Активни 275

Шоу с 4 гола на Георгиев срещу "Видима-Раковски"

СНИМКА: ЮЛИАН САВЧЕВ
С 4 гола на национала Благой Георгиев "Славия" взе първата си победа през пролетния сезон - 4:1 над "Видима-Раковски".

Гостите поведоха в 30-ата мин. с гол на Георги Стойчев от непряк свободен удар в наказателното поле, след което дойде шоуто на Георгиев пред погледа на националния селекционер Христо Стоичков. Благо изравни в 41-ата мин. след извеждащо подаване на Велимир Иванович, а две минути по-късно обърна резултата. В 82-ата Георгиев оформи хеттрик, като прониза вратаря на "Видима" Йорданов с фаул от 40 м. В последната минута капитанът на "белите" вкара 4-ото попадение от дъгата на пеналта и дублира постижението си по отбелязани голове в първенството.

Треньорът на "Славия" Атанас Джамбазки рискува с включването на младите Радослав Рангелов и Петър Динков в състава.
12 Март 2005 13:52
Е, Благои Георгиев си осигури титулярното място в националния на мача срещу Швеция!!Поздравявам го!!!И дано да продължава във сущият дух!!!