:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 433,396,331
Активни 274
Страници 5,044
За един ден 1,302,066

Mezzo

СЪБОТА



6.05 CLIP емоция

9.50 Фестивална програма

10.00 Symfollies - анимация

10.15 Les musiciens en herbe - анимация

10.50 Symfollies - анимация

11.00 Токшоу

12.55 Фестивална програма

13.00 CLIP емоция

14.00 Токшоу

14.35 Concert des Revelations - класическа музика

15.00 "Мая" - документален филм с Мая Плисецкая

18.00 Джаз концерт

18.35 Джаз концерт

20.00 CLIP емоция

20.40 Фестивална програма

20.50 "Зигфрид" - опера от Вагнер







НЕДЕЛЯ



06.05 CLIP емоция

09.30 Фестивална програма

10.00 Symfollies - анимация

10.15 Les musiciens en herbe - анимация

10.45 Symfollies - анимация

11.00 "Иберика" - документален филм

12.00 Токшоу

12.55 Фестивална програма

13.00 CLIP емоция

14.00 "Валкирия" - опера от Вагнер

18.00 Токшоу

20.00 CLIP емоция

20.40 Фестивална програма

20.50 "Лебедово езеро" - балет

23.40 Феастивална програма

23.50 World Clubbint - документален филм







ПОНЕДЕЛНИК



06.05 CLIP емоция

09.50 Фестивална програма

10.00 "Jerome Savary, viva el presidente"- документален филм

11.00 Концерт класическа музика

12.55 Фестивална програма

13.00 CLIP емоция

14.00 Соната в Ми мажор на Бетховен

14.35 Соната на Бетховен в До минор

15.00 "The Planets by Holst" - концерт класическа мзика

16.00 "The Final Chorale" - концерт класика

17.00 Фестивал на класическата музика

19.00 CLIP емоция

20.40 Фестивална програма

20.5о Vienne, un jazz Millesime 1981-2000 - документален филм

21.45 Music Instantane : Carla Bley - документален

22.40 Фестивална програма

22.50 Джаз концерт

23.50 "На живо от New Morning 2002" - концерт





ВТОРНИК



06.05 CLIP емоция

09.50 Фестивална програма

09.55 "Зигфрид" - опера от Р. Вагнер

14.00 "От класиката до джаза" - концерт

15.00 Токшоу

17.00 "Enrico l'andalou" - документален филм

18.00 Концерт на Алексей Огринчук

18.20 Изпълнения на Карин Дешайе

19.00 CLIP емоция

20.40 Фестивална програма

20.50 Фестивал на класическата музика

22.10 "Le soleil..." - концерт класическа музика

22.40 Фестивална програма

22.50 Джаз концерт

23.55 Концерт на Арто Линдзи





СРЯДА



06.05 CLIP емоция

09.50 Фестивална програма

10.00 Европейската музика през Ренесанса - концерт

10.40 Пиано концерт

12.20 Соната за пиано и виолончело от Й. Брамс

12.55 Фестивална програма

13.00 СLIP емоция

14.00 Токшоу

14.30 Соната във Фа мажор на Бетховен

14.40 Соната на Бетховен в Сол мажор

15.00 Лебедово езеро - балет

18.00 Symfollies - анимация

18.15 Les musiciens en herbe - анимация

18.45 Symfollies - анимация

19.00 CLIP емоция

20.40 Фестивална програма

20.50 Италианската опера с К. Йованович - концерт

21.25 Концерт на Danel Quartet

22.40 Фестивална програма

22.50 Призмата - концерт





ЧЕТВЪРТЪК



07.05 CLIP емоция

10.50 Фестивална програма

10.55 "Валкирия" - опера от Рихард Вагнер

13.55 Фестивална програма

14.00 CLIP емоция

15.00 Концерт на Давид Герие

15.30 Соната в Ла мажор от Бетховен

16.00 Класичски концерт

16.35 Джаз концерт

18.00 The Planets by Holst - концерт

19.00 The Final Chorale - концерт класическа музика

20.00 CLIP емоция

21.40 Фестивална програма

21.50 Музикална програма

23.10 Токшоу

23.40 Фестивална програма

23.50 Джаз концерт





ПЕТЪК



07.05 CLIP емоция

10.50 Фестивална програма

11.00 Ombres et Lumieres du siecle d'or - концерт

12.50 Jerome Savary, viva el presidente -документален филм

13.55 Фестивална програма

14.00 CLIP емоция

15.00 Соната на Бетховен в Ми мажор

15.35 Соната на Бетховен в До минор

16.00 Festival de Prades 1999 - концерт

17.00 Le soleil, la lune et la musique - концерт

18.00 Италианската опера с К. Йованович -концерт

19.00 Концерт на Danel Quartet

20.00 CLIP емоция

21.40 Фестивална програма

21.50 Произведения на Бах и Шопен за пиано - концерт

22.50 Концерт с музика на Бах

23.40 Фестивална програма

23.50 Avant-garde & Main Stream - концерт

24.50 Призмата - концерт
749
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД