:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 430,275,193
Активни 80
Страници 20,977
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина

Синеплекс

Пандорум, 22:30, Двойници, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, 23:00, Коко преди Шанел, Предградие 13: Ултиматум, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30, Измама, 12:30 (без днес); 14:30, 18:30, 20:30, Козелът, 16:30, В небето, 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:15, 21:15, Геймър, 14:15, 20:15, 22:15, Година първа: Запознай се с предците си, 10:30, 12:15, 16:15, 18:15,



Синема сити

G-Force: Специален отряд, 18:00, В небето, 11:00, 12:00 (събота и неделя), 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 19:00, 20:00, 21:00, Двойници, 11:30, 12:45 (събота и неделя), 13:45, 14:45, 15:45, 16:45, 17:45, 18:45, 19:45, 20:45, 21:45, 22:45, Гадни копилета, 12:45 (събота и неделя), 16:45, 22:00, Геймър, 15:00, 19:15, 21:15, Година първа: Запознай се с предците си, 11:15 (събота и неделя), 13:15, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30, Грозната истина, 18:15, Жената на пътешественика във времето, 14:15, 19:30, Измама, 13:30, 17:45, 20:00, 22:15, Козелът, 12:00 (събота и неделя), 15:45, 18:00, 20:15, Коко преди Шанел, 12:30 (събота и неделя), 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, Кървавите скали, 16:30, Моята голяма гръцка свалка, 13:00, Пандорум, 21:45, Последен изход 4, 22:00, Предградие 13: Ултиматум, 11:45 (събота и неделя), 14:15, 16:15, 20:15, 22:15, Професия жиголо, 15:45, 22:30, Сектор 9, 17:00, Ударът "Пелам 123": Отвличане в метрото, 14:30, 19:45, Хари Потър и нечистокръвния принц, 11:15 (събота и неделя)



Mtel IMAX

Диво Сафари, 11:00, 14:00, 17:00, 18:30, 20:00, 21:30, Чудесата на океана, 12:30, Прокълнатият замък, 15:30



Арена Младост и Запад

Предградие 13: Ултиматум, 12:20, 14:20, 16:20, 18:30, 20:30, 22:30, 14:10 17:50 21:40, Коко преди Шанел, 12:50, 15:00, 17:20, 19:30, 21:40, Козелът, 11:30 (събота и неделя), 15:40, 19:50, Измама, 12:20, 14:30, 19:40, Двойници, 11:00, 11:40, 12:10, 12:50, 13:30, 14:40, 15:20, 16:00, 16:30, 17:20, 18:20, 19:10, 19:50, 20:10, 21:00, 22:10, 22:50, 23:30, Пандорум, 14:20, 16:40, 18:50, 21:00, 23:20, Година първа: Запознай се с предците си, 11:10 (събота и неделя), 13:10 15:10 17:10 21:10 23:10, Геймър, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45, 20:45, 22:45, В небето, 11:00, 13:00, 15:10, 17:10, 19:10, 20:00, 21:10, Жената на пътешественика във времето, 14:00, 18:10, Сектор 9, 13:30, 17:40, 21:50, Ударът "Пелам": Отвличане в метрото, 12:40, 14:50, 17:00, 19:20, 21:30, Професия жиголо, 12:00, 16:10, 20:20, 22:20, Последен изход 4, 12:10, 13:50, 15:30, 17:10, 18:50, 20:30, 22:10, 23:10, Гадни копилета, 16:40, 21:50, Грозната истина, 19:10, Ледена епоха 3: Зората на динозаврите, 12:00 14:00 16:00 18:00 22:00



Дом на киното

Гадни копилета, утре 16:15, 21:00, неделя, 21:00, понеделник 16:15, вторник 21:00, Георги Масларски на 80 - вторник 19:00, Дяволът носи Прада, днес 12:45, Земя, вход с покана, която може да бъде изтеглена от http://www.iwns.org - неделя 17:00, Кой се страхува от Вирджиния Улф? 19:00 и среща с Едуард Олби след филма, Кумб Мела: Песента на реката, днес 21:00, Кунг-Фу панда, вход с покана, която може да бъде изтеглена от http://www.iwns.org, неделя 13:00, Лисицата и детето, вход с покана, която може да бъде изтеглена от http://www.iwns.org, неделя 15:00, Малката Москва, днес 19:00, Минало незапочнато, понеделник 12:15, Последното шоу, днес 12:15, Световният търговски център, вторник 12:45, Светът е голям и спасение дебне отвсякъде, утре 14:15 и 19:00, неделя 19:00, понеделник 14:15, вторник 17:00, Снимки в Палермо, вторник 15:00, Че: Аржентинецът, днес 14:45



Одеон

днес: 16.30 Кое е това момиче, 18.30 Съвременна документалистика: Отвъд бариерата, утре: 16.00 Проект за рехабилитация интеграция на дейци на културата - Невероятна история, реж. Володя Янчев, 18.00 Помощ! - Великобритания, 20.00 БНФ отбелязва националния празник на Германия: Там, където зелените мравки мечтаят, неделя: 18.00 АББА, 20.00 Пинк Флойд - Стената, понеделник: 18.00 Пинк Флойд - Стената, 20.00 Кое е това момиче, вторник: 17.30 50 години БНФ: Приземяване, България, 1987 г., 20.00 Помощ!, сряда: 17.30 АББА, 19.30 Независимо кино, Есквивалент, реж. Златан Деков, четвъртък: 18.00 Кое е това момиче, 20.00 Помощ!,
596
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД