:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 438,512,956
Активни 122
Страници 11,681
За един ден 1,302,066

Кино



В София

Синема сити Парадайз

Игрите на глада: Възпламеняване, 18:15, Съветникът, 14:20, Вълкът от Уолстрийт, 11:20 (днес и утре), 12:30 (днес и утре), 13:30, 14:40, 15:50, 17:00, 18:10, 19:10, 20:30, 21:30, 22:30, Замръзналото кралство 3D: 12:00 (днес и утре), 16:30, 2D: 14:10, В света на динозаврите, 13:10, Син жасмин, 12:20 (днес и утре), Тайният живот на Уолтър Мити, 18:45, Отбранителна линия, 22:00, Джъстин и рицарите на честта, 11:00 (днес и утре), 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Последният пенсионерски запой, 16:40, 21:10, Бойни старчета, 12:30 (днес и утре), 14:50, 19:45, Спасяването на мистър Банкс, 17:15, Американска схема, 18:50, 21:30, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 11:20 (днес и утре), 12:20 (днес и утре), 13:20, 14:20, 15:20, 16:20, 17:20, 18:20, 19:20, 20:20, 21:20, 22:20, Нико 2, 12:10 (днес и утре), Вила "Роза", 21:00, Легендата за Херкулес, 11:40 (днес и утре), 12:40 (днес и утре), 13:40, 14:40, 15:40, 16:40, 17:40, 18:40, 19:40, 20:40, 21:40, 22:40, Хобит: Пущинакът на Смог 3D 4DX: 14:00, 3D: 15:10, 21:00, 47 ронини, 3D 4DX: 11:30, 17:10, 19:30, 21:50, 3D: 13:50, 16:10, 18:30, 20:50



Синема сити

Игрите на глада: Възпламеняване, 11:50 (днес и утре), Вълкът от Уолстрийт, 12:30 (днес и утре), 13:30, 14:40, 16:00, 17:00, 18:00, 19:10, 20:30, 21:30, 22:30, Замръзналото кралство, 3D: 11:10 (днес и утре), 12:30, 17:00, 2D: 14:50 Хобит: Пущинакът на Смог, 13:20, 47 ронини, 13:00, 15:20, 16:30, 17:40, 18:50, 20:00, 22:20, В света на динозаврите, 12:20 (днес и утре), Тайният живот на Уолтър Мити 19:30, Последният пенсионерски запой, 21:50, Джъстин и рицарите на честта, 11:00 (днес и утре), 14:10, 16:10, 18:10, Бойни старчета, 16:45, 21:45, Спасяването на мистър Банкс, 19:00, Американска схема, 20:10, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 11:20 (днес и утре), 12:20 (днес и утре), 13:20, 14:20, 15:20, 16:20, 17:20, 18:20, 19:20, 20:20, 21:20, 22:20, Вила "Роза", 14:20, Нико 2, 12:40 (днес и утре), Легендата за Херкулес, 11:40 (днес и утре), 12:40 (днес и утре), 13:40, 14:40, 15:40, 16:40, 17:40, 18:40, 19:40, 20:40, 21:40, 22:40



IMAX

Хобит: Пущинакът на Смог, 12:00 (днес и утре), 15:10, 18:20, 21:30



Арена Де лукс България мол

5D: Дракула, 11:30, 12:15, 13:00, 13:45, 14:30, 15:15, 16:00, 16:45, 17:30, 18:15, 19:00, 19:45, 20:30, 21:15, 22:00, 22:45, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:30, 13:15, 14:00, 14:45, 15:30, 16:15, 17:00, 17:45, 18:30, 19:15, 20:00, 20:45, 21:30, 22:15, Снежна гонка, 11:20, 12:05, 12:50, 13:35, 14:20, 15:05, 15:50, 16:35, 17:20, 18:05, 18:50, 19:35, 20:20, 21:05, 21:50, 22:35

И още: 47 ронини, 14:40, 17:10, 19:40, 21:10, 22:10, Американска схема, 14:00, 16:40, 19:20, 22:00, Бойни старчета, 13:40, 18:45, В света на динозаврите, 11:00, 12:50, Вълкът от Уолстрийт, 12:00, 15:30, 19:00, 22:30, Джъстин и рицарите на честта, 11:45, 13:45, 15:45, 17:45, Замръзналото кралство, 11:20, 16:20, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 11:30, 13:50, 16:00, 18:10, 20:15, 22:20, Легендата за Херкулес, 12:15, 14:20, 16:30, 18:40, 20:45, 22:50, Хобит: Пущинакът на Смог, 19:45,



Арена The Mall

47 ронини, 11:50, 13:00, 14:20, 15:30, 16:50, 18:00, 19:20, 20:30, 21:50, 23:00, Американска схема, 12:20, 15:00, 17:45, 20:20, Бойни старчета, 14:00, 16:30, 21:10, В света на динозаврите, 12:10, 14:10, 16:10, 18:10, Вълкът от Уолстрийт, 11:45, 15:15, 18:40, 22:10, Джъстин и рицарите на честта, 11:10, 13:10, 15:10, 17:20, 19:20, Замръзналото кралство, 12:30, 14:45, 17:00, 19:15, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 11:00, 13:15, 15:20, 17:30, 19:40, 21:45, Легендата за Херкулес, 11:20, 13:40, 16:00, 18:20, 20:45, 22:50, Последният пенсионерски запой, 11:40, 19:00, Спасяването на мистър Банкс, 21:30, Хобит: Пущинакът на Смог, 20:10, 21:20



Арена Младост и Запад

47 ронини, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30, Американска схема, 13:45, 16:20, 19:00, 21:40, Бойни старчета, 12:20, 14:50, 17:10, 19:40, 22:00, В света на динозаврите, 11:00, 12:50, 14:50, 16:50, Вила "Роза", 22:20, Вълкът от Уолстрийт, 11:15, 12:10, 14:40, 15:45, 18:10, 19:15, 21:40, 22:45, Джъстин и рицарите на честта, 11:40, 13:40, 15:40, 17:40, 19:45, Замръзналото кралство, 12:20, 14:40, 17:00, 19:15, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 11:30, 12:30, 13:45, 14:40, 15:50, 16:45, 18:00, 18:50, 20:00, 21:00, 22:10, 23:00, Легендата за Херкулес, 11:10, 12:10, 13:15, 14:15, 15:20, 16:20, 17:20, 18:30, 19:30, 20:40, 21:40, 22:45, Отбранителна линия, 12:00, 21:30, Последният пенсионерски запой, 13:10, 15:20, 17:30, 19:50, Спасяването на мистър Банкс, 16:30, Съветникът, 21:45, Тайният живот на Уолтър Мити, 14:10, 19:10, Хобит: Пущинакът на Смог, 19:00, 21:30, 22:20,

Балет от Кралската опера в Лондон: Лешникотрошачката, сряда 19:00





Дом на киното

Златен глобус 2014: Вълкът от Уолстрийт, сряда 13.00, днес 21.00, понеделник 20.30, Син жасмин, утре 21.00, вторник 13.00, Гравитация, вторник 21.00, утре и вторник 15:00, сряда 17.00, четвъртък 13.00, Филомена, четвъртък 15.00,

Фестивал София менар филм: днес: 17.00 Скейтъри в Египет, 18:30 Спасителят, утре: 17.00 Когато Мона Лиза се усмихне, 19.00 Самсара, понеделник: 19:00 Когато слоновете излязат на война, страда тревата Сирия, вторник: 19.00 Старата мома, сряда: 20.00 Легло за теб на всяка крачка,

Златен ритон 2013: Чичо Тони, Тримата глупаци и ДС, днес 15.00 и вторник 17.00

Хот Док: Пътят към Силвърстоун, сряда 18.00

Международен студентски филмов фестивал New wave: Церемония по откриването, четвъртък 19.00

Кино бонбон: днес 11.00 и утре 13.00 В света на динозаврите, днес 13.00 Приключенията на Сами 2, утре 11.00, Нико 2: Малко братче - големи проблеми,



Филмотечно кино Одеон

Фестивал София менар филм: днес 16.30 Рубинената нощ, утре: 16.30 Обрат за секунди, понеделник 18.30 С трабант из Африка, вторник 18.30 Наследство, сряда 18.30 Джазът в Турция, четвъртък 18.30 Чувал с брашно,

И още: днес: 11.00 Майстори на Българската анимационна школа: Програма за деца на Радка Бъчварова, 12.45 Уолстрийт, 15.00 Вапцаров. Пет разказа за един разстрел, 18.15 Син жасмин, 20.00 Вълкът от Уолстрийт, утре: 11.00 Майстори на Българската анимационна школа: Програма за деца на Радка Бъчварова, 12.30 Пинк Флойд - Стената, 14.30 Тайната церемония, 18.15 Вапцаров. Пет разказа за един разстрел, 19.30 Вълкът от Уолстрийт, понеделник: 13.00 Чичо Тони, Тримата глупаци и ДС, 14.30 Пинк Флойд - Стената, 16.30 Тайната церемония, 20.30 Квартет, вторник: 12.30 Филомена, 14.30 Куклен дом, 16.30 Тайната церемония, 20.15 Син жасмин, сряда: 12.15 Квартет, 14.15 Уолстрийт, 16.30 Сенките на забравените прадеди, 20.30 Вапцаров. Пет разказа за един разстрел, четвъртък: 12.45 Филомена, 14.45 Куклен дом, 16.45 Цветът на нара, 20.30 Ez Film Fest: Допамин,



В Пловдив

Синема сити

Игрите на глада: Възпламеняване 13:00, Вълкът от Уолстрийт, 12:30 (днес и утре), 14:10, 15:50, 17:30, 19:10, 20:50, 22:30, Замръзналото кралство, 3D: 11:00 (днес и утре), 16:30, 2D: 13.10, 47 ронини, 15:20, 17:40, 18:50, 20:00, 21:10, 22:20, В света на динозаврите, 12:45 (днес и утре), 14:40, Тайният живот на Уолтър Мити, 16:00, Джъстин и рицарите на честта, 12:10 (днес и утре), 14:10, 16:10, 18:10, Последният пенсионерски запой, 18:30, Бойни старчета, 16:45, 21:45, Американска схема, 14:00, 19:00, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 11:20 (днес и утре), 12:20 (днес и утре), 13:20, 14:20, 15:20, 16:20, 17:20, 18:20, 19:20, 20:20, 21:20, 22:20, Хобит: Пущинакът на Смог, 20:10, Вила "Роза", 20:45, Нико 2, 12:10 (днес и утре), Легендата за Херкулес, 11:40 (днес и утре), 12:40 (днес и утре), 13:40, 14:40, 15:40, 16:40, 17:40, 18:40, 19:40, 20:40, 21:40, 22:40



Арена Фламинго

47 ронини, 12:20, 14:40, 17:00, 19:20, 21:40, Американска схема, 15:20, 17:50, 20:30, Бойни старчета, 16:45, 19:00, 21:20, В света на динозаврите, 12:30, 14:50, Замръзналото кралство, 11:00,13:10, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 12:00, 14:20, 16:20, 18:20, 20:20,

Балет от Кралската опера в Лондон: Лешникотрошачката, сряда 19:00



Във Варна

Арена Гранд мол

47 ронини, 11:30, 14:00, 16:30, 19:00, 21:30, 22:30, Американска схема, 13:30, 16:10, 19:10, 21:50, Бойни старчета, 17:45, 20:00, В света на динозаврите, 11:00, 12:50, Вълкът от Уолстрийт, 12:15, 15:45, 19:15, 22:40, Джъстин и рицарите на честта, 11:20, 13:20, 15:20, 17:20, 19:20, Замръзналото кралство, 14:40, 20:10, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 12:30, 14:30, 16:45, 18:50, 21:00, 23:00, Легендата за Херкулес, 12:00, 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:45, Последният пенсионерски запой, 13:00, 22:15, Спасяването на мистър Банкс, 15:10, Хобит: Пущинакът на Смог, 17:00, 21:20,

Балет от Кралската опера в Лондон: Лешникотрошачката, сряда 19:00





Арена мол

47 ронини, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 23:00, Американска схема, 19:45, 22:30, Бойни старчета, 11:40, 14:00, 16:20, 18:40, 21:00, В света на динозаврите, 13:15, 15:10, Вила "Роза", 17:20, 22:10, Вълкът от Уолстрийт, 11:50, 15:20, 18:50, 22:15, Джъстин и рицарите на честта, 11:30, 13:40, 15:40, 17:40, Замръзналото кралство, 11:00, 17:00, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 11:20, 13:30, 15:45, 17:50, 20:00, 22:00, Легендата за Херкулес, 12:50, 15:00, 17:10, 19:20, 21:30, Спасяването на мистър Банкс, 14:50, Тайният живот на Уолтър Мити, 12:30, 19:50, Хобит: Пущинакът на Смог, 19:10, 22:20





В Бургас

Синема сити

Вълкът от Уолстрийт, 12:20 (днес и утре), 15:40, 19:00, 22:20, Замръзналото кралство, 11:00 (днес и утре), 13:20, 17:20, 47 ронини, 12:50 (днес и утре), 15:10, 17:30, 19:50, 22:10, В света на динозаврите, 15:30, Отбранителна линия, 12:20 (днес и утре), Джъстин и рицарите на честта, 12:20 (днес и утре), 14:20, 16:20, 18:20, Последният пенсионерски запой, 13:50, 21:50, Бойни старчета, 19:40, 22:00, Спасяването на Мистър Банкс, 14:30, Американска схема, 16:00, 18:50, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 11:10 (днес и утре), 12:10 (днес и утре), 13:10, 14:10, 15:10, 16:10, 17:10, 18:10, 19:10, 20:10, 21:10, 22:10, Хобит: Пущинакът на Смог, 20:20, Вила "Роза", 17:00, 19:20, 21:40, Нико 2, 12:00 (днес и утре), Легендата за Херкулес, 11:30 (днес и утре), 12:30 (днес и утре), 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30



В Русе

Синема сити



Игрите на глада: Възпламеняване, 18:00, Вълкът от Уолстрийт, 12:00 (днес и утре), 15:20, 18:40, 22:00, Замръзналото кралство, 3D: 11:00 (днес и утре), 13:20, 2D: 16:00, 47 ронини, 12:50 (днес и утре), 14:00, 15:10, 16:20, 17:30, 18:40, 19:50, 21:00, 22:10, В света на динозаврите, 12:10 (днес и утре), 16:10, Отбранителна линия, 21:30, Джъстин и рицарите на честта, 11:30 (днес и утре), 13:30 (днес и утре), 15:30, 17:30, 19:30, Последният пенсионерски запой, 14:40, 18:20, Бойни старчета, 15:50, 20:40, Спасяването на Мистър Банкс, 13:20 (днес и утре), Американска схема, 18:10, 20:50, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 11:40 (днес и утре), 13:40, 15:40, 17:40, 19:40, 21:40, Хобит: Пущинакът на Смог, 13:00 (днес и утре), 20:45, Нико 2, 3D: 11:10 (днес и утре), 2D: 12:40 (днес и утре), Вила "Роза", 16:50, 19:10, 21:30, Легендата за Херкулес, 12:30 (днес и утре), 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30







В Стара Загора

Синема сити

Вълкът от Уолстрийт, 11:50 (днес и утре), 15:20, 18:50, 22:10, Замръзналото кралство, 12:50 (днес и утре), 16:50, 47 ронини, 12:20 (днес и утре), 14:50, 17:20, 19:40, 22:00, В света на динозаврите, 11:00 (днес и утре), 15:00, Тайният живот на Уолтър Мити, 14:40, Джъстин и рицарите на честта, 12:00 (днес и утре), 14:00, 16:00, 18:00, Бойни старчета, 19:00, Американска схема, 21:15, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 11:30 (днес и утре), 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30, Хобит: Пущинакът на Смог, 20:10, Нико 2, 13:00, Легендата за Херкулес, 12:30 (днес и утре), 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30,



Арена

47 ронини, 11:50 (днес и утре), 14:20, 17:00, 19:30, 22:00, Американска схема, 20:00, В света на динозаврите, 13:15, 17:20, Вълкът от Уолстрийт, 11:40 (днес и утре), 15:00, 18:20, 21:40, Джъстин и рицарите на честта, 13:00, 15:15, 17:30, Замръзналото кралство, 11:00 (днес и утре), 15:10, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 12:00 (днес и утре), 14:10, 16:20, 18:30, 20:40, Легендата за Херкулес, 11:15 (днес и утре), 13:20, 15:30, 17:40, 19:45, 21:50, Хобит: Пущинакът на Смог, 19:15

Балет от Кралската опера в Лондон: Лешникотрошачката, сряда 19:00



В Плевен

Арена

47 ронини, 21:00,

В света на динозаврите, 11:10, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00,

Балет от Кралската опера в Лондон: Лешникотрошачката, сряда 19:00





Арена Мол Велико Търново

47 ронини, 12:15, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, В света на динозаврите, 11:00, 16:15, Вълкът от Уолстрийт, 12:50, 18:10, 21:30, Замръзналото кралство, 11:20, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 13:40, 15:40, 17:45, 19:50, 22:00

Балет от Кралската опера в Лондон: Лешникотрошачката, сряда 19:00



В Смолян

Арена

47 ронини, 21:00, В света на динозаврите, 11:10, Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00,

Балет от Кралската опера в Лондон: Лешникотрошачката, сряда 19:00

849
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД