:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 430,485,621
Активни 158
Страници 7,623
За един ден 1,302,066

Кино

В София

Кино "087 Ялта"

Вземи очите ми, утре и четвъртък 20.45, вторник 17.00, понеделник 18.30, Завръщане, утре 17.00, вторник 18.45, Изгнаници, днес 18.45, утре 13.30, сряда 15.00, Лошо възпитание, четвъртък 19.00, днес 15.15, понеделник 15.00, сряда 17.00, Мечтатели, днес, понеделник и сряда 20.30, четвъртък 15.00, Момичето с перлената обица, вторник 20.45, днес 13.30, утре 19.00, понеделник 16.45, сряда 18.45, Сан Антонио, днес и четвъртък 17.00, утре 15.15, вторник 15.00



Кино Арена-Младост



Царете на хаоса, (днес и утре 11.50), 11.00, 13.10, 14.00, 15.20, 16.10, 17.30, 18.20, 19.40, 20.30, 21.50, 22.40, 40-годишният девственик, (днес и утре 10.40), 13.00, 17.30, 22.00, Мрачна вода, (съб.-нед. 11.00), 13.10, 17.50, 22.30, Нощна стража 12.20, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40, Четирима братя (днес и утре 12.30), 14.40, 15.20, 16.50, 19.00, 19.50, 21.10, Укротяване на гнева (днес и утре 11.20), 16.40, 22.00, Стелт 13.50, 15.20, 16.30, 19.00, 20.00, 21.30, Ловци на шаферки (днес и утре 12.00), 10.45, 13.00, 14.15, 15.15, 16.30, 17.30, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00, Дюс Бигалоу. Европейското жиголо, (днес и утре 10.50), 12.40, 14.30, 16.20, 18.10, 20.00, 21.50, Венецианският търговец (днес и утре 11.30), 14.10, 16.50, 19.30, 21.10, Транспортер 2 (днес и утре 10.30), 11.30, 12.20, 13.20, 14.10, 15.10, 16.00, 17.00, 17.50, 18.50, 19.40, 20.40, 21.30, 22.30, Мадагаскар съб.-нед. 10.10, 12.00, Крахът на Третия Райх 13.40, 19.00 , Братя Грим (зала 15) (днес и утре 10.30, 12.50), 15.10, 17.30, 19.50, Шперцът (зала 15) 22.20



Кино Арена-Запад



Царете на хаоса, (днес и утре 11.20, 13.30,) 12.20, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00, 21.00, 22.10, 23.10, 40-годишният девственик (днес и утре 10.40, 13.00,) 15.30, 20.10, Мрачна вода (нов) 17.40, 19.50, 22.10, Нощна стража (днес и утре 10.50,) 13.10, 15.30, 18.00, 20.20, 22.40, Четирима братя 15.00, 17.10, 18.00, 19.30, 21.40, 22.40, Укротяване на гнева (днес и утре 11.20,) 16.40, 22.00, Стелт (днес и утре 10.30, 11.20,) 13.50, 15.40, 16.20, 18.50, 20.00, 21.20, Ловци на шаферки (днес и утре 10.15,) 11.30, 12.30, 13.45, 14.45, 16.00, 17.00, 18.15, 19.15, 20.30, 21.30, 22.45, Дюс Бигалоу. Европейското жиголо (днес и утре 11.20, 13.10,) 15.00, 16.50, 18.40, 20.30, 22.20, Европейското жиголо, Венецианският търговец (днес и утре 10.30, 13.15,) 15.50, 18.30, 21.10, Транспортер 2 (днес и утре 11.10, 13.00,) 13.50, 15.30, 17.20, 18.10, 19.40, 21.30, 22.30, Мадагаскар (днес и утре 10.20, 11.10, 12.10, 13.00,) 14.00, 15.50, Крахът на Третия райх 13.40, 19.00, Братя Грим (зала 15) (днес и утре 10.50, 13.10,) 15.30, 17.50, 20.10, Шперцът (зала 15) 22.30



Кино Център

Панорама на Франсоа Трюфо: Последното метро, 18.15, Съседката, днес 18.30, Американска нощ, утре 18.30, Четиристотинте удара, понеделник 18.30, Откраднати целувки, вторник 18.30, Съвместно съжителство, сряда 18.30, Любовта си отива, четвъртък - 18.30,

И още: Откраднати очи 14.00, 16.00 и 20.30, във вторник - само от 14.00 и 20.30 )



Кино Лъки Синема

Омагьосване 18.00, 22.15, Откраднати очи 17.30, 20.30

Островът (15.30 днес и утре), 21.30, Фантастичната четворка (15.45 днес и утре), 19.30



Дом на киното

Чарли и шоколадовата фабрика, 13.30, 16.00 - днес и утре, 20.30 - от неделя до четвъртък



Откраднати очи, 18.30 (без вторник, 16.00)

Тим Бъртън преди 2 години: Голяма риба, утре 16.00, четвъртък 16.00, Луиз /втори дубъл/, Басейнът, понеделник и сряда 16.00



Юбилей: Найчо Петров на 85 години: На малкия остров, вторник 18.30

Единствена възможност: Догора, днес 20.30



Кино Влайкова

Бандата на кравите 11.00, (днес, 15.10), 12.00 (утре, 16.10), Да бъдеш Джулия - 16.00 (без понеделник), Земята на мъртвите 18.00, 20.00 (без понеделник, 18,00)

Мултиплекс

Предпремиера: Братя Грим 19.15, 21.30, Момиче за един сезон 18.00

Премиери: Царете на хаоса 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, 40-годишен девственик 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, Мрачна вода 18.15, 22.1`5

И още? Четирима братя 12.15, 14.15, 16.15, 20.15, Нощна стража 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30, Укротяване на гнева 17.00, 20.00, 22.15, Стелт 14.45, Гол ! 11.15, Ловци на шаферки 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00, Венецианският търговец 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45, Дюс Бигалоу . Европейско жиголо 13.30, Мадагаскар 11.45, 13.15, Крахът на Третия райх 15.15



Евро-Български Културен Център

Горчива луна 21.15, Да бъдеш Джулия 16.15, Европудинг 19.30, Елена в кутия 13.00, Отвъд облаците 14.30, Три цвята. Синьо 18.00



Филмотечно кино "Одеон"



днес? 16.00 Малтийският сокол, 18.00 Генералът, 19.30 Китайски квартал, утре? 16.00 Ана Каренина, 18.00 Операторът, 19.30 Ангелско сърце, понеделник? 18.00 Интермецо, 19.30 Китайски квартал, вторник? 18.00 Булевардът на залеза, 20.00 Операторът, сряда? 18.00 Клут, 20.00 Малтийският сокол, четвъртък? 18.00 Кльощавият, 19.30 Ангелско сърце.



Във Варна

Mустанг синема

зала 1? Ловци на шаферки 14.00, 18.00, Транспортер 2 16.00, 20.00, зала 2? Ловци на шаферки 19.00, 21.00, Омагьосване, 17.00, Транспортер 2 13.00, 15.00



Кинотеатър Българан I

Гол! 18.00, Мрачна вода 14.00, 21.30, Предизвестена смърт 2 16.00, Пътеводител на галактическия стопаджия 20.00

Кинотеатър Българан II

Гол! 14.00



Кинотеатър Палас

Стелт, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30



Фестивален и конгресен център

Мрачна вода, 18.00, 20.15, Няма почивка за смелите 18.00, 20.00



В Бургас



Септември

зала 1? Островът 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, зала 2? Стелт 14.00, 16.00, 18.00, 20.00



Тракия

зала 1? Момиче за милиони, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, зала 2? Откраднати очи 14.00, 16.00, 18.00, 20.00



В Пловдив

Faces

зала 1? Островът 14.00, 16.30, 19.00, 21.30, зала 2? Мистър и мисис Смит 13.00, 17.00, 21.00, Познай кой 15.00, 19.00



Гео Милев

Зала 1? Свободна игра 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, Зала? 2, Островът 11.00, 13.30, 16.00, 18.30



Лъки Синема

зала 1? Късметлията, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, Някъде на картата, 13.00, зала 2? Ловци на мисли 17.15, 19.30, 21.30, Стелт 14.45, зала 3? Ловци на шаферки 17.00, 19.00, 21.00, Свекървище 15.15



Спейс

50 първи срещи 18.00, Небесно царство 20.00, Фантастичната четворка 16.00



Фламинго Синема

зала 1? Късметлията 14.00, 16.30, 19.00, 21.30, зала 2? Ловци на шаферки 16.00, 20.00, 22.00, Свекървище 13.45, 18.00, зала 3? Някъде на картата 15.00, 19.15, Свекървище 21.15, Стелт 17.00, зала 4? Ловци на мисли 16.15, 18.30, 20.30, 22.30

В Русе

Интим

40-годишният девствени, 16.45, 20.30, утре и четвъртък - 22.30, Гол, 11.00 и 14.45, понеделник и сряда - 22.30, Сан Антонио, 13.00 и 18.45, днес и вторник - 22.30
743
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД