван Добчев (вход с покани)

20.00 ч. "Долината на смъртната сянка: Альоша" по "Братя Карамазови" от Достоевски, режисьор Маргарита Младенова (вход с покани)



Театър "Сълза и смях" 19.00 ч. Голяма сцена: "Един мим разказва", моноспектакъл на Вельо Горанов



Театър 199 19.30 ч.

"DUENDE" от Р. Апостолова



МГТ "Зад канала" 19.00 ч.

"Професията на мисис Уорън" от Бърнард Шоу



Драматичен театър "София" 19.00 ч.

Сцена 49: "Крайности" от Уилям Мастросимоне, режисьор Петър Бакалов - премиера



Младежки театър 11.00 ч.

Зала 2: "Пинокио"



Театър "Възраждане" 11.00 ч.

"Червената шапчица" от Кева Апостолова



НАТФИЗ "Кръстьо Сарафов" 19.00 ч.

Голяма сцена: "Рибарски свади" от Карло Голдони, режисьор Стефан Данаилов

Сцена 47: "Синият час" по Дейвид Мамет, режисьор Снежина Танковска



Куклен театър, салон "Гурко" 11.30 ч.

"Хензел и Гретел"



Атракционен център "Софияленд" 11.30

Детски театрален фестивал "Завеса" - ден III



УТРЕ

---------

Театър "Българска армия"

Връчване на наградите "Аскеер 2004" за постижения в театралното творчество



Сатиричен театър 19.00 ч.

Камерна зала: "Смехотерапия" от Попов, Кръстев и Вешим



Младежки театър 11.00 ч.

"Умник над умници, юнак над юнаци"



Театър "Възраждане" 11.00 ч.

"Куклата Барби" от Майя Остоич

19.00 ч.

"Кандидати на славата" от Иван Вазов



Куклен театър, салон "Гурко" 11.30 ч.

"Любопитното слонче"



Атракционен център "Софияленд" 11.30

Детски театрален фестивал "Завеса" - ден IV



ПОНЕДЕЛНИК

----------

Сатиричен театър 19.00 ч.

Камерна зала: "Правостояща комедия" с Филип Трифонов и Иван Григоров



НАТФИЗ "Кръстьо Сарафов" 11.00 ч.

Голяма сцена: "Лудата и билет за двама"



ВТОРНИК

----------

Народен театър "Иван Вазов" 19.00 ч.

"Златният храм" по Уилям Голдинг, режисьор Елена Баева (гостува ДТ "Иван Радоев", Плевен)



Театър "Сълза и смях"

Голяма сцена: "Bay Ganyo" по Алеко Константинов от Георги Данаилов, режисьор Петър Кауков (гостува ДТ "Н. О. Масалитинов", Пловдив)



Театър "Българска армия" 19.00 ч.

"Фантасмагории" по Е.Т.А. Хофман, сценарий и постановка Теди Москов



Театър 199 19.30 ч.

"...И човекът стана жива душа" от Д. Хеър



Театър "София" 19.00 ч.

Голяма сцена: "Хотел между тоя и оня свят" от Ерик Емануел Шмит, режисьор Здравко Митков



Куклен театър, салон "Гурко" 18.00 ч.

"Сама вкъщи"



СРЯДА

---------

Народен театър "Иван Вазов" 19.00 ч.

Голяма сцена: "Свекърва" от Антон Страшимиров, режисьор Мариус Куркински (гостува ДТ "Н. О. Масалитинов", Пловдив)



Театър "Българска армия" 19.00 ч.

"Продавате ли демони?" от Боян Папазов, постановка Крикор Азарян



Сатиричен театър 19.00 ч.

Камерна зала: "Когато той и тя" от Мария Касимова, режисьор Андрей Белчев



Театър 199 19.30 ч.

"Алхимикът" по Паулу Коелю



Театър "Сълза и смях" 19.00 ч.

Голяма сцена: "Фенове" от Елин Рахнев, режисьор Иглика Трифонова



Драматичен театър "София" 19.00 ч.

"Три сестри" от А. П. Чехов, режисьор Стоян Камбарев



НДК

Младежки клуб 18.30 ч.

"Войцек" по Георг Бюхнер, Самюъл Бекет, Иван Минков, Иван Паскалев, режисьор Валерий Пърликов, с участието на студенти от Театрален колеж "Любен Гройс"



Куклен театър, салон "Гурко"

10.30 ч. "Малкият принц"

17.00 ч. "Неспирният възход на Мемо"



ЧЕТВЪРТЪК

-------

Театър "Българска армия" 19.00 ч.

"Огнено лице" от Мариус фон Майенбург, постановка Николай Ламбрев



Театър 199 19.30 ч.

"Монолози за вагината" от Е. Енслър



ПЕТЪК

---------

Театър "Българска армия" 19.00 ч.

"Елизабет или кралицата девственица" от Кристиан Симеон, постановка Красимир Спасов



МГТ "Зад канала" 19.00 ч.

"Слънчево, с гръмотевици" от Кен Лудвиг



НАТФИЗ "Кръстьо Сарафов" 19.00 ч.

"Метаморфози" от Мери Цимерман, режисьор Снежина Танковска



Театър 199 19.30 ч.

"Изрод" от Джон Легизамо



Театър "Възраждане" 11.00 ч.

"Венецианска загадка" от Дж. Берто
658
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД