Активни 436
Страници 6,656

НАКРАТКО

Димитър Рангелов

вкара втория си гол за "Макаби" (Тел Авив) от началото на сезона при равенството 3:3 в дербито срещу "Апоел" (Тел Авив) в гр. "В" на турнира "Тото Къп" в Израел. Българският нападател влезе на почивката и се разписа в 77-ата мин. Двубоят бе протоколен, тъй като "Макаби" вече се бе класирал за 1/4-финалите, а "Апоел" нямаше и без това шансове да продължи.

Вратарят

Димитър Иванков получи почивка и не игра за шампиона на Турция "Бурсаспор" при домакинското 1:1 срещу "Къръкханспор" в гр. "D" за купата на страната.

Емил Гъргоров

не успя да помогне на "Университатя" (Крайова) да се класира за 1/2-финалите за купата на Румъния. Тимът бе отстранен на 1/4-финалите от "Динамо" (Букурещ) с 3:1 след дузпи (1:1 в ред.вр). Гъргоров игра до 104-тата мин., а оперираният му съотборник Валентин Илиев не бе в групата на гостите.

Испания

Купа на краля, 1/16-финали, реванши: "Реал" (М) - "Мурсия" 5:1 (в първия мач 0:0), "Сарагоса" - "Бетис" 1:2 (1:0), "Алмерия" - "Реал Сосиедад" 2:1 (3:2), "Атлетико" (М) - "Универсидад" (Лас Палмас) 1:1 (5:0), "Депортиво" - "Осасуна" 2:1 (1:1), "Леванте" - "Херес" 1:2 (3:2), "Севиля" - "Реал Унион" 6:1 (4:0), "Виляреал" - "Поли Ехидо" 2:0 (1:1), "Атлетик" (Б) - "Алкоркон" 2:0 (1:0), "Барселона" - "Сеута" 5:1 (2:0).