:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 436,966,250
Активни 91
Страници 11,908
За един ден 1,302,066

Държавата ще помага на тв театъра

Министърът на културата Стефан Данаилов пое ангажимента да помогне на БНТ да възстанови рубриката "Тв театър". Това стана по време на гостуването му в Пловдив за 30-ото юбилейно издание на "Златната ракла".

Специално за "Златната ракла" в България пристигна и най-известният руски журналисти Владимир Познер. Утре той ще представи Академията за руско телевизионно творчество, на която е президент. В момента журналистът води седмично предаване за политически анализи по "Първый канал" (бившата ОРТ).

Сред VIP гостите на "Златната ракла" е и полският актьор Ян Енглерт, познат на българските зрители с ролята си на отец Ередия в филма на Въло Радев "Осъдени души".

Фестивалът приключва в събота, когато ще бъдат обявени отличените продукции в различните категории.
611
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД