:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 433,175,105
Активни 172
Страници 19,917
За един ден 1,302,066

НАКРАТКО

СНИМКА: ЕПА/БГНЕС
Нападателят на "Саутхемптън" Грациано Пеле вкарва първия гол във вратата на "Витес" в реванша от III предварителен кръг на Лига Европа. Англичаните победиха с 2:0 като гости и се класират с общ резултат 5:0. Преди мача фенове на двата тима се биха в Арнем, като над 60 души, предимно холандски запалянковци, бяха арестувани. Един полицай е ранен.
Жребий за влизане в Шампионската лига

Шампионски поток: "Астана" (Каз) - АПОЕЛ Никозия (Кип), "Шкендербеу" (Алб) - "Динамо" (Загреб, Хър), "Селтик" (Шот) - "Малмьо" (Шв), "Базел" (Швейц) - "Макаби" (Тел Авив, Изр), БАТЕ (Борисов, Блрс) - "Партизан" (Сър).

Нешампионски поток: "Лацио" (Ит) - "Байер" (Гер), "Манчестър Юн" (Анг) - "Брюж" (Бел), "Спортинг" (Порт) - ЦСКА (Москва, Рус), "Рапид" (Виена, Ав) - "Шахтьор" (Донецк, Укр), "Валенсия" (Исп) - "Монако" (Фр).



Лига Европа, III кръг, реванши:

"Габала" (Азер) - "Аполон" (Лимасол, Къп) 1:0 (2:1 общ резултат), "Интер" (Баку, Азер) - "Атлетик" (Исп) 0:0 (0:2), "Омония" (Никозия, Кип) - "Брьондби" (Дан) 2:2 (2:2), "Рубин" (Рус) - "Щурм" (Грац, Ав) 1:1 (4:3), "Апоел" (Кирят Шмона, Изр) - "Либерец" (Чех) 0:3 (1:5), "Гьотеборг" (Шв) - "Беленензеш" (Пор) 0:0 (1:2), "Истанбул Башакшехир" (Тур) - АЗ Алкмаар (Хол) 1:2 (1:4), "Одд" (Нор) - "Елфсборг" (Шв) 2:0 (3:2), "Розенборг" (Нор) - "Дебрецен" (Утг) 3:1 (6:3), "Стрьомсгодсед" (Нор) - "Хайдук" (Хър) 0:2 (0:4), "Трабзонспор" (Тур) - "Работнички" (Мак) (1:2), "Ворскла" (Укр) - "Жилина" (Слвк) 3:1(3:3), "Динамо" (Минск, Блрс) - Цюрих (Швейц) 1:1 (2:1), АЕК (Ларнака, Кип) - Бордо (Фр) 0:1 (0:4), "Вадуц" (Лих) - Тюн (Швейц) 2:2 (2:2), "Копенхаген" (Дан) - "Яблонец" (Чех) 2:3 (3:3), "Астра" (Рум) - "Уест Хем" (Анг) 2:1(4:3), "Атромитос" (Гър) - АИК (Шв) 1:0 (4:1), "Сент Етиен" (Фр) - "Търгу" (Муреш, Рум) 1:2 (4:2), "Витес" (Хол) - "Саутхемптън" (Анг) 0:2 (0:5), "Железничар" (БиХ) - "Стандард" (Бел) 0:1 (1:3), "Зоря" (Укр) - "Шарлероа" (Бел) 3:0 (5:0), "Спартак" (Чех) - ПАОК (Гър) 1:1 (1:2), "Слован" (Слвк) - "Краснодар" 3:3 (3:5), "Борусия" (Дортмунд, Гер) - "Волфсбергер" (Ав) 5:0 (6:0), "Абърдийн" (Шот) - "Кайрат" (Каз) 1:1 (2:3), "Легия" (Пол) - "Кукеши" (Алб) 1:1 (4:0), "Войводина" (ЧГ) - "Сампдория" 0:2 (4:2).



Жребий за влизане в групите:

"Алтах" (Ав) - "Беленензеш" (Пор), "Стяуа" (Рум) - "Розенборг" (Нор), "Виктория" (Пилзен, Чех) - "Войводина" (Сър), "Яблонец" (Чех) - "Аякс" (Хол), "Молде" (Нор) - "Стандард" (Бел), "Жилина" (Слвк) - "Атлетик" (Исп), "Зоря" (Укр) - "Легия" (Пол), "Милсами" (Мол) - "Сент Етиен" (Фр), "Йънг Бойс" (Швейц) - "Карабах" (Азер), ПАОК (Гър) - "Брьондби" (Дан), "Бордо" (Фр) - "Кайрат" (Каз), "Динамо" (Блрс) - "Залцбург" (Ав), "Либерец" (Чех) - "Хайдук" (Хър), "Панатинайкос" (Гър) - "Габала (Азер), "Астра" (Рум) - АЗ (Алкмаар, Хол), "Краснодар" (Рус) - ХИК (Фин), "Лех" (Пол) - "Видеотон" (Унг), "Работнички" (Мак) - "Рубин" (Рус), "Атромитос" (Гър) - "Фенербахче" (Тур), "Саутхемптън" (Анг) - "Мидтиланд" (Дан), "Одд" (Нор) - "Борусия" (Гер), "Тюн" (Швейц) - "Спарта" (Чех).99
832
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД