:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 423,707,861
Активни 101
Страници 28,214
За един ден 1,302,066

СТАТИСТИКА

"А" група, VI кръг
ЦСКА3:0"Нафтекс"
(Сакалиев 8, 61, Й. Тодоров 87)

"Берое"4:4"Левски"
(Куоки 20, 25, 47, Д. Митев 75-д; Бардон 10, 52, Ст. Ангелов 18, Ем. Ангелов 21)

КЛАСИРАНЕ
П.Р.З.Г.Р.Т.
1. ЦСКА41015:413
2. "ЛЕВСКИ"33019:1012
3. "ЛОКО" (СФ)40210:412
4. "ЧЕРНО МОРЕ"40211:712
5. "ВИХРЕН"4019:612
6. "СЛАВИЯ"3027:49
7. "ПИРИН 1922"2317:69
8. "ЛОКО" (ПД)2118:77
9. "БЕРОЕ"21310:117
10. "ЛИТЕКС"2037:76
11. "МАРЕК"1234:85
12. "БОТЕВ"1132:84
13. "БЕЛАСИЦА"1135:134
14. "РОДОПА"0243:92
15. "НАФТЕКС"0153:161

Голмайстори - 5 гола: Е. Джайеоба ("Левски"), Фуртадо ("Вихрен"); 4 гола: Г. Бачев ("Вихрен"), М. Камбуров ("Локо", Пд), Г. Владимиров ("Черно море"); 3 гола: С. Антунович ("Локо", Сф), М. Коприваров ("Левски"), Пл. Крумов ("Нафтекс"),Т. Колев ("Славия"), Сандриньо ("Литекс"), А. Куоки ("Берое"), Ст. Сакалиев (ЦСКА)

В следващия кръг - 24 септември (събота), 17 ч.: "Беласица" - "Локо" (Сф), "Локо" (Пд) - "Черно море"; от 17,30 ч.: "Пирин 1922" - ЦСКА (по БНТ); от 19 ч.: "Литекс" - "Родопа", "Нафтекс" - "Берое"; 25 септември (неделя), 17 ч.: "Вихрен" - "Марек", "Ботев" - "Славия". "Левски" почива.

Източна "Б" група

"Несебър"0:1"Спартак" (Вн)
(Кирчев 90)

КЛАСИРАНЕ
П.Р.З.Г.Р.Т.
1. "СПАРТАК" (ВН)5007:015
2. "ХАСКОВО"3115:110
3. "АКБ МИНЬОР"3027:89
4. "ЗАГОРЕЦ"2217:68
5. "СЛИВЕН"2127:57
6. "КАЛИАКРА"2126:77
7. "СПАРТАК" (ПД)2124:77
8. "НЕСЕБЪР"2037:66
9. "СВЕТКАВИЦА"2035:56
10. "ДУНАВ"2034:66
11. "МАРИЦА"1223:55
12. "ШУМЕН"1227:105
13. "ПОМОРИЕ"1136:74
14. "ДОБРУДЖА"0322:43

В следващия кръг - 23 септември (петък), 17 ч.: "Несебър" - АКБ "Миньор"; 24 септември (събота), 17 ч.: "Спартак" (Вн) - "Спартак" (Пд), "Шумен" - "Марица", "Сливен" - "Добруджа", "Светкавица" - "Поморие", "Калиакра" - "Хасково", "Дунав" - "Загорец".

Западна "Б" група

"Миньор" (БД)3:0"Етър"
(Максимов 30, 42, Пл. Петров 55)

КЛАСИРАНЕ
П.Р.З.Г.Р.Т.
1. "ВИДИМА"40110:312
2. "БЕЛИТЕ ОРЛИ"3207:211
3. "КОНЕЛИАНО"3208:411
4. "МИНЬОР" (БД)3119:410
5. "Р. СПОРТИСТ"3115:210
6. "СПАРТАК" (ПЛ)30212:59
7. "ЯНТРА"2125:57
8. "ЛОКО" (МЗ)2124:67
9. "ПИРИН" (ГД)1225:45
10. "МИНЬОР" (ПК)1225:75
11. "ХЕБЪР"1136:94
12. "МОНТАНА"1134:124
13. "БАЛКАН"1041:83
14. "ЕТЪР"0050:100

В следващия кръг - 24 септември (събота), 17 ч.: "Етър" - "Рилски спортист", "Балкан" - "Монтана", "Пирин" - "Спартак", "Хебър" - "Янтра", "Видима-Раковски" - "Локо" (Мз), "Миньор" (БД) - "Белите орли"; 28 септември (сряда), 17 ч.: "Миньор" (Пк) - "Конелиано"
754
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД