:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 433,331,734
Активни 165
Страници 21,227
За един ден 1,302,066

Програма на "Б" група за сезон 2004/05 - есен

Снимка: БТА
I кръг

7. VIII. (събота), 18 ч.

"Добруджа" (Добрич) - "Локомотив" (Горна Оряховица)

"Академик" (Свищов) - "Светкавица" (Търговище)

"Етър" (Велико Търново) - "Поморие"

"Рилски спортист" (Самоков) - "Спартак" (Плевен)

"Доростол" (Силистра) - "Ботев" (Пловдив)

"Вихрен" (Сандански) - "Конелиано" (с. Герман)

9. VIII. (неделя), 18 ч.

"Миньор" (Бобовдол) - "Черноморец" (Бургас)

"Македонска слава" (Благоевград) - "Шумен"





II кръг

14. VIII. (събота), 18 ч.

"Локомотив" - "Шумен"

"Ботев" - "Вихрен"

"Спартак" - "Миньор"

"Поморие" - "Р. спортист"

"Светкавица" - "Етър"

"Добруджа" - "Академик"

"Конелиано" - "Мак. слава"

15. VIII. (неделя), 18 ч.

"Черноморец" - "Доростол"





III кръг

21. VIII. (събота), 18 ч.

"Академик" - "Локомотив"

"Етър" - "Добруджа"

"Р. спортист" - "Светкавица"

"Доростол" - "Спартак"

"Вихрен" - "Черноморец"

"Шумен" - "Конелиано"

22. VIII. (неделя), 18 ч.

"Миньор" - "Поморие"

"Мак. слава" - "Ботев"





IV кръг

28. VIII. (събота), 18 ч.

"Локомотив" - "Конелиано"

"Ботев" - "Шумен"

"Спартак" - "Вихрен"

"Поморие" - "Доростол"

"Светкавица" - "Миньор"

"Добруджа" - "Р. спортист"

"Академик" - "Етър"

29. VIII. (неделя), 18 ч.

"Черноморец" - "Мак. слава"





V кръг

11. IХ. (събота), 17 ч.

"Етър" - "Локомотив"

"Р. спортист" - "Академик"

"Доростол" - "Светкавица"

"Вихрен" - "Поморие"

"Шумен - Черноморец"

12. IХ. (неделя), 17 ч.

"Миньор" - "Добруджа"

"Мак. слава" - "Спартак"

"Конелиано" - "Ботев"





VI кръг

18. IХ. (събота), 17 ч.

"Локомотив" - "Ботев"

"Спартак" - "Шумен"

"Поморие" - "Вихрен"

"Добруджа" - "Доростол"

"Академик" - "Миньор"

"Етър" - "Р. спортист"

"Светкавица" - "Мак. слава"

19. IХ. (неделя), 17 ч.

"Черноморец" - "Конелиано"





VII кръг

25. IХ. (събота), 17 ч.

"Р. спортист" - "Локомотив"

"Доростол" - "Академик"

"Вихрен" - "Добруджа"

"Шумен" - "Поморие"

26. IХ. (неделя), 17 ч.

"Миньор" - "Етър"

"Мак. слава" - "Светкавица"

"Конелиано" - "Спартак"

"Ботев" - "Черноморец"





VIII кръг

2. Х. (събота), 16 ч.

"Локомотив" - "Черноморец"

"Спартак" - "Ботев"

"Поморие" - "Конелиано"

"Светкавица" - "Шумен"

"Добруджа" - "Мак. слава"

"Академик" - "Вихрен"

"Етър" - "Доростол"

"Р. спортист" - "Миньор"





IХ кръг

16. Х. (събота), 16 ч.

"Миньор" - "Локомотив"

"Доростол" - "Р. спортист"

"Вихрен" - "Етър"

"Шумен" - "Добруджа"

"Конелиано" - "Светкавица"

17. Х. (неделя), 16 ч.

"Мак. слава" - "Академик"

"Ботев" - "Поморие"

"Черноморец" - "Спартак"





Х кръг

23. Х. (събота), 16 ч.

"Локомотив" - "Спартак"

"Поморие" - "Черноморец"

"Светкавица" - "Ботев"

"Добруджа" - "Конелиано"

"Академик" - "Шумен"

"Етър" - "Мак.слава"

"Р. спортист" - "Вихрен"

"Миньор" - "Доростол"





ХI кръг

30. Х. (събота), 14.30 ч.

"Доростол" - "Локомотив"

"Вихрен" - "Миньор"

"Шумен" - "Етър"

"Спартак" - "Поморие"

31. Х. (неделя), 14.30 часа

"Мак. слава" - "Р. спортист"

"Конелиано" - "Академик"

"Ботев" - "Добруджа"

"Черноморец" - "Светкавица"





ХII кръг

6. ХI. (събота), 14.30 ч.

"Локомотив" - "Поморие"

"Светкавица" - "Спартак"

"Добруджа" - "Черноморец"

"Академик" - "Ботев"

"Етър" - "Конелиано"

"Р. спортист" - "Шумен"

"Миньор" - "Мак. слава"

"Доростол" - "Вихрен"





ХIII кръг

13. ХI. (събота), 14.30 ч.

"Вихрен" - "Локомотив"

"Мак. слава" - "Доростол"

"Шумен" - "Миньор"

"Спартак" - "Добруджа"

14. ХI. (неделя), 14.30 ч.

"Поморие" - "Светкавица"

"Конелиано" - "Р. спортист"

"Ботев" - "Етър"

"Черноморец" - "Академик"





ХIV кръг

20. ХI. (събота), 14.30 ч.

"Локомотив" - "Светкавица"

"Добруджа" - "Поморие"

"Академик" - "Спартак"

"Етър" - "Черноморец"

"Р. спортист" - "Ботев"

"Доростол" - "Шумен"

"Вихрен" - "Мак. слава"

21. ХI. (неделя), 14.30 ч.

"Миньор" - "Конелиано"





ХV кръг

27. ХI. (събота), 14.30 ч.

"Мак. слава" - "Локомотив"

"Шумен" - "Вихрен"

"Ботев" - "Миньор"

"Спартак" - "Етър"

"Поморие" - "Академик"

"Светкавица" - "Добруджа"

"Конелиано" - "Доростол"

28. ХI. (неделя), 14.30 ч.

"Черноморец" - "Р. спортист"



Заб.: Отборът на "Поморие" е заявил ст. "Нафтекс" в Бургас за домакинските си срещи, а "Конелиано" - ст. "Академик" в София. След пререгистрация "Македонска слава" ще се казва "Пирин 1922" и ще домакинства на ст. "Христо Ботев" в Благоевград. БФС и ПФЛ си запазват правото за промени в програмата.
5
557
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
5
 Видими 
06 Август 2004 21:39
dano sganem bobovdolskite kartici parviq krag
07 Август 2004 01:39
САМО ЕТЪР!
07 Август 2004 08:25
= Б О Т Е В = Пд.
07 Август 2004 17:45
Абе "Ботев" че е на снимката при програмата на Б- група- ясно защо.
Ама защо ли са показали и "Локото"?
07 Август 2004 22:53
Е , айде сега , защо?? Ми щото истинското Локо пд , така и не е влязло в "А"
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД