:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 433,459,562
Активни 247
Страници 19,402
За един ден 1,302,066

Програмата на MEZZO за периода 10 - 16 юли

събота 10 юли



07,00 CLIP емоция

10,50 Фестивална програма

11,00 Symfollies - анимация

11,15 Les musiciens en herbe - концерт

11,45 Symfollies - анимация

12,00 Токшоу

13,55 Фестивална програма

14,00 CLIP емоция

15,00 Токшоу

16,00 Merce Cunningham - балет

17,45 L'Homme, la Femme et George - балет

18,15 Хип хоп - балет

19,00 Концерт на Vincente Amigo и бенд

20,00 Концерт на Gilberto Gil и Milton Nascimento

21,00 CLIP емоция

21,40 Фестивална програма

21,50 Wozzeck - опера

23,35 Завръщане към Бах - документален филм

00,40 Фестивална програма

00,50 Кубанизмо

01,45 Фестивална програма

01,55 Концерт на Richard Bona

02,55 Зигфрид - опера от Вагнер



неделя 11 юли



07,00 CLIP емоция

10,30 Фестивална програма

11,00 Symfollies - анимация

11,15 Les musiciens en herbe - анимация

11,45 Symfollies - анимация

12,00 Севиля - документален филм

13,00 Токшоу

13,35 Фестивална програма

14,00 CLIP емоция

15,00 Концерт на Georges Cziffra

16,00 Концерт с произведения на Хендел

19,00 Токшоу

21,00 CLIP емоция

21,40 Фестивална програма

21,50 Документален филм

00,40 Фестивална програма

00,50 Pow Wow - документален филм

01,50 Фестивална програма

03,00 Dans l'Ocean - документален филм



понеделник 12 юли



07,00 CLIP емоция

10,50 Фестивална програма

11,00 "Отело" - опера от Верди

13,55 Фестивална програма

14,00 CLIP емоция

15,00 Документален филм

15,35 Концерт с произведения на Бетовен

16,00 Концерт с произведения на Шопен и Дебюси

17,00 Документален филм за Шопен

18,00 Концерт от фестивала Cuivres 2000

20,00 CLIP емоция

21,40 Фестивална програма

21,50 Richard Galliano - концерт

23,50 Фестивална програма

24,00 Концерт на Jean-Loup Longnon

00,50 Концерт на Trilok Gurtu Group

01,55 Фестивална програма

02,00 Документален филм за Marcel Khalife





вторник 13 юли



07,00 CLIP емоция

10,50 Фестивална програма

11,00 Wozzeck - опера

12,45 Завръщане към Бах - документален филм

13,55 Фестивална програма

14,00 CLIP емоция

15,00 Портрет на Antonio Pappano

16,00 Токшоу

18,00 Ombres et Lumieres du siecle d'or - концерт

20,00 CLIP емоция

21,40 Фестивална програма

21,50 Концерт с произведения на Шостакович и Прокофиев

22,45 Документален филм

23,40 Фестивална програма

23,50 David S. Ware - концерт

00,50 Lo'Jo - концерт

01,55 Фестивална програма

02,00 Кубанизмо, история на кубинската музика

02,55 Прекрасен град - музикален филм на Ленард Бърнстейн





сряда 14 юли





07,00 CLIP емоция

10,50 Фестивална програма

11,00 Uria-Monzon и Leontina Vaduva - концерт

12,00 Документален филм за Leontina Vaduva

13,55 Фестивална програма

14,00 CLIP емоция

15,00 Токшоу

15,30 Концерт с произведения на Бетовен

16,00 Документален филм

19,00 Symfollies - анимация

19,15 Les musiciens en herbe - концерт

19,45 Symfollies - анимация

20,00 CLIP емоция

21,40 Фестивална програма

21,50 Концерт на Бирмингамския симфоничен оркестър

23,45 Фестивална програма

23,50 Джаз концерт

01,00 Концерт на Jon Ballantyne и John Nugent

01,55 Фестивална програма

02,00 Севиля - документален филм



четвъртък 15 юли



07,00 CLIP емоция

10,50 Фестивална програма

11,00 Концерт с произведения на Хендел

13,55 Фестивална програма

14,00 CLIP емоция

15,00 Georges Cziffra - концерт

16,00 Концерт на Vincente Amigo и бенд

17,00 Концерт на Gilberto Gil и Milton Nascimento

18,00 Концерт с произведения на Шопен и Дебюси

19,00 Документален филм за Шопен

20,00 CLIP емоция

21,40 Фестивална програма

21,50 Токшоу

23,45 Фестивална програма

23,50 Концерт на Tania Maria

00,50 Концерт на Jean-Loup Longnon

01,35 Фестивална програма

01,55 Pow Wow - документален филм

02,55 "Зигфрид" - опера





петък 16 юли



07,00 CLIP емоция

10,50 Фестивална програма

11,00 "Отело" - опера от Верди

13,55 Фестивална програма

14,00 CLIP емоция

15,00 Bill and the barocco - документален филм

15,35 Концерт с произведения на Бетовен

16,00 Концерт с произведения на Шостакович и Прокофиев

17,00 Документален филм

18,00 Концерт на Бирмингамския симфоничен оркестър

20,00 CLIP емоция

21,40 Фестивална програма

21,50 Концерт с произведения на Чайковски

23,20 Концерт от "Ромео и Жулиета"

23,40 Фестивална програма

23,50 Документален филм

00,50 Концерт

02,05 Фестивална програма

02,25 Документален филм за Marcel Khalife
738
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД