:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 433,374,349
Активни 348
Страници 9,896
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина



Премиери:



Американски снайперист,

прожектира се в Синема сити и Арена



Несломен

прожектира се в Синема сити и Арена

Търсачът,

прожектира се в Синема сити и Арена







Синема сити Парадайз

Американски снайперист, 12:00 (до вторник), 14:40, 17:20, 20:00, 22:40, Теорията на всичко, 14:20, 19:30, Падингтън, 14:10, Героичната шесторка, 14:20, Уинкс: Мистерия от дълбините, 12:20, Героичната шесторка, 2D: 11:40 (до вторник) (до вторник), Ани, 13:00, Омбре, 20:10, Kingsman: Тайните служби, 4DX: 12:10 (до вторник), 17:15, 19:50, 22:30, 3D: 11:00, 13:30, 15:00, 16:10, 18:45, 21:20, Игра на кодове, 16:15, 19:20, Пътят на Юпитер, 3D 4DX: 14:45, 3D: 11:50 (до вторник) , 16:50, 19:30, 21:00, 22:00, Мордекай, 17:10, 22:00, Астерикс: Имението на боговете, 11:30, Несломен, 13:40, 16:20, 19:10, 21:50, Овцата Шон, 11:10 (до вторник), 15:20, Търсачът, 13:15, 15:30, 17:50, 20:15, 22:30, "Кум под наем" ООД, 18:40, 22:15, Жокерът, 17:30, 20:50, Петдесет нюанса сиво, 12:00 (до вторник), 13:00, 14:30, 15:30, 16:30, 17:10, 18:10, 19:00, 19:40, 20:40, 21:30, 22:20, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 13:00, 21:40, Спонджбоб: Гъба на сухо, 3D: 11:00 (до вторник), 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 2D: 12:00 (до вторник), 14:00, 16:00, 18:00, Пингвините от Мадагаскар, 11:20 (до вторник)





Синема сити

Американски снайперист, 12:00 (до вторник), 14:40, 17:20, 20:00, 22:40, Овцата Шон, 11:20 (до вторник), 14:10, Спонджбоб: Гъба на сухо, 3D: 11:00 (до вторник), 13:00, 15:00, 17:10, 19:10, 2D: 12:00 (до вторник), 14:00, 16:00, 18:00, Падингтън, 12:20 (до вторник), 14:20, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 18:45, Омбре, 21:10, Героичната шесторка, 3D: 11:40 (до вторник), 2D: 16:20, Петдесет нюанса сиво, 11:30 (до вторник), 12:20, 13:10, 14:00, 14:50, 15:40, 16:30, 17:20, 18:10, 19:00, 19:50, 20:40, 21:30, 22:20, Жокерът, 20:10, 22:10, Мордекай, 16:10, Kingsman: Тайните служби, 13:20, 15:50, 18:30, 21:00, Търсачът, 13:00 (до вторник), 15:30, 17:50, 20:15, 22:30, Теорията на всичко, 18:20, 20:50, Пингвините от Мадагаскар, 11:10 (до вторник), Пътят на Юпитер, 11:50 (до вторник), 14:20, 16:50, 19:20, 21:50, Игра на кодове, 20:45, Несломен, 11:10 (до вторник), 13:50, 16:30, 19:15, 22:00,



IMAX,

Kingsman: Тайните служби, 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:15



Арена De luxe Bulgaria Mall

5D Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50

И още: Kingsman: Тайните служби, 12:10, 13:45, 14:45, 17:20, 19:10, 20:00, 21:30, 22:40, Американски снайперист, 12:45, 15:30, 18:15, 21:00, Героичната шесторка, 11:30, Несломен, 12:30, 14:00, 19:30, Петдесет нюанса сиво, 15:10, 16:20, 17:40, 20:15, 21:45, 22:45, Пътят на Юпитер, 13:20, 16:00, 18:40, 21:15, Спонджбоб: Гъба на сухо, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Търсачът, 11:40, 16:45, 22:10



Арена The Mall

Kingsman: Тайните служби, 12:20, 15:10, 17:45, 19:00, 20:20, 21:40, 23:00, Американски снайперист, 13:30, 16:20, 19:20, 22:00, Героичната шесторка, 11:20, 13:30, 15:40, Несломен, 14:00, 16:45, 19:30, 22:20, Омбре, 18:00, 22:30, Падингтън, 11:30, 12:30, Петдесет нюанса сиво, 13:40, 14:40, 16:10, 17:20, 18:45, 20:10, 21:20, 22:40, Пътят на Юпитер, 12:45, 15:20, 18:10, 20:45, 22:10, Спонджбоб: Гъба на сухо, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 20:00, Теорията на всичко, 20:00, Търсачът, 13:10, 15:45, 18:30, 21:00







Арена Запад

Kingsman: Тайните служби, 11:00, 12:10, 13:30, 14:45, 16:10, 17:20, 18:45, 20:00, 21:20, 22:40, Американски снайперист, 13:15, 16:00, 19:10, 21:50, Героичната шесторка, 11:40, 14:00, 16:30, 18:45, Дякон Левски, 1 част, 14:30, 19:00, Дякон Левски, 2 част, 16:45, 21:15, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 22:45, Жокерът, 21:20, "Кум под наем" ООД, 18:20, 20:30, Несломен, 13:30, 16:20, 19:30, 22:20, Овцата Шон, 12:30, Омбре, 12:45, 14:45, 19:15, Падингтън, 12:00, 14:10, 16:10, Петдесет нюанса сиво, 11:45, 13:00, 14:20, 15:30, 17:00, 18:10, 19:40, 20:45, 22:15, Пътят на Юпитер, 12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 21:15, 22:30, Спонджбоб: Гъба на сухо, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, Теорията на всичко, 16:45, Търсачът, 12:20, 15:00, 17:20, 19:45, 22:10



Арена Младост

Kingsman: Тайните служби, IMAX: 12:10, 14:45, 17:20, 20:00, 22:30, 3D: 13:30, 16:10, 18:45, 21:20, Американски снайперист, 11:20, 14:00, 16:40, 19:20, 22:00, Героичната шесторка, 11:30, 16:10, 18:30, Дякон Левски, 1 част, 14:30, 19:00, Дякон Левски, 2 част, 16:45, 21:15, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 22:10, Жокерът, 19:40, 21:40, Игра на кодове, 19:20, 21:50, "Кум под наем" ООД, 19:10, 21:20, Мордекай, 20:50, Несломен, 12:30, 15:15, 18:00, 20:45, Овцата Шон, 12:20, Омбре, 13:20, 15:30, 17:30, 19:30, Падингтън, 13:20, 15:30, 17:30, Петдесет нюанса сиво, 12:20, 13:45, 15:00, 16:30, 17:40, 19:00, 20:10, 21:40, 22:45, Пингвините от Мадагаскар, 14:00, Пътят на Юпитер, 13:00, 15:30, 18:10, 20:45, Снежната кралица, 12:40, 14:40, Спонджбоб: Гъба на сухо, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 20:10, Теорията на всичко, 16:30, 21:30, Търсачът, 12:15, 14:45, 17:20, 20:00, 22:20



Дом на киното

Ъндърграунд, утре от 20.00,

След премиерата: Дякон Левски, днес 13.30, от неделя до сряда 14.30, в четвъртък от 14.00, Омбре, утре 16.00,

София Филм Фест 2015: Фокус Грузия: днес, откриване в 20.00 с Пиросмани, от понеделник до четвъртък от 20.30: Листопад, Дървото на желанията, Сините планини или неправдоподобна история, Покаяние,

София филм фест за учащи: днес и утре от 18.00: Лунен татко и Пролет, лято, есен, зима и... пролет, от неделя до четвъртък от 18.30: Фактотум, Хавър, Тюлпан, Гуча, Бейбифон,

Кино бонбон: Овцата Шон, утре, понеделник и вторник от 11.00, днес и от 14.30, във вторник и от 13.00, Падингтън, утре и неделя от 13.00, във вторник от 11.00, Мистерия от дълбините, неделя 11.00, понеделник 13.00



Филмотечно кино Одеон

днес: 14.30 Мия Фароу на 70 години: Хана и нейните сестри, 16.30 100 години българско кино: Андрей Николов, В тиха вечер, 18.30 Дякон Левски, 2 серии по 110 мин., утре: 12.00 100 години българско кино: Програма българска анимация: Горска република - 1953, Юнак Марко - 1955, Внимателното ангелче - 1956, Хитър Петър - 1956, Мишок и молив - 1958, Към големия връх - 1959, Прометей - 1959, 14.00 Благотворителна прожекция: Танцът на Хънтингтън, 16.45 100 години българско кино: Първи урок, 18.45 Падингтън, 20.30 Китайски пъзел, неделя: 11.15 Снежната кралица, 12.45 Падингтън, 14.30 Мия Фароу на 70 години: Престъпления и прегрешения, 16.30 100 години българско кино: Хитър Петър, 18.30 Дякон Левски, 2 серии по 110 мин., понеделник: 14:30 Дякон Левски, I серия, 16.30 100 години българско кино: Бедната улица, 18.30 Луис Бунюел, роден преди 115 години: Дневникът на една камериерка, 20.30 Дякон Левски, II серия, вторник: Киното почива, сряда: 14.30 Дякон Левски, I серия, 16.30 100 години българско кино: А бяхме млади, 18.45 Мия Фароу на 70 години: Друга жена, 20.30 Дякон Левски, II серия, четвъртък: 14.15 Човешкият капитал, 16.15 100 години българско кино: Нощта срещу 13-и, 18.30 Дневникът на една камериерка, 20.30 Омбре.
1022
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД