:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 427,446,842
Активни 76
Страници 16,944
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина



Сине гранд

Закрилникът, 14:00, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, Как да си дресираш дракон 2, 13:15, 17:00, Костенурките нинджа, 15:15, 19:45, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 13:00, 15:30, 18:15, 20:30, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 14:15, 17:45, Лесна плячка, 21:15, Люси, 15:45, 18:00, На един черпак разстояние, 19:15, 21:40, Най-търсеният човек, 21:45, Нико 2: Семейни афери, 10:40, (утре и неделя), Пазители на Галактиката, 17:15, Пчеличката Мая: Филмът, 14:05, 15:50, 17:30, Само на 17, 13:45, 16:00, 19:30



Синема сити Парадайз

Както горе, така и долу, 22:00, Костенурките нинджа, 12:20 (утре и неделя), 14:30, 16:40, 18:45, 21:00, Люси, 13:30, 15:30, 17:30, 19:40, 21:40, На един черпак разстояние, 18:30, 21:00, Пазители на Галактиката, 14:40, 19:30, Камбанка и феята пират, 12:30 (утре и неделя), Най-търсеният човек, 14:50, 19:20, 21:50, Пчеличката Мая: Филмът, 3D: 11:00 (утре и неделя), 12:50, 14:30, 16:20, 18:00, 19:50, 21:30, 2D: 11:50 (утре и неделя), 13:40, 15:30, 17:20, 19:00, 20:40, Непобедимите 3, 12:10 (утре и неделя), Омагьосаната къща, 11:40 ( утре и неделя), Закрилникът, 4DX: 15:00, 20:00, 22:40, 3D: 12:00 (утре и неделя), 13:10, 16:00, 17:40, 18:40, 21:20, Самолети: Спасителен отряд, 13:30, Как да си дресираш дракон 2, 12:15 (утре и неделя), Пазителят, 14:20, 16:30, Тарзан, 11:20 (утре и неделя), Нека сме ченгета, 15:50, 18:00, 20:10, 22:15, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 4DX: 12:40 (утре и неделя), 17:45, 3D: 11:10 (утре и неделя), 12:00, 14:20, 15:20, 16:50, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30, Лесна плячка, 13:50, 17:20, 20:50, Син сити 2: Жена, за която да убиеш, 17:10, Ритъмът на греха, 14:10, 18:50, 20:10, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:30 (утре и неделя), 13:20, 15:10, 17:00, 18:50, Херкулес, 16:30



Синема сити

Камбанка и феята пират, 11:10 (утре и неделя), Пазители на Галактиката, 16:50, 20:50, Закрилникът, 13:10, 16:00, 18:40, 21:20, Ритъмът на греха, 14:50, 19:15, Самолети: Спасителен отряд, 14:30, Лесна плячка, 16:10, 20:40, Херкулес, 15:00, Люси, 12:10 (утре и неделя), 14:15, 18:20, 20:20, 22:15, Както горе, така и долу, 15:30, 21:40, Пчеличката Мая: Филмът, 3D: 11:00 (утре и неделя), 13:00, 14:45, 16:30, 18:10, 19:50, 2D: 12:00 (утре и неделя), 13:50, 15:40, 17:20, 19:10, Костенурките нинджа, 12:50 (утре и неделя), 17:10, 19:20, 21:30, На един черпак разстояние, 11:50 (утре и неделя), 16:20, 18:45, 21:10, Господарка на злото, 12:20 (утре), Как да си дресираш дракон 2, 12:30 (утре и неделя), Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:30 (утре и неделя), 13:20, 15:10, 17:00, 18:50, Самолети: Спасителен отряд, 11:20 (утре и неделя), Син сити 2: Жена, за която да убиеш, 17:10, Омагьосаната къща, 11:40 (утре и неделя), Най-търсеният човек, 14:20, 19:30, 22:00, Нека сме ченгета, 17:30, 19:40, 21:50, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 11:50 (утре и неделя), 13:00, 14:10, 15:20, 16:40, 17:50, 19:00, 20:10, 21:15, 22:30, Пазителят, 13:30, 21:40



IMAX

Закрилникът, 12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 22:40



Кино Арена De luxe Bulgaria Mall

5D: Гробницата на фараона, 11:10, 11:55, 12:40, 13:25, 14:10, 14:55, 15:40, 16:25, 17:10, 17:55, 18:40, 19:25, 20:10, 20:55, 21:40, 22:25, Дракула, 11:20, 12:05, 12:50, 13:35, 14:20, 15:05, 15:50, 16:35, 17:20, 18:05, 18:50, 19:35, 20:20, 21:05, 21:50, Извънземно сафари, 11:00, 11:45, 12:30, 13:15, 14:00, 14:45, 15:30, 16:15, 17:00, 17:45, 18:30, 19:15, 20:00, 20:45, 21:30, 22:15, Свърталище на духове, 11:35, 12:20, 13:05, 13:50, 14:35, 15:20, 16:05, 16:50, 17:35, 18:20, 19:05, 19:50, 20:35, 21:20, 22:05

И още: Как да си дресираш дракон 2, (английска версия) 16:30, Закрилникът, 12:00, 13:15, 14:40, 16:00, 17:20, 18:40, 20:00, 21:20, 22:40, Как да си дресираш дракон 2, 11:40, 13:50, 18:10, Костенурките нинджа, 16:00, 20:20, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 11:10, 12:10, 13:30, 14:30, 15:45, 16:45, 18:00, 20:15, 21:30, 22:30, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:20, 13:20, 15:15, Лесна плячка, 19:50, 22:00, Люси, 19:30, Най-търсеният човек, 19:00, Нека сме ченгета, 17:10, 21:40, Пазители на Галактиката, 22:30, Пчеличката Мая: филмът, 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00,





Арена The Mall

Син сити 2: Жена, за която да убиеш, 18:45, 20:50, 23:00, Закрилникът, 11:30, 12:45, 14:10, 15:30, 16:50, 18:15, 19:30, 21:00, 22:10, Как да си дресираш дракон 2, 11:20, 12:20, 13:30, 14:30, 15:40, 16:40, Както горе, така и долу, 15:50, Костенурките нинджа, 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:45, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 11:40, 14:00, 16:30, 19:00, 21:20, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:15, 13:10, 15:10, Лесна плячка, 11:45, 13:45, 20:10, 22:10, Люси, 17:15, 19:20, 21:30, Най-търсеният човек, 20:00, 22:45, Нека сме ченгета, 11:20, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30, Пазители на Галактиката, 22:20, Пазителят, 18:00, Пчеличката Мая: филмът, 11:00, 12:45, 14:30, 16:20, 18:10, Ритъмът на греха, 17:45, 20:00,





Арена Запад

Син сити 2: Жена, за която да убиеш, 19:30, 21:40, В окото на бурята, 17:00, 19:00, 20:45, 22:45, Закрилникът, 12:00, 13:15, 14:40, 16:00, 17:20, 18:40, 20:00, 21:20, 22:40, Как да си дресираш дракон 2, 12:00, 13:00, 14:10, 15:10, 16:30, 17:20, 18:40, Както горе, така и долу, 14:20, 18:40, 22:45, Костенурките нинджа, 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 11:40, 12:40, 14:00, 15:00, 16:20, 17:20, 18:40, 19:40, 21:00, 22:00, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:30, 13:40, 15:30, Лесна плячка, 11:20, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:45, Люси, 13:00, 15:15, 17:15, 19:20, 21:30, Най-търсеният човек, 11:50, 14:30, 21:15, Нека сме ченгета, 11:10, 13:20, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10, Пазители на Галактиката, 12:15, 14:45, 17:40, 20:10, Пазителят, 12:15, 16:30, 20:40, Пчеличката Мая: филмът, 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00, Ритъмът на греха, 17:30, 20:10, 22:30, Секс запис, 19:45, 21:50,



Арена Младост

Син сити 2: Жена, за която да убиеш, 17:20, 20:45, 22:50, В окото на бурята, 15:20, 17:40, 22:15, Закрилникът, IMAX: 12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 22:40, 3D: 13:15, 16:00, 18:40, 21:20, Как да си дресираш дракон 2, 11:20, 12:10, 13:30, 14:20, 15:40, 16:30, 18:40, Както горе, така и долу, 15:00, 21:30, Костенурките нинджа, 12:50, 15:00, 17:10, 19:20, 21:30, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 11:00, 12:00, 13:20, 14:20, 15:40, 16:40, 18:00, 19:00, 20:20, 21:20, 22:45, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:45, 13:45, 15:40, 17:30, Лесна плячка, 11:50, 14:00, 16:00, 18:10, 20:10, 22:10, Люси, 12:40, 14:45, 16:45, 18:45, 20:50, 22:50, На един черпак разстояние, 12:30, Най-търсеният човек, 15:10, 21:45, Нека сме ченгета, 17:50, 19:30, 20:00, 21:45, 22:20, Пазители на Галактиката, 12:50, 19:40, Пазителят, 13:00, 19:40, Пчеличката Мая: филмът, , 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00, Ритъмът на греха, 19:45, 22:00, Самолети: Спасителен отряд, 11:00, Секс запис, 17:10, 19:15,







Дом на киното

Официална премиера: Три дни в Сараево, вторник, сряда и четвъртък от 19.00,

Премиера: Последната любов на мистър Морган, днес 17.30, неделя 20.00, понеделник 14.30, вторник 20.30, сряда 15.00, вторник и четвъртък 13.00, Френска приказка:, днес 13.00, понеделник 16.30 и 21.00, вторник и сряда 17.00, сряда и от 20.00, четвъртък 15.00,

Любов и кино: Кутия за храна, днес 15.30, вторник 15.00, сряда 13.00, четвъртък 17.00,

Срещи на младото европейско кино: Програма 2 Брив, днес 19.30, неделя 16 16.00, Програма 3 Брив, утре 16.30, Програма 4 Фемис, неделя 18.00, Програма 5 Фемис, утре 14.00, Битката при Солферино, днес 21.30, Вандал, утре 19.30,

София филм фест за учащи: Великата красота, понеделник 18.00

Sofia Bitings Dogs: Biting buldoc, Откриване, четвъртък 20.00

Кино бонбон: Пчеличката Мая, утре и неделя от 11.00, утре и от 12.30, в неделя - и от 14..00



Филмотечно кино Одеон

Любов и пръстите на краката, днес 18:30, Басейнът, сряда 14:00, Великият Kилапи, утре 18:15, Гоя, четвъртък 16:15, Жузе и Пилар, утре 16:00, Злополучният ефрейтор, сряда 16:45, Какво ново в любовта, утре 20:30, Консулът от Бордо, неделя 16:30, Мортадела, понеделник 14:30, четвъртък 14:15, На един черпак разстояние, днес 13:45, неделя 14:15, понеделник 20:30, Пантеон, понеделник 18:30, Последната любов на г-н Морган, утре 13:45, четвъртък 18:45, Присъдата, неделя 12:30, Пчеличката Мая: Филмът, утре и неделя 11:00, Първи урок, вторник 14:45, Слънцето и сянката, утре 12:30, Три дни в Сараево, вторник 21:00, сряда 21:00, четвъртък 21:00, Фатален грях, днес 21:00, Флорбела, неделя 18:15, Френска приказка, днес 16:00, сряда 18:45, Четвърто районно, неделя 20:30, Чочарка, вторник 16:45, Яж, спи, умри, понеделник, 16:30



858
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД