Общо 427,386,050
Активни 69
Страници 3,872

Тевес вкара гол срещу М. Петров при завръщането си

Разжалваният капитан на "Манчестър С" Карлос Тевес отново вкара гол, макар и за втория отбор, след 5 месеца конфликти и скандали. Аржентинецът изравни в 51-ата мин. при последвалата победа на "Сити" с 3:1 над дубъла на "Болтън". За гостите до почивката игра Мартин Петров.

Българинът е пратен във втория състав за този двубой, защото рядко играе в първия тим в последния месец. А сред възможните причини за това, освен треньорско виждане, е Петров да не натрупа определен брой шампионатни мачове (25) през този сезон, с което договорът му автоматично би се подновил за още 1 г. До момента нападателят има 15 мача.

Тевес игра 70 минути за "Манчестър С", като изчаква мнението на мениджъра Роберто Манчини, който вече прояви склонност да върне аржентинеца в първия тим, ако той си върне формата. Тевес се скара с италианеца при загубата с 0:2 от "Байерн" в Шампионската лига, когато отказа да влезе като резерва. След това самоволно се върна в родината си и не се явяваше на тренировки.