:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 433,466,701
Активни 71
Страници 3,909
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина


Киномания
НДК Зала 1
днес: 19:00 Красавицата и Звяра, утре: 11:00 Ноно, криволичещото дете, 19:00 Бърдмен, или Неочакваната добродетел на невежеството, неделя: 13:00 Петсън и Финдъс: Малки бели, голямо приятелство, 18:00 Принизяването, 20:30 Майстор-готвач,

Люмиер
днес: 19:00 Чуй, 21:00 Да живее свободата, утре: 16:15 Да нахълташ у Бергман, 18:30 Преди зимата, 20:45 Би Би Кинг: Животът на Райли, неделя: 11:00 Хартиеният принц, 13:30 Вара: Благословия, 15:45 Пътувам сама, 17:45 Китайски пъзел, 20:15 Думи към боговете, понеделник: 18:30 Казанова вариации, 21:00 Атила Марсел, вторник: 19:00 АББА P.S., 20:45 Жълтите очи на крокодилите, сряда: 18:30 Облаците на Силс Мария, 21:00 Гийом, момчета, заповядайте на масата, четвъртък: 18:45 Дипломация, 20:45 Голгота

Дом на киното
днес: 18:30 Би Би Кинг: Животът на Райли, 20:30 Мамо, утре: 11:45 Мумините на Ривиерата, 13:30 Славеят, 15:30 Китайски пъзел, 18:00 Г-н Търнър, неделя: 11:00 Емил от Льонеберя, 12:30 Пинокио, 16:00 Канела, 18:15 Бърдмен, или Неочакваната добродетел на невежеството, 20:45 Мангелхорн, понеделник: 19:00 Чуй, 20:45 Рио, обичам те, вторник: 18:30 Стогодишният старец, който скочи през прозореца и изчезна, 21:00 Уикенд по френски, сряда: 18:30 Вкусният път към любовта, 20:30 Думи към боговете, четвъртък: 18:30 Невидимата жена, 21:00 Потъването на Созопол

Филмотечно кино Одеон
днес: 18:30 Невидимата жена, 21:00 Вара: Благословия, утре: 18:00 Облаците на Силс Мария, 20:30 Стогодишният старец, който скочи през прозореца и изчезна, неделя: 18:00 Истинският Сен Лоран, 21:00 Рио, обичам те, понеделник: 19:00 Гражданинът Кино, 21:00 Би Би Кинг: Животът на Райли, вторник: 18:30 Чаплин: Легендата на века, 20:30 Майстор-готвач, сряда: 18:30 Чуждо тяло, 21:00 Голгота, четвъртък: 18:30 Госпожица Юлия, 21:00 Пазолини

Културен център G8
днес: 20:15 Атила Марсел, утре: 19:00 Думи към боговете, неделя: 10:45 Пинокио, 12:15 Мумините на Ривиерата, 14:00 Ноно, криволичещото дете, 19:15 Облаците на Силс Мария, понеделник: 19:15 Да живее свободата, вторник: 19:15 Би Би Кинг: Животът на Райли, сряда: 19:15 Пътувам сама, четвъртък: 19:15 Майстор-готвач

И още:
Синема сити Парадайз
Пчеличката Мая: Филмът, 3D: 11:40 (утре и неделя), 13:30, 2D: 12:30 (утре и неделя), 17:30, STOP (кино-театрален спектакъл), четвъртък 20:00, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 16:30, Свети Винсент, 14:50, 19:20, Тарзан, 11:00 (утре и неделя), Дракула: Неразказан, 11:50 (утре и неделя), 13:50, 15:45, 17:40, 19:40, 22:20, Най-доброто в мен 13:10, 19:10, Рицарят Ръждивко, 12:20 (утре и неделя), 14:40, Мисия: Ноември, 12:35 (утре и неделя), Билет за отвъдното, 19:45, 22:00, Как да си дресираш дракон 2, 12:10 (утре и неделя), Самолети: Спасителен отряд, 11:20 (утре и неделя), Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 12:40 (утре и неделя), Джезабел, 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, Не казвай сбогом, 21:10, Костенурките нинджа, 15:20, От глупав по-глупав: Завръщането, 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30, Интерстелар, 11:50 (утре и неделя), 13:00, 14:00, 15:10, 16:10, 17:20, 18:30, 19:30, 20:40, 21:50, 22:50, Игрите на глада: Възпламеняване, 19:00, Игрите на глада, сряда 19:00, Кутийковците, 11:00 (утре и неделя), 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, Съдията, 21:40, Лешояда, 16:50, 21:30, Приземяване: Добре дошли в Източна Европа, 14:20, 16:20, 18:20, 20:30, 22:40, Джон Уик, 4DX: 14:10, 22:00, 3D: 15:40, 17:50, 18:50, 20:00, 22:10, Ярост, 4DX: 11:30 (утре и неделя), 16:20, 19:00, 3D: 14:10, 17:00, 21:30, Игрите на глада: Сойка-присмехулка - част 1, 4DX: четвъртък 22:00, 3D: Игрите на глада: Сойка-присмехулка - част 1, четвъртък 22:00,

Синема сити
Дракула: Неразказан 11:30 (утре и неделя), 13:30, 15:30, 17:30, 19:40, 21:50, Съдията, 15:00, 18:50, Пчеличката Мая: Филмът, 3D: 13:10, 2D: 12:10 (утре и неделя), 14:00, Кутийковците, 11:00 (утре и неделя), 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Джезабел, 13:40, 15:40, 17:40, 19:50, Самолети: Спасителен отряд, 12:40 (утре и неделя), Свети Винсент, 19:15, Камбанка и феята пират, 11:20 (утре и неделя), Легендата за Оз: Завръщането на Дороти, 11:50 (утре и неделя), Игрите на глада: Възпламеняване, четвъртък 19:00, Рицарят Ръждивко, 12:20 (утре и неделя), 14:10, Лешояда, 21:40, Билет за отвъдното, 16:50, 21:20, Най-доброто в мен, 14:30, 19:10, 21:30, Интерстелар, 11:40 (утре и неделя), 14:00, 15:00, 17:20, 18:20, 20:40, 21:40, Игрите на глада, сряда 19:00, От глупав по-глупав: Завръщането, 13:20, 15:40, 18:00, 20:15, 22:30, Джон Уик, 12:40 (утре и неделя), 14:50, 17:50, 20:00, 22:10, Как да си дресираш дракон 2, 11:50 (утре и неделя), Приземяване: Добре дошли в Източна Европа, 13:50, 16:10, 18:30, 20:30, 22:40, Не казвай сбогом, 15:50, 21:00, Ярост, 16:00, 18:40, 21:20, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 17:00, 22:00, Игрите на глада: Сойка-присмехулка - част 1, четвъртък 22:00
Директно от Лондонския кралски театър: Прозорец към небето, неделя и сряда 19:00

IMAX
Интерстелар, 13:00, 16:15, 19:30, 22:50

Арена De luxe Bulgaria Mall
5D Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50,
И още: Билет за отвъдното, 19:00, 22:00, Джезабел, 15:20, 21:50, Джон Уик, 14:40, 16:50, 21:20, Дракула: Неразказан, 15:45, 18:00, 20:00, Интерстелар, 11:15, 12:45, 14:30, 16:00, 17:45, 19:15, 21:00, 22:30, Как да си дресираш дракон 2, 11:40, 13:40, Кутийковците, 11:00, 13:10, 15:15, 17:20, 19:30, Лешояда, 17:15, От глупав по глупав: Завръщането, 11:45, 14:00, 16:15, 18:30, 20:45, Рицарят Ръждивко, 12:30, Свети Винсент, 13:00, 19:40, Ярост, 21:30,



Арена The Mall
Билет за отвъдното, 21:15, Джезабел, 19:00, 23:00, Джон Уик, 15:45, 17:50, 20:00, 22:15, Дракула: Неразказан, 12:30, 14:30, 16:45, 21:00, Интерстелар, 12:00, 13:00, 14:15, 15:15, 16:15, 17:30, 18:30, 19:30, 20:45, 21:45, 22:45, Как да си дресираш дракон 2, 13:30, Кутийковците, 11:00, 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, Лешояда, 17:50, 22:30, От глупав по глупав: Завръщането, 12:15, 14:40, 17:00, 19:20, 21:40, Приземяване, 11:45, 13:50, 16:00, 18:10, 20:30, 22:40, Рицарят Ръждивко, 12:20, Свети Винсент, 11:20, 13:30, 15:40, 20:20, Съдията, 21:30, Ярост, 12:45, 15:30, 18:20

Арена Запад
Билет за отвъдното, 11:40, 14:00, 19:10, 21:30, Джезабел, 19:00, 21:00, 23:00, Джон Уик, 11:30, 13:40, 15:45, 18:15, 20:30, 22:40, Дракула: Неразказан, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:10, Закрилникът, 17:10, 19:50, 22:00, Интерстелар, 11:00, 12:00, 13:00, 14:15, 15:15, 16:15, 17:30, 18:30, 19:30, 20:45, 21:45, 22:45, Как да си дресираш дракон 2, 12:10, 14:15, 16:20, Кутийковците, 11:00, 13:00, 15:30, 17:40, 19:45, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 12:30, 14:50, 16:40, 22:30, Лешояда, 16:30, 21:50, Не казвай сбогом, 16:00, 21:15, От глупав по глупав: Завръщането, 11:10, 13:30, 16:20, 18:45, 21:15, Отрова за мишки или как да си направим банка, 12:00, 14:00, 19:20, Приземяване, 11:15, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00, Рицарят Ръждивко, 11:20, 13:20, 15:10, 17:10, Свети Винсент, 18:30, 20:40, 22:50, Съдията, 13:10, 19:00, Ярост, 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
Директно от Ковънт Гардън: Манон - еротичен балет с Марианела Нунес, сряда 19:00,



Арена Младост
Билет за отвъдното, 12:20, 16:50, 21:30, Джезабел, 18:20, 20:30, 22:30, Джон Уик, 11:30, 13:40, 15:45, 20:15, 22:20, Дракула: Неразказан, 12:20, 14:30, 16:45, 19:00, 21:00, 23:00, Закрилникът, 16:30, 22:00, Интерстелар, 11:00, 12:00, 14:15, 15:15, 17:30, 18:30, 20:45, 21:45, IMAX: 13:00, 16:15, 19:30, 22:45, Как да си дресираш дракон 2, 11:20, 13:30, 16:00, Кутийковците, 11:00, 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, Лабиринтът: Невъзможно бягство, 11:40, 14:00, 19:30, 21:45, Лешояда, 17:45, 20:15, Не казвай сбогом, 14:45, 21:50, От глупав по глупав: Завръщането, 12:00, 14:30, 17:00, 19:20, 21:40, Отрова за мишки или как да си направим банка, 12:45, 22:40, Приземяване, 11:15, 13:20, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15, Рицарят Ръждивко, 12:10, 14:20, 16:45, Свети Винсент, 14:40, 19:15, Съдията, 19:00, Ярост, 12:45, 16:00, 18:40, 21:20
Директно от Ковънт Гардън: Манон - еротичен балет с Марианела Нунес, сряда 19:00,

Дом на киното
днес: Ако сте пропуснали: 13.00 Децата на свещеника, 15.00 Географът си пропи глобуса, 17.00 Последните черноморски пирати, неделя: 14.00 Географът си пропи глобуса, понеделник: 13.30 Географът си пропи глобуса, 16.30 Последните черноморски пирати, вторник: 14.30 Последните черноморски пирати, 16.30 Географът си пропи глобуса, сряда: 14.30 Географът си пропи глобуса, 16.30 Децата на свещеника, четвъртък: 14.30 Децата на свещеника, 16.30 Географът си пропи глобуса
утре: Детска киномания: 11.45 Мумините на Ривиерата, 13.30 Славеят, Нощ на театрите: 21.00 Нимфоманка, Част I, 23.30 Нимфоманка, Част II, неделя: Детска киномания: 11.00 Емил от Льонеберя, 12.30 Пинокио,
София филм фест за учащи: понеделник 17.00 Отчуждение,

Филмотечно кино Одеон
днес: 13.30 Рейнман, 16.00 На един черпак разстояние, утре: 13.30 Баща ми бояджията, 15.30 Географът си пропи глобуса, неделя: 12.45 Трима мъже край люлката, 14.30 Последните черноморски пирати, 16.00 Есенна соната, понеделник: 12.45 Димо Коларов роден преди 90 години: Понеделник сутрин, 14.45 Бракът на Мария Браун, 17.00 Децата на свещеника, вторник: 14.45 Наследството Ферамонти, 17.00 Последните черноморски пирати, сряда: 13.30 Рейнман, 16.00 Географът си пропи глобуса, четвъртък: 14.15 Наследството Ферамонти, 16.30Децата на свещеника,
822
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД