:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 438,413,694
Активни 95
Страници 10,679
За един ден 1,302,066

Кино


В София
Синема сити Парадайз
Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:00, 13:10, 19:30 (без днес и неделя), Лешояда, 12:00 (до утре), 14:30, 17:10, 19:40, 22:00, Кутийковците, 17:30, Билет за отвъдното, 14:00, 17:40, 20:00, 22:20, Ярост, 12:40 (до утре), 13:40, 16:20, 19:00, 20:45, 21:40, Пчеличката Мая: Филмът 3D: 11:15 (до утре), 13:20, 2D: 12:10, 17:30, Както горе, така и долу, днес 23:00, Преди да заспя, 17:20, 19:00, Анабел, 12:15, 21:10, 01:40, Отрова за мишки или как да си направим банка, 19:15, Тарзан, (до утре), 11:30, Рицарят Ръждивко, 11:20 (до утре), 15:00, 16:50, Не казвай сбогом, 18:40 (от утре), 21:30, Най-доброто в мен, 14:40, 17:00, 19:20, 21:45, Мисия: Ноември, 15:20, 19:20, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 16:15 (до днес), 18:30, 23:10 (до днес), 01:30 (до утре), Живи машини, 15:10, 21:10 (от утре), Костенурките нинджа, 14:20, Нека сме ченгета, 13:00, Джон Уик, 12:30 (до утре), 14:40, 15:30, 17:00, 19:10, 21:20, 22:30, Как да си дресираш дракон 2, 12:20 (до утре), 17:10, Самолети: Спасителен отряд, 11:10 (до утре), Закрилникът, 21:30, Дракула: Неразказан, 11:40 (до неделя), 12:50 (до утре), 13:50, 14:50, 15:50, 16:50, 17:50, 18:50, 19:50, 20:50, 21:50, Съдията, 16:40, 19:30, Свети Винсент, 11:50 (днес и утре), 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40,

Синема сити
Омагьосаната къща, 12:10 (до утре), 17:00, Самолети: Спасителен отряд, 11:40 (до утре), Най-доброто в мен, 14:10, 16:30, 18:50, 21:15, Рицарят Ръждивко, 11:50 (до утре), 14:50, Закрилникът, 21:20, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:00 (до утре), 13:00 (до утре), 19:30 (от понеделник), Отрова за мишки или как да си направим банка, 19:20, Пчеличката Мая: Филмът 3D: 13:40, 2D: (до утре), 15:30, Съдията, 16:15, 19:00, Как да си дресираш дракон 2, 12:00 (до утре), 17:10, Кутийковците, 17:40, 19:40, Анабел, 22:30, Преди да заспя, 17:20, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 13:30, 15:50, 18:30, Билет за отвъдното, 15:15, 17:30, 19:50, 22:15, Свети Винсент, 11:40 (до утре), 13:50, 16:00, 18:10, 20:15, 22:20, Джон Уик, 11:50 (до утре), 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40, Лешояда, 12:10 (до утре), 14:30, 16:50, 19:10, 21:40, Живи машини, 14:00, 20:50, Господарка на злото, 19:15, Камбанка и феята пират, 11:30 (до утре), Не казвай сбогом, 16:40, 19:40, Дракула: Неразказан, 11:00, 13:00, 14:00, 15:00, 15:30, 17:30, 18:50, 21:00, Ярост, 11:20 (до днес), 13:00, 15:40, 18:20, 21:10, Костенурките нинджа, 13:10, Чистката: Анархия, днес 21:05, Мисия: Ноември, 21:50
Директно от Метрополитен опера: Кармен, утре 18:55
Директно от Лондонския кралски театър: Странна нощна случка с куче, сряда 19:00

IMAX
Ярост, 14:10, 16:50, 19:30, 22:10, Дракула: Неразказан, 12:00 (до утре)

Арена De luxe Bulgaria Mall
5D: Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50
И още: Анабел, 19:30, 21:00, Билет за отвъдното, 12:30, 15:00, 20:20, 22:45, Джон Уик, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 21:20, Дракула: Неразказан, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00, Избави ни от злото, само днес на цена от 6 лв., 21:40, Как да си дресираш дракон 2, 12:00, Лешояда, 19:45, 22:10, Най-доброто в мен, 17:00, Не казвай сбогом, 14:00, Рицарят Ръждивко, 11:00, 12:50, 14:40, 16:30, Свети Винсент, 18:20, 20:30, 22:40, Съдията, 17:20, Хотел Трансилвания, 11:30, 13:30, 15:40, 17:30, Ярост, 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:20

Арена The Mall
Анабел, 21:00, 22:15, Билет за отвъдното, ,12:30, 17:15, 19:40, 22:10 Джон Уик, 11:30, 13:40, 15:45, 17:50, 20:00, 22:10, Дракула: Неразказан, 12:30, 14:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, Закрилникът, 19:30, Избави ни от злото, 23:00, Как да си дресираш дракон 2, 17:45, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 17:00, Лешояда, 15:20, 20:20, 22:45 Най-доброто в мен, 12:45, 18:00, Не казвай сбогом, 16:00, 22:00, Отрова за мишки или как да си направим банка, 15:10, Пчеличката Мая: Филмът, 12:00, 16:00, Рицарят Ръждивко, 11:20, 13:30, 14:10, 15:30, Свети Винсент, 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20:10, 22:20, Съдията, 13:00, 19:15, Хотел Трансилвания, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Ярост, 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 19:50, 21:45, 22:30


Арена Запад
Анабел, 20:20, Билет за отвъдното, 11:50, 14:15, 16:40, 19:20, 21:45, Джон Уик, 11:40, 13:45, 15:45, 18:00, 20:15, 22:20, Дракула: Неразказан, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 23:00, Живи машини, 12:40, 17:20, Закрилникът, 11:50, 14:30, 17:15, 20:00, 22:40, Как да си дресираш дракон 2, 11:30, 13:45, 15:45, 17:50, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 15:00, 19:40, 22:00, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 10:30, Лешояда, 11:30, 14:00, 16:50, 19:30, 22:10, Мисия: Ноември, 12:15, 17:00, 21:45, Най-доброто в мен, 14:30, 19:20, Не казвай сбогом, 18:30, 21:30, Отрова за мишки или как да си направим банка, ,20:00, 21:45, Пчеличката Мая: Филмът, 12:45, 14:45, 16:40, Рицарят Ръждивко, 11:10, 13:15, 15:15, 17:10, Свети Винсент, 11:45, 14:20, 16:30, 18:45, 21:00, Съдията, 19:00, 21:45, Хотел Трансилвания, 12:15, 14:15, 16:20, 18:20, Ярост, 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:20


Арена Младост
Анабел, 20:15, Билет за отвъдното, 11:45, 14:15, 16:45, 19:20, 21:45, Джон Уик, 11:30, 13:30, 15:45, 17:50, 20:00, 22:10, Дракула: Неразказан, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, 23:00, Живи машини, 15:30, Закрилникът, 12:20, 15:15, 18:20, 21:15, Интерстелар, 11:10, Как да си дресираш дракон 2, 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 13:10, 17:45, 20:10, 22:30, Лешояда, 11:50, 14:20, 16:50, 19:15, 21:40, Мисия: Ноември, 15:30, 19:40, Най-доброто в мен, 19:45, Не казвай сбогом, 19:00, 22:00, Нека сме ченгета, 22:15, Отрова за мишки или как да си направим банка, 13:40, 17:45, 22:00, Пчеличката Мая: Филмът, 12:30, 14:30, 16:30, Рицарят Ръждивко, 11:00, 13:00, 15:00, 17:10, Свети Винсент, 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30, Съдията, 18:40, 21:30, Хотел Трансилвания, 11:45, 14:00, 16:00, 18:15, Ярост, 13:15, 16:00, 18:40, 21:20,


Дом на киното
Премиера: Лешояда, днес 14.30, утре 18.30, понеделник 20:00, вторник 21:00, сряда 18:00, четвъртък 13:00,
Предчувствие за "Оскар" 2015: Съдията, утре 20:30, вторник 16:30, четвъртък 20:00, Ярост, понеделник 15.00, сряда 13:30, четвъртък 17:00,
Любов и кино: Френска приказка, утре 14:30, вторник 14:00, сряда 16:00, Лоша прическа, утре 16.30, понеделник 13:00, четвъртък 15:00,
Фестивал София индипендънт: днес: Добряците, 16:30, Разбиването, 18:30, Франсис Ха, 20:30
София филм фест за учащи: Валенса: Човекът на надеждата, понеделник 17.30,
Документална премиера: Мъртвите отварят очи на живите, вторник 19.00
Дома на киното представя: 1989, сряда 20.30
Кино бонбон: Рицарят Ръждивко, днес и утре, и от 11:00, и от 13:00,


Филмотечно кино Одеон

днес: 12.30 Янко Янков, роден преди 90 години(1924-1989): Търновската царица, 14.15 Отрова за мишки, или как да си направим банка, 16.00 България, тази вечна ерес, утре: 13.00 Димитър петров на 90 години: С деца на море, 14.45 Френска приказка, 17.00 ПурпурПата роза от Кайро, 18.45 На един черпак разстояние, 21.00 Само на 17, понеделник: 14.15 Йордан Радичков роден преди 85 години: Привързаният балон, 16.15 На един черпак разстояние, 18.30 Документална програма "25 години свободна България": Класификация на спомени, след прожекцията - дискусия с режисьора Костадин Бонев, 20.45 Отрова за мишки, или как да си направим банка, вторник: 13.45 Кинолюбител, 15.45 България, тази вечна ерес, 18.30 Световна предпремиера: Специално събитие: Поляните отново ще цъфтят, 20.45 Само на 17, сряда: 15.00 Пурпурната роза от Кайро, 16.30 Само на 17, 18.15 Копнежът на Вероника Фос, 20.15България, тази вечна ерес, четвъртък: 15.15 Нямо кино, 16.45Отрова за мишки, или Как да си направим банка, 18.30 Кинолюбител, 20.30 На един черпак разстояние,
Фестивал София индипендънт: днес: 18.30 Военна история, 20.30 Джо,

В Пловдив
Синема сити
Камбанка и феята пират, 11:20 (днес и утре), Най-доброто от мен, 15:00, 19:20, 21:40, Омагьосаната къща, 13:00, Анабел, 21:10, Мисия: Ноември, 19:10, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 14:40, 23:10, 01:30, Дракула: Неразказан, 11:00 (днес и утре), 12:00 (днес и утре), 13:00 (днес и утре), 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, Лешояда, 11:30 (днес и утре), 12:10 (днес и утре), 14:30, 16:50, 19:10, 21:30, Рицарят Ръждивко, Хотел Трансилвания, 19:10, Билет за отвъдното, 14:50, 19:50, 21:20, Отрова за мишки или как да си направим банка, 17:30, Преди да заспя, 17:00, Не казвай сбогом, 21:20, Както горе, така и долу, 21:00, 23:00, Свети Винсент, 11:40 (днес и утре), , 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:30, Закрилникът 17:15, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 12:50 (днес и утре), 14:40, Живи машини, 21:50, Как да си дресираш дракон 2, 12:30 (днес и утре), 17:10, Кутийковците, 17:30, Съдията, 19:00, Господарка на злото, 19:15, Джон Уик, 12:00 (днес и утре), 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40, Академия за вампири, 23:15, Пчеличката Мая: Филмът, 2D: 11:00 (днес и утре) , 13:10, 3D: 15:20, Ярост, 13:00, 15:40, 16:40, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10


Във Варна
Арена Гранд мол
Анабел, 20:00, 22:15, Билет за отвъдното, 17:00, 19:45, 22:10, Джон Уик, 12:00, 14:10, 16:15, 18:20, 20:20, 22:20, Дракула: Неразказан, 12:00, 13:15, 14:20, 15:20, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:40, 22:30, Лешояда, 11:30, 14:00, 16:30, 19:00, 21:20, Най-доброто в мен, 11:40, 17:00, 22:15, Не казвай сбогом, 14:00, 19:20, Пчеличката Мая: Филмът, 11:00, 11:30, Рицарят Ръждивко, 12:15, 14:10, 16:00, 17:50, Съдията, 19:30, Хотел Трансилвания, 11:00, 13:00, 15:00, Ярост, 11:10, 13:50, 16:40, 19:20, 22:00

Арена мол
Анабел, 19:00, 19:10, 21:10, Билет за отвъдното, 12:40, 15:10, 17:30, 20:00, 22:20, Джон Уик, ,11:40, 13:45, 15:50, 18:00, 20:10, 22:15, Дракула: Неразказан, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, 23:00, Закрилникът, 20:10, Как да си дресираш дракон 2, 17:00, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 11:45, 16:00, Не казвай сбогом, 17:45, Отрова за мишки или как да си направим банка, 14:10, 18:20, 22:45, Пчеличката Мая: Филмът, 12:00, 14:00, 16:00, Свети Винсент, 12:20, 14:45, 17:15, 19:30, 21:40, Съдията, 20:40, Хотел Трансилвания, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, Ярост, 11:30, 14:30, 17:10, 19:50, 22:30

В Бургас
Синема сити
Господарка на злото, 19:15, Пчеличката Мая: Филмът, 3D: 14:50, 2D: 11:20 (днес и утре), Закрилникът, 21:40, Джон Уик, 11:40 (днес и утре), 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30, Лешояда, 14:40, 17:20, 19:45, 22:10, Самолети: Спасителен отряд, 11:00 (днес и утре), Свети Винсент, 13:00, 15:10, 17:15, 19:20, 21:30, Как да си дресираш дракон 2, 11:30 (днес и утре), Дракула: Неразказан, 11:50 (днес и утре), 12:50, 13:50, 14:50, 15:50, 16:50, 17:50, 18:50, 19:50, 20:50, 21:50, Съдията, 16:40, 19:00, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:10 (днес и утре), 13:00, Ярост, 11:40 (днес и утре), 14:20, 17:00, 19:40, 22:20, Живи машини, 21:10, Билет за отвъдното, 13:15, 17:40, 20:00, 22:15, Рицарят Ръждивко, 11:50 (днес и утре), 13:40, 15:30, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 12:20 (днес и утре), 16:20, 21:45, Чистката: Анархия, 21:05, Академия за вампири, 23:15, Както горе, така и долу, 23:00, Мисия: Ноември, 15:30, 19:30, Омагьосаната къща, 17:00, Кутийковците, 17:30, Най-доброто в мен, 13:45, 18:40, Отрова за мишки или как да си направим банка, 17:10


В Русе
Синема сити
Ярост, 11:30 (днес и утре), 14:10, 16:50, 19:30, 22:10, Отрова за мишки или как да си направим банка, 19:10, Самолети: Спасителен отряд, 13:10 (днес и утре), Нека сме ченгета, 13:00 (днес и утре), Мисия: Ноември, 16:40, 19:20, Как да си дресираш дракон 2, 12:10 (днес и утре), Дракула: Неразказан, 11:50 (днес и утре), 13:50, 15:50, 17:50, 19:50, 21:45, Съдията, 16:20, Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:50 (днес и утре), 13:40, 15:30, Живи машини, 18:45, Закрилникът, 21:30, Пчеличката Мая: Филмът, 3D: 11:00, 14:40, 2D: 12:50 (днес и утре), 17:20, Преди да заспя, 17:20, Костенурките нинджа, 14:10, Омагьосаната къща, 11:15, 17:00, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 16:30, 21:00, Лешояда15:20, 17:40, 20:00, 22:20, Билет за отвъдното, 15:00, 17:20, 19:40, 22:00, Камбанка и феята пират, 12:30 (днес и утре), Не казвай сбогом, 21:00, Свети Винсент, 12:40, 14:50, 17:00, 19:10, 21:20, Джон Уик, 11:40 (днес и утре), 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30, Най-доброто в мен, 14:15, 18:50, 21:10, Господарка на злото, 19:15


В Стара Загора
Синема сити
Самолети: Спасителен отряд, 12:10 (днес и утре), Ярост, 14:10, 16:50, 19:30, 22:15, Най-доброто в мен, 18:50, Свети Винсент, 12:40 (днес и утре), 14:50, 17:00, 19:10, 21:15, Как да си дресираш дракон 2, 11:50 (днес и утре), Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:10 (днес и утре), 13:00, Омагьосаната къща, 17:00, Билет за отвъдното, 14:20, 19:00, 21:30, Дракула: Неразказан, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00, Лешояда, 14:40, 17:10, 19:30, 21:50, Пчеличката Мая: Филмът, 3D: 14:50, 2D: 12:30 (днес и утре), 17:20, Мисия: Ноември, 21:20, Джон Уик, 11:30 (днес и утре), 13:40, 15:50, 18:10, 20:20, 22:30, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 16:45, Закрилникът, 12:00 (днес и утре), Живи машини, 16:40

Арена Парк мол
Анабел, 19:00, 21:10, Билет за отвъдното, 11:45 (днес и утре), 14:10, 16:45, 19:15, 21:40, Джон Уик, 11:20 (днес и утре), 13:35, 15:45, 17:50, 19:50, 22:00, Дракула: Неразказан, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30, 11:30 (днес и утре), 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30, Пчеличката Мая: Филмът, 11:20 (днес и утре), 13:20, Свети Винсент, 13:00, 15:10, 17:20, 20:10, 22:20, Хотел Трансилвания, 11:00 (днес и утре), 13:00, 15:00, 17:00, Ярост, 15:15, 18:00, 20:40

Във Велико Търново
Арена мол
Анабел, 23:00, Билет за отвъдното, 18:00, 22:30, Джон Уик, 11:15, 13:30, 15:45, 20:20, Дракула: Неразказан, 13:00, 17:00, 19:00, 21:00, 22:10, Как да си дресираш дракон 2, 11:40, Хотел Трансилвания, 11:00, 15:00, Ярост, 13:10, 16:15, 19:00, 21:40

В Плевен
Арена Панорама
Анабел, 19:30, Билет за отвъдното, 14:15, 19:30, Джон Уик, 15:40, 17:40, 19:40, 21:45, Дракула: Неразказан, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Закрилникът, 17:15, Как да си дресираш дракон 2, 12:00, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 12:20, Мисия: Ноември, 14:45, Не казвай сбогом, 22:40, Пчеличката Мая: Филмът, 11:00, Съдията, 20:00, Хотел Трансилвания, 11:30, 13:30, Ярост, 16:40, 21:00, 22:10

В Смолян
Арена
Анабел, 19:00, Билет за отвъдното, 15:10, 19:20, Дракула: Неразказан, 17:30, 21:40, Как да си дресираш дракон 2, 11:00 (днес и утре), Хотел Трансилвания, 13:10,


1055
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД