:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 427,563,702
Активни 67
Страници 7,990
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина





София филм фест

В НДК, зала 1

днес: Ив Сен Лоран, 18.00, Нимфоманка - част II, 20.30, утре: Крадецът на книги, 19.00, неделя: Гранд хотел "Будапеща", 18.00, Великата красота, 20.30,

Люмиер

днес: Фалшификаторът, 14.00, Земята на Сароян, 16.00, История на храната и душата, 18.00, Хляб и зрелища, 19.30, Когато се съмне, 21.00, утре: Oк shorts, 12.30, Best Balkan shorts, 12.30, Параджанов, 14.30, Нашите малки различия, 16.30, Мьолиус, 18.30, Натюрморт, 20.30, неделя: Festival shorts, 11.00, Позиция на дете, 13.00, Ида, 15.30, Географът изпи глобуса, 17.30, Трудно е да бъдеш бог, 20.00, понеделник: Йозгат блус, 14.00, Спусната завеса, 16.00, Горящият храст, 18.00, вторник: Роксана, 14.00, Лутън, 16.00, Последната любов на г-н Морган, 18.00, Джобс, 20.30, сряда: Параджанов, 14.00, Руини 16.00, Младежи, 18.30, Хиляда пъти 20.30, четвъртък: Хубавата марта, 14.00, Голямата тетрадка, 16.15, Джинджър и Роза, 18.30, Ало, Ало, Специално събитие с участието на актьори от сериала: 20.30,



В Синема сити

днес: Кутия за храна, 19:00, Сталинград, 21:20, утре: Ив Сен Лоран, 19:00 (и в четвъртък), Краят на омагьосания кръг, 21:00, неделя: Jadoo, 19:00, Нимфоманка - част II, 21:00, понеделник: Крадецът на книги, 19:00, вторник: Гранд хотел "Будапеща", 19:00, сряда: Великата красота, сряда 19:00,



В Сине Гранд

днес: Великата красота, 19.00, утре: Нимфоманка - част II, 19.00, неделя: Ив Сен Лоран, 19.00, понеделник: Географът изпи глобуса, 19.00, вторник: Сталинград, 19.00, сряда: Крадецът на книги, 19.00, четвъртък: Гранд хотел "Будапеща", 19.00



В Дом на киното

днес: Дърво без корен, 11.30, Падаща звезда, 11.30, Отрова за мишки, 14.00, Чест, 14.00, Жирафада, 16.00, Власт, 16.00, Отрова за мишки, 18.30, Чест, 18.30, Дърво без корен, 21.00, Падаща звезда, 21.00, утре: Катедралите на културата, 11.30, Lets Talk about 3D and more, 14.15, Младежи, 16.00, Географът изпи глобуса, 18.15, Пътна полиция, 20.30, Клип, 23.00, неделя: Нимфоманка - чест I, 01.00, Eфа shorts, 12.00, Мьобиус, 14.00, Към звездите, 16.00, Катедралите на културата, 18.00, Маруся, 21.00, Нимфоманка - част II: 3.30, понеделник: Последните черноморски пирати, 14.00, Имунитет, 15.30, Алаа, 18.00, Пътят Бейрут-Мълхоланд 150 000 километра, 18.00, Риболов в Патагония, 21.00, вторник: Живот почти прекрасен, 14.00, Ролята, 15.30, В разцвет, 18.00, Трудно е да бъдеш бог, 20.00, сряда: Синовете на облаците, 14.30, Маруся, 16.15, Хари Дийн Стантън, 18.00, Още 19.30, Европа, 19.30, Горчиво!, 21.00, четвъртък: Щастие 13.30, Акт на убийство, 15.00, Роман Полански: Един странник извън играта 18.00, Мандела: Дългият път към свободата, 20.00,



Във филмотечно кино Одеон

днес: 18.15 Позиция на дете, 20.30 Ида, утре: 16.30 Последната любов на г-н Морган, 19.00 Като Медея, 21.00 Уроци по хармония, неделя: 17.00 Немският доктор, 19.00 Руини, 21.00 Пътна полиция, понеделник: 18.30 Джинджър и Роза, 20.30 Жената на полицая, вторник: 18.00 Крадецът на книги, 20.30 Последствията на любовта, сряда: 18.30 Гранд хотел "Будапеща", 20.30 Това трябва да е мястото!, четвъртък: 19.00 Кутия за храна, 21.00 Великата красота,





Синема сити Парадайз

Джак Райън: Теория на хаоса, 22:10, Вълкът от Уолстрийт, 14:50, 18:20, 21:40, LEGO: Филмът, 14:20, Помпей, 12:10 (утре и неделя), 16:30, 18:50, 21:10, Крадци на ядки, 13:00, 16:40, Замръзналото кралство, 2D: 12:40 (утре и неделя), 3D: 11:20 (утре и неделя), Зимна приказка в Ню Йорк, 21:00, Тя, 15:00, Мистър Пибоди & Шърман, 3D: 12:00 (утре и неделя), 14:00, 16:10, 18:10, 20:15, 2D: 11:00, (утре и неделя), 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Директен полет, 14:30, 16:50, 19:10, 20:10, 21:20, 22:20, Need for Speed 4DX: 12:00 (утре и неделя), 14:40, 17:20, 20:00, 22:40, 3D: 13:20, 16:00, 18:40,21:20, Пазители на наследството, 18:30, 20:50, Академия за вампири, 12:20 (утре и неделя), Ченге за един ден, 13:00, 15:30, 17:40, 19:45, 21:45, Безумна любов, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50, В света на динозаврите, 11:15 (утре и неделя), 300: Възходът на една империя, 11:40 (утре и неделя), 12:30, 13:45, 14:45, 15:50, 17:10, 18:00, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30, Живи легенди, 13:30, 15:40, 17:45, 19:50, 22:00, Джъстин и рицарите на честта, 11:30 (утре и неделя), 13:30, Американска схема, 17:30, Крадци на ядки, 11:10 (утре и неделя), 14:50



Синема сити

Крадци на ядки, 3D: 13:30, 17:10, 2D: 11:50 (утре и неделя), 15:20, Вълкът от Уолстрийт, 15:30, и 21:30 (без утре и неделя), LEGO: Филмът, 12:20 (утре и неделя), Замръзналото кралство, 2D: 13:20, 3D: 11:20 (утре и неделя), Тя, 21:10, Пазители на наследството, 20:00, Академия за вампири, 13:00, Need for Speed, 11:40 (утре и неделя), 13:10, 14:30, 15:50, 17:15, 18:30, 19:50, 21:10, 22:30, Мистър Пибоди & Шърман, 11:00 (утре и неделя), 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 2D: 12:00 (утре и неделя), 14:00, 16:00, 18:00, Джъстин и рицарите на честта, 11:30 (утре и неделя), У дома през август, 18:50, 300: Възходът на една империя, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40, Помпей, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50, Живи легенди, 14:20, 16:30, 18:40, 20:45, 22:20, Безумна любов, 12:30 (утре и неделя), 14:40, 16:50, 19:15, 21:30, Директен полет, 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10, Зимна приказка в Ню Йорк, 12:50 (утре и неделя), 21:20, Ченге за един ден, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:20



IMAX

300: Възходът на една империя, 11:50 (утре и неделя), 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40





Арена Deluxe Bulgaria Mall

5D Дракула: 11:30, 12:15, 13:00, 13:45, 14:30, 15:15, 16:00, 16:45, 17:30, 18:15, 19:00, 19:45, 20:30, 21:15, 22:00, 22:45, Какво става с полюса?, 11:00, 11:45, 12:30, 13:15, 14:00, 14:45, 15:30, 16:15, 17:00, 17:45, 18:30, 19:15, 20:00, 20:45, 21:30, 22:15, Снежна гонка, 11:20, 12:05, 12:50, 13:35, 14:20, 15:05, 15:50, 16:35, 17:20, 18:05, 18:50, 19:35, 20:20, 21:05, 21:50, 22:35

И още: 300: Възходът на една империя, 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20, 14:45, 17:00, 19:15, 21:30, LEGO: Филмът, 12:30, 13:50, Need For Speed, 11:50, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30, Безумна любов, 12:10, 14:20, 16:40, 19:00, 21:20, Директен полет, 12:50, 19:40, 23:00, Живи легенди, 11:40, 16:00, Зимна приказка в Ню Йорк, 18:10, Мистър Пибоди и Шърман, 11:00, 13:10, 15:15, 17:20, 19:30, Пазители на наследството, 20:40, Ченге за един ден, 15:20, 17:30, 22:10





Арена The Mall

300: Възходът на една империя, 11:30, 12:30, 13:45, 14:40, 16:00, 16:50, 18:10, 19:00, 20:20, 21:10, 22:30, LEGO: Филмът, 15:40, 17:50, Need For Speed, 11:40, 12:40, 14:20, 15:20, 17:00, 18:00, 19:40, 20:45, 22:20, Безумна любов, 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00, Директен полет, 12:20, 17:10, 21:30, Живи легенди, 14:50, 19:20, Зимна приказка в Ню Йорк, 21:40, Мистър Пибоди и Шърман, 11:00, 12:00, 13:10, 14:10, 15:15, 16:15, 17:20, 18:20, 19:30, 20:30, Пазители на наследството, 14:00, 21:00, Помпей, 13:30, 20:00, 22:10, Ченге за един ден, 11:50, 16:30, 18:45,





Арена Младост и Запад

300: Възходът на една империя, 11:00, 11:40, 12:20, 13:10, 13:50, 14:30, 15:20, 16:00, 16:45, 17:30, 18:15, 19:00, 19:40, 20:30, 21:10, 21:50, 22:40, LEGO: Филмът, 11:30, 15:50, Need For Speed, 11:20, 12:15, 14:00, 15:00, 16:40, 17:40, 19:20, 20:20, 22:00, 23:00, Аз, Франкенщайн, 22:00, Американска схема, 16:50, Анна Нетребко и Дмитрий Хворостовкий - концерт от Червения площад в Москва, неделя 16:00, Безумна любов, 11:40, 13:50, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40, Директен полет, 12:10, 14:20, 16:45, 19:00, 21:15, Живи легенди, 12:40, 14:50, 17:00, 19:15, 21:30, Зимна приказка в Ню Йорк, 12:00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:10, Мистър Пибоди и Шърман, 11:10, 12:10, 13:20, 14:20, 15:30, 16:30, 17:45, 18:40, 19:50, 20:45, Mr. Peabody & Sherman, версия на английски само в неделя в Арена Младост от 11:05, Пазители на наследството, 12:20, 14:45, 17:20, 19:50, 22:15, Помпей, 13:40, 18:00, 20:15, 22:30, Тя, 19:40, 22:15, У дома през август, 11:50, 14:20, Ченге за един ден, 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50,



Филмотечно кино Одеон

днес: 13.00 Филомена, 15.00 In memoriam: Джоко Росич: Законът на циганите, 16.45 Вапцаров. Пет разказа за един разстрел, утре: 12.45 In memoriam: Джоко Росич: Прима примавера, 14.30 Син жасмин, неделя: 12.45 Крикор Азарян роден преди 80 години (1934-2009): Всички и никой, 14.45 Тя, понеделник: 14.15 In memoriam: Джоко Росич: Камионът - България, 16.15 Пазители на наследството, вторник: 14.30 Крикор Азарян роден преди 80 години: Всички и никой, 16.30 Вапцаров. Пет разказа за един разстрел, сряда: 14:30 In memoriam: Джоко Росич: Прима примавера, 16.15 Пазители на наследството, четвъртък: 13.00 Филомена, 15.00 In memoriam: Джоко Росич: Законът на циганите, 16.45 Тя.



679
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД