![]() |
Футболистите на "Байерн" празнуват гола на Томас Мюлер (с къси ръкави), докато край тях тъжно преминава нападателят на "Арсенал" Тио Уолкът по време на мача на ст. "Емирейтс" в Лондон. |
Самият Венгер бе по-умерен. "Липсваше ни самочувствие, което обаче видях във всеки от футболистите на "Байерн". Няма да крия, че ще е много трудно на реванша, но няма невъзможни неща. Ще се опитаме да направим невъзможното - възможно. Третият им гол прави това много трудна задача, но трябва да се опитаме".
След другия 1/8-финал от вторник - "Порто"-"Малага" (1:0), треньорът на гостите Мануел Пелегрини се оплака, че голът на Жоао Моутиньо е бил от засада, а наставникът на "Порто" Виктор Перейра съжали, че резултатът не е поне 2:0.