:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 428,364,058
Активни 71
Страници 5,639
За един ден 1,302,066

СТАТИСТИКА

А ГРУПА, IV КРЪГ

"Монтана"1:1"Лудогорец"
(Илиев 6; Моци 49-д)

"Черно море"0:1"Левски"
(Б. Цонев 45)

"Локомотив" (Пд)1:1"Литекс"
(Балдовалиев 90; Рохас 57)

"Славия"снощи"Берое"

"Пирин" (Бл)снощи"Ботев" (Пд)

КЛАСИРАНЕ
ПРЗГРТ
1. "ЛИТЕКС"2207:48
2. "БЕРОЕ"2103:17
3. "ЛУДОГОРЕЦ"2116:57
4. "СЛАВИЯ"2016:16
5. "МОНТАНА"1218:35
6. "ЛЕВСКИ"1214:55
7. "ЧЕРНО МОРЕ"1124:54
8. "ЛОКОМОТИВ"0223:72
9. "БОТЕВ"0212:82
10. "ПИРИН"0121:51

ГОЛМАЙСТОРИ
3 гола - Данило Асприля ("Литекс"), Иван Минчев ("Монтана"), Ивайло Димитров ("Славия");
2 гола - Борислав Балджийски и Атанас Илиев ("Монтана"), Матиас Курьор ("Черно море"), Жереми Манзоро ("Славия"), Марселиньо ("Лудогорец"), Зоран Балдовалиев ("Локо").

В следващия кръг - 14 август (петък), 20 ч.: "Литекс" - "Пирин" (по "Диема"); 15 август (събота), 20 ч.: "Левски" - "Монтана" (по "Диема спорт"); 16 август (неделя), 17.30 ч.: "Ботев" - "Славия" (по "Диема спорт 2"); от 20 ч.: "Лудогорец" - "Локо" (по "Диема спорт 2"); 17 август (понеделник), 20 ч.: "Берое" - "Черно море" (по "Диема спорт").

Б ГРУПА, III КРЪГ

"Спартак" (Пл)1:0"Септември" (Сим)
(Иванов 55)

"Ботев" (Глб)1:0"Банско"
(Кирилов 69)

"Локомотив" (ГО)0:1"Оборище"
(Колев 86)

"Созопол"2:0"Добруджа"
(Баев 23, Калоянов 76)

"Поморие"1:0"Локомотив" (Мз)
(Стоянов 30)

"Лудогорец II"1:1"Верея"
(Анисе 30; Атанасов 65)

"Литекс II"снощи"Пирин" (Рзл)

"Нефтохимик"снощи"Дунав"

КЛАСИРАНЕ
ПРЗГРТ
1. "СОЗОПОЛ"3007:29
2. "ПОМОРИЕ"3005:09
3. "ВЕРЕЯ"2106:17
4. "ДУНАВ"2007:36
5. "СПАРТАК"2015:26
6. "ОБОРИЩЕ"2014:36
7. "БОТЕВ"2013:46
8. "ДОБРУДЖА"1113:34
9. "НЕФТОХИМИК"1012:33
10. "ЛОКО" (ГО)1022:33
11. "ПИРИН"1012:43
12. "ЛУДОГОРЕЦ II"0123:51
13. "ЛИТЕКС II"0112:51
14. "БАНСКО"0031:40
15. "ЛОКО" (МЗ)0032:60
16. "СЕПТЕМВРИ"0030:60

В следващия кръг - 15 август (събота), 18 ч.: "Септември" - "Оборище" (в Крупник), "Банско" - "Локо" (ГО), "Локо" (Мз) - "Ботев", "Добруджа" - "Поморие", "Дунав" - "Созопол"; 16 август (неделя), 18 ч.: "Пирин" - "Нефтохимик", "Верея" - "Литекс II"; 17 август (понеделник), 18 ч.: "Спартак" - "Лудогорец II".
1469
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД