:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 428,257,389
Активни 85
Страници 6,701
За един ден 1,302,066

Кино


София филм фест
кино "Люмиер"
днес: Живот в аквариум, 16.00, Монти Пайтън live от Холивуд боул, 18.30, Монти Пайтън live (предимно), 20.30, утре: "Пророкът" от Халил Джубран, 12.00, Прощален купон, 14.00, Париж от севера, 16.00, Събирач на трупове, 18.00, Любов и инженерство, 20.30, неделя: "Пророкът" от Халил Джубран, 12.00, Мираж, 13.45, Феникс, 16.00, Форсмажор, 18.00, Племето, 20.30, понеделник: Островът на любовта, 14.00, Паметник на Майкъл Джексън, 16.00, Джанго, 18.00, Зимен сън, 20.00, вторник: Сивас, 16.30, Белият бог, 18.00, Децата на Маам, 20.30, вторник: Образът на мълчанието, 14.00, Ксения, 16.00, За короната и страната, 18.30, Русалке моя, моя Лорелай, 20.30, четвъртък: Такъв е редът, 14.30, Относно насилието, 16.30, Тигри, 18.30, Две жени, 20.30,

Дом на киното
днес: София град на киното: интервю с автограф: Иван Иванов, 14.00, Лос Онгос, 16.00, Буферна зона: 18.00, Буферна зона, 20.30, Нимфоманка, Част I - режисьорска версия, 23.00, утре: София град на киното: интервю с автограф: Тери Джоунс, 12.00, Меснак, 14.00, Монти Пайтън и Свещеният граал, 16.00, Животът на Брайън, 18.00, Смисълът на живота според Монти Пайтън, 20.30, Нимфоманка, Част II - режисьорска версия, 23.00, Монти Пайтън live (предимно), 9.00, неделя: Да танцуваш с Мария, 14.00, Re-cycling (рециклиране), 16.00, Знаеш ли, бедни ми рибарю, 17.00, Пламен, 18.30, Урок, 18.30, Гинка, 21.00, понеделник: София град на киното: интервю с автограф: Франко Неро, 12.00, Урок, 14.00, Пламен, 14.00, Без граници, 16.00, Гинка, 16.00, Млади сме, силни сме, 18.30, Френска любов, 18.30, Ничие дете, 21.00, Щрих и стих, 21.00, вторник: Млади сме, силни сме, 13.30, Френска любов, 13.30, Ничие дете, 16.00, Щрих и стих, 16.00, Тихият час, 18.30, Auf wiedersehen, 18.30, Вълк, 21.00, Врагове, 21.00, сряда: Живот на кредит, 12.00, Денят на кървавите венци, 12.00, Вълк, 14.15, Врагове, 14.15, Auf wiedersehen,16.00, Тихият час, 6.30, По необясними причини: 18.30, Как да надебелеем здравословно, 18.30, Денят на Патрик, 21.00, Майо, 21.00, четвъртък: Как да надебелеем здравословно, 11.30, По необясними причини, 11.30, Денят на Патрик, 13.45, Майо, 13.45, Г-н Каплан, 14.00, Бандит и овен, 16.00, Прелюбодеяние, 18.30, Софийският ладино клуб, 18.30, Илда, 21.00, Исус, 21.00

Филмотечно кино Одеон
днес: Всичко е любов, 18.30, Меснак, 20.30, утре: Живот наистина, Лос онгос, 20.30, неделя: Островът на любовта, 19.00, Паметник на Майкъл Джексън, 21.00, понеделник: Бoтa, 18.30, Сивас, 20.45, вторник: Омбре, 18.30, Ксения, 20.45, сряда: Такъв е редът, 18.30, Травелатор, 20.30, четвъртък: Следвай гласа ми: 18.30, Защо аз?, 20.45,


Сине гранд
Днес: моята разходка в дивото, 18.45, Pride, 21.00, утре: Рио 50 градуса, 19.00, Обичаме те, негоднико, 21.00, неделя: Диор и аз, 19.00, понеделник: Два дни и една нощ, 19.00, Черен въглен, тънък лед, вторник: Феникс, 19.00, Монти Пайтън live (предимно), 21.15, сряда: Приказка за самурая готвач: Истинска любовна история, 18.45, 20 000 дни на земята, 21.15, четвъртък: Травелатор, 18.45, Гълъб, кацнал на клон, размишлява за битието, 21.15,

Синема Сити Mall Of Sofia
днес: Диор и аз, 19.00, Най-екзотичният хотел Мариголд 2, 21.00, утре: "Пророкът" от Халил Джубран, 19.00, Водачът, 21.00, неделя: Моята разходка в дивото, 19.00, Чудесата, 21.20, понеделник: Тяло, 19.00, Pride, 21.00, вторник: За короната и страната, 19.00, Гълъб, кацнал на клон, размишлява за битието, 21.10, сряда: Все още Алис, 19.00, Рио 50 градуса: 21.00, четвъртък: 19.00, Пътуване до Италия, 21.00,

Арена De Luxe Bulgaria Mall
днес: Гълъб, кацнал на клон, размишлява за битието, 19.00, За короната и страната, 21.00, утре: Феникс, 19.00, Мандарини, 21.00, неделя: Все още Алис, 19.00, Пътуване до Италия, 21.00, понеделник: Рио 50 градуса, 19.00, "Пророкът" от Халил Джубран, 21.00, вторник: Моята разходка в дивото, 19.00, Най-екзотичният хотел Мариголд 2, 21.00, сряда: Тяло, 19.00, Обичаме те, негоднико, 21.00, четвъртък: Белият бог, 19.00, Водачът, 21.15

Културен център "G8"
днес: Пепел и пари, 19.00, Съд, 21.00, утре: Слугинско караоке, 19.00, Доживотна присъда, 21.00, неделя: Салто мортале, 19.15, Война в изкуството, 21.00, понеделник: Образът на мълчанието, 19.15, 20 000 дни на земята, 21.00, вторник: Относно насилието, 19.15, В мазето, 21.00, сряда: Името ми е Сол, 19.15, Остров на разбитите души, 21.00, четвъртък: Citizenfour, 19.00, Дрифтър, 21.00

Euro Cinema
днес: Глупак, 19.15, Пако де Лусия: Пътуване, 21.15, утре: Младоженки, 19.30, Монти Пайтън live от Холивуд боул, 21.15, неделя: Изцеждане, 19.30, Монти Пайтън и Свещеният граал, 21.15, понеделник: Животът на Брайън, 19.15, Живот в аквариум, 21.00, вторник: Алилуя, 19.30, Смисълът на живота според Монти Пайтън, 21.15, сряда: Тяло, 19.30, Президентът, 21.15, четвъртък: Мандарини, 19.15, Загреб капучино, 21.00


И още:
Синема сити Парадайз
Падингтън, 14:10, Героичната шесторка, 3D: 13:30, 2D: 11:20 (утре и неделя), Несломен, 15:45, 18:30, 21:10, Жокерът, 20:10, Чапи 4DX: 12:30 (утре и неделя), 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Чапи, 3D: 11:30 (утре и неделя), 14:00, 16:30, 19:00, 21:30, Петдесет нюанса сиво, 12:10 (утре и неделя), 14:40, 17:10, 18:50, 19:45, 21:20, 22:20, Американски снайперист, 14:10, 16:50, 19:30, 22:10, Трасьори, 12:20 (утре и неделя), 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20, Търсачът, 17:00, 21:00, Бамзе, 11:10 (утре и неделя), 12:40, 14:20, 15:50, 17:20, 18:40, Пингвините от Мадагаскар, 12:30 (утре и неделя), Игра на кодове, 16:10, 20:30, Спондж Боб: Гъба на сухо, 3D: 11:00 (утре и неделя), 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 2D: 12:00 (утре и неделя), 14:00, 16:00, 18:00, Овцата Шон, 11:40 (утре и неделя), Астерикс: Имението на боговете, 12:10 (утре и неделя), Теорията на всичко, 14:30, 19:15, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 22:10, "Кум под наем" ООД, 12:20 (утре и неделя), 21:50, Мордекай, 14:30, Пътят на Юпитер, 13:50, 16:30, 19:10, 21:40, Kingsman: Тайните служби, 13:00, 15:30, 16:40, 18:10, 19:20, 20:40, 22:00, Уинкс: Мистерия от дълбините, 11:50 (утре и неделя),

Синема сити
Падингтън, 11:50 (утре и неделя), Пингвините от Мадагаскар, 11:30 (утре и неделя), Игра на кодове, 21:10, Овцата Шон, 12:20 (утре и неделя), Мордекай, 12:00 (утре и неделя), 14:10, 16:15, 18:20, 20:20, 22:20, Американски снайперист, 14:00, 16:50, 19:40, 22:15, Спондж Боб: Гъба на сухо, 12:10 (утре и неделя), 14:10, 16:10, Бамзе, 11:10 (утре и неделя), 12:50, 14:30, 16:00, 17:50, 19:20, Несломен, 13:30, 18:40, 21:30, Търсачът, 12:30 (утре и неделя), 16:40, 21:10, Чапи, 11:20 (утре и неделя), 13:50, 16:20, 18:50, 21:20, Kingsman: Тайните служби, 13:00, 15:40, 17:00, 18:30, 19:30, 21:00, 22:00, Петдесет нюанса сиво, 11:10 (утре и неделя), 13:40, 16:30, 19:10, 21:40, Героичната шесторка, 3D: 11:40 (утре и неделя), 2D: 16:30, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:00 (утре и неделя), 13:10, 15:10, 17:10, 19:10, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 14:30, Пътят на Юпитер, 14:20, 16:50, 19:20, Жокерът, 21:50

IMAX
Чапи, 12:30 (утре и неделя), 15:00, 17:30, 20:00, 22:30

Арена De luxe Bulgaria Mall
5D Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50
И още: Kingsman: Тайните служби, 12:10, 14:45, 17:30, 20:10, 22:40, Американски снайперист, 12:45, 15:30, 18:30, 21:15, Несломен, 14:10, 19:15, Петдесет нюанса сиво, 12:00, 14:30, 17:10, 19:40, 22:10, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 18:10, Трасьори, 11:20, 13:30, 15:45, 20:30, 22:30, Търсачът, 11:30, 22:00, Чапи, 11:30, 14:00, 16:30, 19:00, 21:40,

Арена The Mall
Kingsman: Тайните служби, 12:20, 15:15, 18:00, 19:10, 20:40, 21:45, Американски снайперист, 14:00, 16:45, 19:30, Героичната шесторка, 11:20, 13:30, 15:40, Несломен, 18:15, 22:10, Падингтън, 11:30, 12:30, Петдесет нюанса сиво, 13:40, 14:40, 16:10, 17:20, 18:45, 20:10, 21:20, 22:40, Пътят на Юпитер, 18:10, 20:45, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 20:00, Теорията на всичко, 22:15, Трасьори, 12:10, 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:30, Търсачът, 13:20, 15:45, 21:00, Чапи, 11:45, 14:15, 16:45, 19:30, 22:00


Арена Запад
Kingsman: Тайните служби, 12:10, 14:45, 17:20, 18:45, 20:00, 21:20, 22:40, Американски снайперист, 13:15, 16:00, 19:10, 21:50, Героичната шесторка, 11:40, 14:00, 16:30, Дякон Левски, 1 част, 14:30, 19:00, Дякон Левски, 2 част, 16:45, 21:15, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 22:45, Жокерът, 21:00, "Кум под наем" ООД, 18:20, 20:30, Несломен, 13:30, 16:20, 19:30, 22:20, Овцата Шон, 12:30, Падингтън, 12:00, 14:10, 16:10, Петдесет нюанса сиво, 11:45, 13:00, 14:20, 15:30, 17:00, 18:10, 19:40, 20:45, 22:15, Пътят на Юпитер, 12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 22:30, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Трасьори, 11:30, 13:40, 15:45, 17:45, 20:10, 22:20, Търсачът, 12:20, 15:00, 17:20, 19:45, 22:10, Чапи, 11:30, 14:00, 16:40, 19:15, 21:45
Андре Шение - опера от Умберто Джордано от сцената на Кралската опера в Лондон, сряда 19:00



Арена Младост
Kingsman: Тайните служби, 12:45, 14:00, 16:00, 18:45, 21:20, Американски снайперист, 11:20, 14:00, 16:40, 19:20, 22:00, Героичната шесторка, 11:20, 15:45, 18:30, Дякон Левски, 1 част, 14:30, 19:00, Дякон Левски, 2 част, 16:45, 21:15, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 22:10, Жокерът, 20:45, Игра на кодове, 19:20, "Кум под наем" ООД, 19:15, 21:30, 22:00, Несломен, 12:45, 15:30, 18:15, 21:00, Овцата Шон, 12:20, Падингтън, 13:20, 15:20, Петдесет нюанса сиво, 12:20, 13:45, 15:10, 16:20, 17:40, 20:15, 21:45, 22:45, Пингвините от Мадагаскар, 13:40, Пътят на Юпитер, 13:00, 15:30, 18:00, 19:10, 21:00, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:10, 17:10, 18:10, 20:10, Теорията на всичко, 16:30, 21:45, Трасьори, 11:45, 13:45, 16:00, 18:20, 20:30, 22:30, Търсачът, 17:30, 20:00, 22:20, Чапи, IMAX, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, 3D: 11:30, 14:00, 16:30, 19:10, 21:40,
Андре Шение - опера от Умберто Джордано от сцената на Кралската опера в Лондон, сряда 19:00

Филмотечно кино Одеон
днес: 14.45 Досието Петров, 16.30 100 години българско кино: Стръмната пътека, утре: 11.30 Падингтън, 13.15 100 години българско кино: Вятърната мелница, 15.00 Досието Петров, 16.45 100 години българско кино: Последният рунд , неделя: 11.00 Падингтън, 12.45 Дякон Левски, 16.45 100 години българско кино: Бъди щастлива, Ани!, понеделник: 12.30 Дякон Левски, I серия, 14.30 Човешкият капитал, 16.30 100 години българско кино: Двама под небето, вторник: 12.30 Дякон Левски, II серия, 14.30 Съдилището, 16.30 100 години българско кино: Хроника на чувствата, сряда: 12.15Дякон Левски, I серия, 14.15 Китайски пъзел, 16.30 100 години българско кино: Специалист по всичко, четвъртък: 12.45 Дякон Левски, II серия, 14.45Досието Петров, 16.30 100 години българско кино: Пленено ято

В Пловдив
Синема сити

Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 12:10 (днес и утре), Пътят на Юпитер, 12:00 (днес и утре), 16:40, 19:20, Теорията на всичко, 21:15, Американски снайперист, 13:30, 16:20, 19:00, 21:40, Спондж Боб: Гъба на сухо, 3D: 11:10 (днес и утре), 13:10, 15:10, 17:10, 19:10, 2D: 12:10 (днес и утре), 14:10, 16:10, Падингтън, 11:50 (днес и утре), Петдесет нюанса сиво, 12:10 (днес и утре), 14:40, 17:10, 18:20, 19:40, 21:00, 22:10, Чапи, 12:30 (днес и утре), 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Трасьори, 12:20 (днес и утре), 14:20, 16:20, 18:15, 20:20, 22:20, Овцата Шон, 11:30, Kingsman: Тайните служби, 13:00, 14:15, 15:40, 16:50, 18:10, 19:30, 20:50, 22:00, Несломен, 13:50, 18:50, 21:30, Жокерът, 21:50, Търсачът, 16:30, 20:00, 22:15, Бамзе, 11:00 (днес и утре), 12:30, 14:00, 15:30, 17:00, 18:30, Героичната шесторка, 14:30
BANFF: Планински филмов фестивал, вторник, 19:30
От сцената на Лондонския кралски театър: За мишките и хората, сряда 19.00



Във Варна

Арена Гранд мол
Kingsman: Тайните служби, 12:30, 15:10, 17:45, 20:20, 21:30, Американски снайперист, 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:45, Петдесет нюанса сиво, 12:10, 14:45, 17:20, 20:00, 22:40, Пътят на Юпитер, 12:00, 14:30, 17:10, 19:45, 22:20, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:15, Трасьори, 11:20, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:45, Търсачът, 13:15, 18:20, 20:45, Чапи, 13:20, 16:00, 18:40, 21:10,
Андре Шение - опера от Умберто Джордано от сцената на Кралската опера в Лондон, сряда 19:00

Арена мол
Kingsman: Тайните служби, 11:45, 14:20, 17:00, 19:45, 22:20, Американски снайперист, 12:40, 18:20, 21:00, Героичната шесторка, 11:50, Дякон Левски, 1 част, 14:30, 19:00, Дякон Левски, 2 част, 16:45, 21:15, Несломен, 15:30, 19:30, 22:15, Падингтън, 12:15, Петдесет нюанса сиво, 14:10, 16:45, 19:20, Пътят на Юпитер, 18:50, 21:45, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:20, 13:30, 15:30, 17:30, Трасьори, 13:00, 15:00, 17:45, 20:20, 22:30, Търсачът, 11:40, 14:00, 16:30, 21:30, Чапи, 11:10, 13:40, 16:10, 18:45, 21:20

В Бургас
Синема сити
Американски снайперист, 14:30, 17:10, 19:45, 22:20, Теорията на всичко, 19:00, Овцата Шон, 11:30 (днес и утре), Чапи, 12:30 (днес и утре), 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Търсачът, 13:30, 16:00, 21:30, Бамзе, 11:10 (днес и утре), 12:40, 14:20, 15:50, 17:20, 18:50, Пътят на Юпитер, 13:50, 19:10, 21:40, Спондж Боб: Гъба на сухо, 3D: 12:00 (днес и утре), 13:00, 14:00, 16:00, 17:00, 20:10, 2D: 11:00 (днес и утре), 15:00, 18:00, Несломен, 16:30, 20:30, Жокерът, 22:10, Петдесет нюанса сиво, 11:40 (днес и утре), 14:10, 16:40, 19:20, 21:50, Падингтън, 11:50 (днес и утре), Kingsman: Тайните служби, 11:50 (днес и утре), 14:20, 16:50, 18:20, 19:30, 21:00, 22:00, Героичната шесторка, 12:20 (днес и утре), Трасьори, 12:10 (днес и утре), 14:10, 16:10, 18:10, 20:15, 22:15

В Русе
Синема сити
Мордекай, 22:15, Несломен, 15:40, 18:30, 21:10, Чапи, 12:30 (днес и утре), 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Теорията на всичко, 21:00, Падингтън, 12:20 (днес и утре), Уинкс: Мистерия от дълбините, 12:40 (днес и утре), Спондж Боб: Гъба на сухо, 3D: 11:00 (днес и утре), 12:00 (днес и утре), 13:00, 15:00, 16:00, 17:00, 19:00, 2D: 14:00, 18:00, Пингвините от Мадагаскар, 11:30 (днес и утре), Овцата Шон, 14:30, Американски снайперист, 14:20, 17:00, 19:40, 22:15, Трасьори, 12:10 (днес и утре), 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20, Търсачът, 13:30 (днес и утре), 15:50, 20:00, Петдесет нюанса сиво, 11:40 (днес и утре), 14:10, 16:40, 19:10, 21:40, Kingsman: Тайните служби, 13:50 (днес и утре), 16:30, 18:10, 19:10, 20:40, 21:40, Героичната шесторка, 3D: 11:20 (днес и утре), 2D: 13:20 (днес и утре), Пътят на Юпитер, 16:20, 18:50, 21:20





В Стара Загора
Синема сити

Американски снайперист, 13:50, 16:30, 19:20, 22:00, Пътят на Юпитер, 13:40, 21:10, Чапи, 12:30 (днес и утре), 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Несломен, 15:50, 21:20, Търсачът, 13:30, 18:40, 21:00, Спонджбоб: Гъба на сухо, 3D: 11:00 (днес и утре), 13:00, 17:00, 19:00, 2D: 15:00, Овцата Шон, 12:00 (днес и утре), Героичната шесторка, 11:20 (днес и утре), Трасьори, 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:15, Падингтън, 11:30 (днес и утре), Петдесет нюанса сиво, 11:40 (днес и утре), 14:10, 16:40, 19:10, 21:40, Kingsman: Тайните служби, 11:50 (днес и утре), 16:10, 18:50

Арена Парк мол
Kingsman: Тайните служби, 11:20 (днес и утре), 14:10, 16:40, 21:30, Американски снайперист, 15:40, 21:00, Дякон Левски, 1 част, 14:30, 19:00, Дякон Левски, 2 част, 16:45, 21:15, Несломен, 13:00, 18:20, Петдесет нюанса сиво, 19:15, 21:45, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:00 (днес и утре), 13:20, 15:30, 17:30, 19:30, Трасьори, 11:45 (днес и утре), 13:50, 16:05, 18:10, 20:15, 22:20, Чапи, 11:50 (днес и утре), 14:20, 17:00, 19:40, 22:10,


Във Велико Търново
Арена мол
Kingsman: Тайните служби, 19:30, 22:00, Американски снайперист, 22:30, Петдесет нюанса сиво, 11:40, 14:15, 17:00, 20:00, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:10, 13:15, 15:30, 17:30, Трасьори, 12:15, 14:30, 19:00, Чапи, 16:30, 21:00


В Плевен
Арена Панорама
Kingsman: Тайните служби, 16:30, 19:30, 22:00, Дякон Левски, 1 част, 19:00, Дякон Левски, 2 част, 21:15, Петдесет нюанса сиво, 12:45, 15:45, 18:45, 21:30, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:10, 13:15, 15:20, 17:30, Трасьори, 12:15, 14:15, 16:10, 18:15, 20:15, Търсачът, 11:45, 14:00, 22:15

Арена Централ мол
Американски снайперист, 21:45, Чапи, 11:45, 14:20, 16:45, 19:20,

В Смолян
Арена
Американски снайперист, 22:00, Спондж Боб: Гъба на сухо, 11:00 (днес и утре), 13:00, 15:00, Чапи, 17:00, 19:30



1275
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД