:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 433,350,446
Активни 187
Страници 12,130
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина

Премиери:
Седмият син,
прожектира се в Синема сити, IMAX и Арена
Игра на кодове,
прожектира се в Синема сити и Арена
Твърде лично 3,
прожектира се в Синема сити и Арена

Синема сити Парадайз
Вдън горите, 13:50, 16:20, 19:00, 21:30, Астерикс: Имението на боговете, 11:40 (утре и неделя), 14:30, 16:20, Интерстелар, 16:40, 20:50, Магия в полунощ, 19:10, Пингвините от Мадагаскар, 11:30 (утре и неделя), 13:30, 15:30, 17:30, Игра на кодове, 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:20, Пътят към Коста дел Маресме, 13:00, Нощ в музея: Тайната на гробницата, 12:40 (утре и неделя), 15:10, 19:40, 21:40, Уинкс: Мистерия от дълбините, 11:50 (утре и неделя), 14:45, 17:20, Кутийковците, 11:10 (утре и неделя), Измет, 20:10, Твърде лично 3, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30, Седмият син, 3D 4DX: 11:10 (утре и неделя), 16:10, 18:20, 20:30, 22:40, 3D: 12:10 (утре и неделя), 13:10, 14:20, 15:15, 17:20, 19:30, 21:40, Игрите на глада: Сойка-присмехулка - част 1, 18:15, 21:10, Хобит: Битката на петте армии, 3D 4DX: 13:20, (утре и неделя), 3 D: 11:00 (утре и неделя), 12:10 (утре и неделя), 15:00, 16:30, 17:50, 19:20, 20:40, 22:10, Шантава седмица, 19:50, Изход: Богове и царе, 13:10, 16:00, 18:50, 21:50, Падингтън, 11:00 (утре и неделя), 12:00 (утре и неделя), 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:10, 19:00, 21:00, Пчеличката Мая: Филмът, 11:20 (утре и неделя), От глупав по-глупав: Завръщането, 22:30, Шефове гадняри 2, 22:00,

Синема сити
Игра на кодове, 12:30 (утре и неделя), 14:50, 17:15, 19:40, 22:00, Българ: Филмът, 12:50 (утре и неделя), Шефове гадняри 2, 21:10, Падингтън, 11:10 (утре и неделя), 12:10 (утре и неделя), 13:10, 14:10, 15:10, 16:10, 17:10, 18:10, 19:10, 21:20, Уинкс: Мистерия от дълбините, 11:10 (утре и неделя), 15:00, Изход: Богове и царе, 13:10, 16:00, 18:50, 21:50, Кутийковците, 11:10 (утре и неделя), Вдън горите, 11:20 (утре и неделя), 13:50, 16:20, 18:50, 21:30, Интерстелар, 17:40, 20:50, Пингвините от Мадагаскар, 11:30 (утре и неделя), 13:40, 15:40, Твърде лично 3, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30, Игрите на глада: Сойка-присмехулка - част 1, 18:30, Хобит: Битката на петте армии, 11:00 (утре и неделя), 12:10, 13:45, 15:00, 16:30, 17:50, 19:20, 20:40, 22:20, Измет, 22:20, Астерикс: Имението на боговете, 11:40 (утре и неделя), 14:30, 16:40, Нощ в музея: Тайната на гробницата, 13:00, 16:50, 19:00, Седмият син, 11:00 (утре и неделя), 13:10, 15:15, 17:20, 19:30, 21:40, Пътят към Коста дел Маресме, 20:10, Магия в полунощ, 21:00

IMAX
Седмият син, 11:50 (утре и неделя), 14:00, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40




Арена De luxe Bulgaria Mall
5D Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50,
И още: Вдън горите, 11:40, 14:00, 18:40, Игра на кодове, 12:30, 14:50, 17:20, 19:45, 22:10, Изход: Богове и царе, 14:15, 17:30, 20:40, Нощ в музея: Тайната на гробницата, 19:10, 21:15, Падингтън, 11:00, 12:00, 16:30, 21:30, Пингвините от Мадагаскар, 11:10, 13:10, 15:10, 17:10, Седмият син, 11:20, 12:20, 13:30, 14:40, 15:45, 17:00, 18:00, 19:20, 20:15, 21:40, 22:30, Хобит: Битката на петте армии, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00,


Арена The Mall
Астерикс: Имението на Боговете, 14:45, 16:40, 18:30, Вдън горите, 16:20, 19:00, Игра на кодове, 12:00, 14:30, 16:50, 19:10, 21:40, Изход: Богове и царе, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00, Нощ в музея: Тайната на гробницата, 12:10, 14:15, 21:30, Падингтън, 11:40, 13:45, 15:45, 17:45, 19:50, 21:50, Пингвините от Мадагаскар, 11:30, 13:00, 15:10, 17:20, 19:30, Седмият син, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16:00, 17:00, 18:15, 19:20, 20:30, 21:45, 22:45, Твърде лично 3, 13:10, 15:30, 18:00, 20:15, 22:30, Уинкс: Мистерия от дълбините, 11:00, 12:45, Хобит: Битката на петте армии, 13:30, 16:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30,

Арена Запад
Астерикс: Имението на Боговете, 11:20, 13:10, 15:00, 16:50, 18:40, Вдън горите, 11:00, 13:50, 16:30, 19:10, Игра на кодове, 12:45, 15:20, 17:40, 20:00, 22:30, Изход: Богове и царе, 11:45, 13:20, 14:45, 16:20, 17:45, 19:20, 20:45, 22:20, Интерстелар, 19:30, 20:30, 22:00, Нощ в музея: Тайната на гробницата, 12:15, 14:20, 16:30, 18:45, 21:00, Падингтън, 11:40, 13:45, 16:00, 18:10, 20:15, 22:20, Пингвините от Мадагаскар, Седмият син, 11:20, 12:30, 13:30, 14:45, 15:40, 17:00, 17:50, 19:10, 20:00, 21:20, 22:10, Твърде лично 3, 12:45, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00, Уинкс: Мистерия от дълбините, 11:00, 13:00, 15:00, Хобит: Битката на петте армии, 13:00, 16:00, 19:00, 22:00, Хобит: Битката на петте армии, 12:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00, 23:00, Шантава седмица, 21:45, Шефове гадняри 2, 12:30, 14:45, 17:00,
Любовен еликсир - Ексклузивна опера от Ковънт гардън, сряда 19:00,


Арена Младост
Астерикс: Имението на Боговете, 11:10, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Вдън горите, 13:20, 16:00, 18:40, 21:20, Игра на кодове, 12:40, 15:00, 17:30, 20:15, 22:40, Изход: Богове и царе, 11:45, 13:20, 14:45, 16:20, 17:45, 19:20, 20:45, 22:20, Интерстелар, 11:00, 22:00, Нощ в музея: Тайната на гробницата, 12:50, 14:55, 17:00, 19:10, 21:30, Падингтън, 11:40, 13:40, 15:45, 17:50, 20:00, 22:00, Пингвините от Мадагаскар, 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:45, Седмият син, 11:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15, IMAX: 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00, Твърде лично 3, 13:00, 15:30, 18:00, 20:15, 22:30, Уинкс: Мистерия от дълбините, 11:20, 13:10, 15:00, Хобит: Битката на петте армии, 12:30, 15:30, 18:30, 21:30, Хобит: Битката на петте армии, 11:00, 14:00, 17:00, 20:00, 22:50, Шантава седмица, 16:50, 19:00, 21:10, Шефове гадняри 2, 12:10, 14:30, 16:50, 19:30, 21:50,
Любовен еликсир - Ексклузивна опера от Ковънт гардън, сряда 19:00,

Дом на киното

вторник: 100 г българско кино - ден на българското кино: Отрова за мишки, 14.00, Отчуждение, 16.00, Съдилището 18:00,
Документална премиера: Димитър Шишманов. За размишление, сряда 19.00,
София Менар - официално откриване: Адиос Кармен, четвъртък 20:00,
Любов и кино: Невидимата жена, днес 16:00, понеделник 20:00, Срещи на сляпо, днес 18.00, утре 16:00, понеделник 13:00, четвъртък 17:00, Географът си пропи глобуса, неделя 20.00, Уикенд по френски, понеделник 18.00,
Златен глобус 2015: Не казвай сбогом, утре 20:00, понеделник 15:00, вторник 20:00, сряда 13:30 и 20:30, Лешоядът, неделя 20.00, четвъртък 13:00,
Уди Алън: Магия в полунощ, днес 14:00, утре 18:00, четвъртък 15:00,
Ридли Скот: Изход: Богове и царе, днес 20:00, неделя 15:00, сряда 16:00,
Кино бонбон: Мистерия от дълбините, утре 11.00, неделя 13:00, Астерикс: Имението на Боговете, утре 14:00, неделя 11:00,

Филмотечно кино Одеон
днес: 15.00 Свобода Бъчварова родена преди 90 години: Между релсите, 17.00 50 години от освобождението на град Плевен - 1928,Сърцето на България: Мини Перник, -1928, 18.30 Съдилището, 20.30Магия в полунощ, събота: 11.00 Астерикс: Имението на боговете, 12.30 Името на розата, 14.45 Очи чорние, 17.00 100 години българско кино: Априлското въстание - 1926, Деветоюнският преврат в България - 1923, Най-вярната стража - 1928, Пленникът от Трикери - 1929, 18.30Магия в полунощ, 20:30 Съдилището, неделя: 11:00 Астерикс: Имението на боговете, 12.30 Очи чорние, 14.45 Името на розата, 17.00 100 години българско кино: Трявна, курортен и старинен град - 1928, Димчо Дебелянов, поетът воин - 1934, В царството на гроздето, Царските маневри в Попово - 1937, 19.00 Невидимата жена, 21.00Уикенд по френски, понеделник: 13.15 Свобода Бъчварова родена преди 90 години: 15.00 Магия в полунощ, 17.00100 години българско кино: Първи балкански десетобой - 1934, Песента на Балкана - 1934, вторник: 13.45 Съдилището, 15.45 Георги Калоянчев, роден преди 90 години: Инспекторът и нощта, 17.30100 години българско кино: Страхил войвода - 1938, Грамада. Запазени откъси - 1936, 18.30 Аз бях Джек Керуак, 20:00 По пътя, сряда: 13.15 Свобода Бъчварова родена преди 90 години: Опасен чар, 15.00 Невидимата жена, 17.00100 години българско кино: Пожарна команда - 1938, Пийте само "Шуменско пиво" - 1940, Една екскурзия из Чепинското корито - 1933, Празник "Модна фризура", Избор на царица на Лъдженския плаж - 1940, О, добруджански край - 1940, 18.30 Галилео Галилей, 20.30 Срещи на сляпо, четвъртък: 13.15 Вълчицата, 15.00 Срещи на сляпо, 17.00 100 години българско кино: За родината - 1939, Шушу-мушу - 1941,18.30 Полет над кукувиче гнездо, 21.00 Уикенд по френски ,
852
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД