:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 430,490,490
Активни 109
Страници 12,492
За един ден 1,302,066

Кино

087 Ялта



Зло, вторник 18.30, Няма почивка за смелите, утре, понеделник и сряда 19.00, днес, понеделник, вторник, сряда

и четвъртък 20.45, Реконструкция, днес 19.00, утре 17.30, Любовна песен за Боби Лонг, днес и сряда 17.00, утре 20.45, понеделник 15.00, четвъртък 18.30, Лошо възпитание, четвъртък 15.00, утре 15.45, вторник 16.45, Другият наш възможен живот, утре 13.30, понеделник 17.00, Говори с нея, днес и сряда 15.00, И твойта майка също, днес 13.00, вторник 15.00, четвъртък 16.45



кино Арена



Батман в началото, 10.10, 11.30, 13.00, 14.20, 15.50, 17.10, 18.40, 20.00, 21.30, 22.50, Мъж под наем, (днес и утре 10.00, 11.50, 13.40,) 15.30, 17.20, 19.10, 21.00, 22.50, Мистър и мисис Смит (днес и утре 11.00, 11.40), 10.30, 12.20, 13.00, 13.30, 14.10, 14.50, 15.30, 16.00, 16.40, 17.20, 18.00, 18.30, 19.10, 19.50, 20.30, 21.00, 21.40, 22.20, 23.00, SIN CITY. Град на греха (днес и утре 10.45, 12.40, 13.15), 15.45, 17.10, 18.15, 20.45, 21.40, Преводачката 17.00, 22.30, Умиротворителят (днес и утре 10.40, 12.40) 14.40, 15.10, 16.40, 18.40, 19.40, 20.40, 22.40, STAR WARS. Епизод III Отмъщението на ситите (днес и утре 11.10, 12.00, 13.00,) 14.00, 14.50, 15.50, 17.40, 18.40, 19.30, 20.30, 21.30, Небесно царство (днес и утре 10.30, 13.20), 16.10, 19.00, 21.50, Слонбалон (днес и утре 10.), 11.30, Роботи (озвучен на български) (днес и утре 10.20), Познай кой (зала 15) (днес и утре 10.00), 12.10), 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 23.00



Кино Арена - Младост:

Батман в началото, (днес и утре 10.00) 11.30, 12.50, 14.20, 15.40, 17.10, 18.30, 20.00, 21.20, 22.50, Мъж под наем, 11.40, 13.30, 15.20, 17.10, 19.00, 20.50, 22.40, Мистър и мисис Смит (днес и утре 10.10), 10.40, 12.00,) 11.20, 12.40, 13.10, 13.50, 14.30, 15.10, 15.40, 16.20, 17.00, 17.40, 18.10, 18.50, 19.30, 20.10, 20.40, 21.20, 22.00, 22.40

SIN CITY. Град на греха (днес и утре 10.45), 13.15, 14.10, 15.45, 18.15, 19.30, 20.45, Преводачката 14.30, 17.00, 19.30, 22.00, Умиротворителят (днес и утре 11.50), 13.50, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50, STAR WARS. Епизод III. Отмъщението на ситите (съб.-нед. 11.20, 11.30), 12.30, 14.20, 15.20, 16.40, 17.10, 18.10, 20.00, 21.00, 22.00

Небесно царство (днес и утре 10.10) 13.00, 15.50, 18.40, 21.30, Слонбалон (днес и утре 11.10), 12.40, Роботи, (съб.-нед. 10.30), Познай кой (зала 15) (днес и утре 11.50,) 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40



Влайкова



Детски игри, 18.00, Рей 15.45, 20.00



Лъки синема



Сахара (15.30 днес и утре), 22.00, Троя (14.00 днес и утре), 19.00, Убийствен пъзел (13.30 днес и утре), 21.45, Съседка за секс 17.00, Мила от Марс 17.30, Фантомът от операта 19.30



Мултиплекс

Премиери: Батман в началото, 11.15, 12.30, 13.45, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30, Мъж под наем 12.30, 14.30, 16.15, 20.30, 22.15

Предпремиера: Познай кой 20.00, 22.00

И ОЩЕ. Мистър и мисис Смит 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.15, 16.15, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30,

Преводачката 16.45, 19.00, 21.15, SIN CITY. Град на греха 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45, Умиротворителят 12.15, 14.00, 18.15, STAR WARS Епизод III.Отмъщението на ситите 11.45, 14.15, 18.00, Небесно царство 15.45



Дом на киното



Зло 18.30, /без 21.06 /, Няма почивка за смелите, днес, понеделник-четвъртък, 13.30; утре-четвъртък 16.00

Панорама "Режисьорски пробиви": Бягай Лола, утре 20.30, 20.30, Трейнспотинг, понеделник 20.30, Буги нощи, днес 20.30, Младият Адам, сряда 20.30, Танцуващо сърце, четвъртък 20.30, Мила от Марс, днес 16.00, Обичайните заподозрени, вторник 20.30,

ЗА ДЕЦАТА: Роботи, утре 13.30



Евро-Български културен център



Възкръснал за възмездие 15.00, Георги и пеперудите 18.45, Панаир на суетата 16.30, Реконструкция 19.45, Туин Пийкс:Огън, следвай ме 13.00, Хотел Руанда 21.15



Кино Център

Да бъдеш Джулия 14.30, 18.30, Зло Премиера 16.30, 20.30



Филмотечно кино Одеон

днес: 16.00 Кавказка пленница, 18.00 Бостонският удушвач, 20.00 Шемет, утре: 16.00 Задръжте си тревогите, 17.00 Фройд, 19.30 Птиците, понеделник: 18.00 Въжето, 19.30 Марни, вторник: 18.00 Някои го предпочитат горещо, 20.15 Психо, сряда: 18.00 Скъпа моя, скъпи мой, 20.00 Полуда, четвъртък: 18.00 Фройд - тайната страст, 20.15 Въжето.





Във Варна

Mустанг синема

зала 1: Star Wars Епизод III: Отмъщението на Ситите 17:00, Мистър и мисис Смит 19:30, Небесно царство 12:00, 14:30

зала 2: Star Wars Епизод III: Отмъщението на Ситите 14:30, Затоичи 17:00, 19:00



Кинотеатър Българан

Другият наш възможен живот, 14:30, Преводачката 16:30, 20:30, Предизвестена смърт 2 18:30, Слонбалон 13:00



Кинотеатър Палас

Мистър и мисис Смит 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30



Летен кинотеатър Българан

Предизвестена смърт 2 21:15



Фестивален и конгресен център

Преводачката 18:00, Предизвестена смърт 2 20:15, Хотел Руанда 18:00, 20:00



В Бургас



Септември

зала 1: Глава в облаците, 14:00, 16:00, Небесно царство, 18:00, 20:30

зала 2: Отбивки, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30



Тракия

зала 1: Star Wars Епизод III: Отмъщението на Ситите 13:00, 15:30, 18:00, 20:30

зала 2: Аз съм Дейвид 14:00, Да бъдеш Джулия 16:00, Хитч 18:00, 20:00



Пловдив

FACES

зала 1: Сахара 13:00, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00

зала 2: Забравените 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, Роботи 13:30



Гео Милев

зала 1: Около света за 80 дни 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00

зала 2: Криеница 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00



Европа

Преводачката Премиера 20:00, Предизвестена смърт 2 14:00, 16:00, 22:00, Срещу стената 18:00,



Лъки Синема

зала 1: Батман в началото Премиера 13:30, 16:00, 18:30, 21:00

зала 2: Sin City: Град на греха 14:30, Мистър и мисис Смит 16:30, 18:30, 20:30

зала 3: Star Wars Епизод III: Отмъщението на Ситите 19:00, Аз съм Дейвид, 15:30, Любовна песен за Боби Лонг, 17:00, Мистър и мисис Смит 13:30, 21:30



Лятно кино Орфей

Мистър и мисис Смит 21:30



Спейс

Константин 20:30, Мис Таен агент 2: Въоръжена и прекрасна 16:00, 18:15



Фламинго Синема

зала 1: Мистър и мисис Смит 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30

зала 2: Батман в началото, 13:15, 16:00, 18:30, 21:00

зала 3: Sin City: Град на греха 19:30, Аз съм Дейвид, 17:45,

Любовна песен за Боби Лонг, 15:30

зала 4: Star Wars Епизод III: Отмъщението на Ситите 17:00, Батман в началото, 14:30, 19:45, 22:15



Русе

кино "Интим"

Почти любов, 10.00 (днес и утре), 11.45, 13.30, 15.15, 17.00, 20.30, утре, понеделник, вторник, четвъртък 22.30,

Момичето с перлената обеца, 18.45, днес и сряда 22.30
406
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД