:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 428,287,664
Активни 88
Страници 14,249
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина

Сине гранд
Barbie в Рокендрол принцеса, 10:50 (само утре и в неделя), 12:15, Блинки Бил, 10:00 (само утре и в неделя), 10:30, 11:15, 12:00, 13:15, 14:00, 16:15, 18:45, Лабиринтът: В обгорените земи, 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 20:10, 21:20, 22:00, 22:45 (само утре и в неделя), Миньоните, 10:15, 12:15, 14:15, Обратен гард, 17:30, 20:00, 21:00, 22:30 (само утре и в неделя), Мъжът от U.N.C.L.E., 12:45, 15:15, 16:40, 19:00, Транспортер: Ново начало, 16:00, 17:40, 19:45, 21:45 (само утре и в неделя), Светът е наш, 12:30, 14:30, 18:00, Ваканция, 15:20

Синема сити Парадайз
Миньоните, 2D: 11:20 (до вторник), 13:20, 14:00, 15:20, 16:00 (четв.), 18:00, 3D: 12:00(до вторник), 14:00, 16:00, 18:00, Мъжът от U.N.C.L.E., 17:20, 19:40, 22:00, Отвътре навън, 2D: 12:10 (до вторник), 14:20, 15:40 (четв.), 17:15, Ваканция, 11:50, 14:10, 16:30, 18:40, 21:00, Тотал щета, 21:40, Barbie в рокендрол принцеса, 11:10 (до вторник), 13:00, 14:50, 16:40, Ултра напушен агент, 17:10, 20:10, 22:10, Транспортер: Ново начало, 12:20 (до вторник), 14:20, 16:20, 18:20, 19:20, 20:20, 21:20, 22:20, Джурасик свят, 3D: 19:10, Хартиени градове, 14:40, Мисията невъзможна: Престъпна нация, 16:40, 19:15, 21:50, Лабиринтът: В обгорените земи, 11:00, 12:50 (до вторник), 13:00 (четв.), 13:40, 16:15, 17:50, 18:50, 21:30, АНТ-МЕН, 3D: 15:30, 20:40 (до сряда), Хитмен: Агент 47, 15:10, 18:30, 20:30, 22:30, Пиксели, 3D: 15:00 (до сряда), Седмото джудже, 2D: 13:00, Блинки Бил, 11:00, 12:50 (до вторник), 13:15(четв.), 14:40, 16:30, 18:20, У дома, 2D: 12:40 (до вторник), Фантастичната четворка, 12:30 (до вторник), 13:15 (само сряда), 15:00 (четв.), 20:00, Обратен гард, 12:00 (до вторник), 14:30, 17:00, 19:30, 22:00, Светът е наш, 17:00, 19:00, 21:10,

4D: Лабиринтът: В обгорените земи, 15:10, 19:50, 22:30, Транспортер: Ново начало, 11:10 (до вторник), 13:10, 17:45

Синема сити
Миньоните, 2D: 13:20, 15:20, 16:20 (до сряда), 17:20, 19:20, 3D: 11:00, 13:00, 15:00, 19:20, Без/смъртен, 21:20, У дома, 2D: 12:20 (до вторник), 14:00 (четв.), Мъжът от U.N.C.L.E., 16:50, 19:15, 21:50, Тотал щета, 20:50, Обратен гард, 12:00(до сряда), 14:30, 17:00, 19:30, 22:10, Barbie в рокендрол принцеса, 12:10, 14:00, 15:50 (до вторник), Фантастичната четворка, 11:20 (до вторник), 13:50 (от четв.), 15:50, Пиксели, 3D: 14:40 (до сряда), Хитмен: Агент 47, 18:50, 20:40, 22:40, Блинки Бил, 11:10 (до вторник), 13:10, 15:00, 16:50, 18:40, АНТ-МЕН, 3D: 12:20, 17:00, Хартиени градове, 13:40, Мисията невъзможна: Престъпна нация, 16:20, 19:00, 21:40, Ваканция, 17:40, 19:50, 22:00, Транспортер: Ново начало, 11:30 (до вторник), 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30, Светът е наш, 14:20 (до сряда), 16:20 (четв.), 18:20, 20:20, 22:20, Седмото джудже, 2D: 11:40 (до вторник), 13:00, 15:00, Ултра напушен агент, 18:00, 20:00, 22:00, Лабиринтът: В обгорените земи, 11:00, 11:40, 13:40, 14:20, 16:00, 17:00, 18:40, 19:40, 21:15, 22:15, Джурасик свят, 3D: 13:30, Отвътре навън, 12:00 (до вторник), 14:10, 16:30,

IMAX
Еверест, 18:00 (без сряда), 20:00 (само в сряда), Транспортер: Ново начало, 12:00 (до вторник), 14:00, 16:00, 20:30, 22:30,

Арена Deluxe BulgariaMall
5D: Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50,

И още: Блинки Бил, 11:00, 13:00, 14:50, 16:45, 18:45, Ваканция, 15:15, 19:45, Лабиринтът: В обгорените земи, 11:00, 12:20, 13:40, 15:00, 16:20, 17:40, 19:00, 20:20, 21:40, 23:00, Миньоните, 12:00, 14:00, Мъжът от U.N.C.L.E, 16:00, 18:30, 21:10, Обратен гард, 11:40, 14:20, 17:00, 19:30, 22:10, Светът е наш, 12:40, 17:30, Транспортер: Ново начало, 11:20, 13:30, 15:40, 18:00, 20:10, 22:20, Ултра напушен агент, 22:00, Хитмен: Агент 47, 20:40, 22:45

Арена The Mall
Barbie в Рокендрол принцеса, 11:40, Блинки Бил, 11:00, 13:00, 14:50, 16:45, 18:40, Ваканция, 13:30, 15:40, 17:50, 20:15, 22:20, Лабиринтът: В обгорените земи, 11:00, 12:20, 13:40, 15:00, 16:20, 17:40, 19:00, 20:20, 21:40, 23:00, Миньоните, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, Мъжът от U.N.C.L.E, 12:10, 17:00, 19:30, 22:10, Обратен гард, 11:45, 14:20, 17:10, 19:40, 22:15, Пиксели, 14:40, Светът е наш, 20:40, 22:45, Транспортер: Ново начало, 12:30, 14:30, 16:30, 18:45, 20:45, 22:45, Ултра напушен агент, 20:00, 22:00, Фантастичната четворка, 16:10, Хитмен: Агент 47, 11:50, 14:00, 18:20, 20:30, 22:30,

Арена Запад
Barbie в Рокендрол принцеса, 12:25, 14:45, Блинки Бил, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Ваканция , 12:10, 14:15, 16:20, 18:30, 20:40, 22:45, Миньоните, 12:30, 14:40, 16:40, 18:45, 20:45, Мисията невъзможна: Престъпна нация, 19:20, 21:10, 22:30, Мъжът от U.N.C.L.E, 12:20, 13:45, 15:00, 16:10, 17:30, 18:45, 20:00, 21:20, 22:20, Обратен гард, 12:00, 14:30, 17:15, 19:45, 22:20, Пиксели, 15:45, 18:00, 20:10, 22:20, Светът е наш, 11:45, 14:00, 16:00, 18:10, 20:15, 22:15, Транспортер: Ново начало, 12:10, 13:10, 14:20, 15:10, 16:30, 17:15, 18:30, 19:20, 20:30, 21:30, 22:30, Хартиени градове, 16:45, Агент 47, 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:10

Арена Младост
Barbie в Рокендрол принцеса, 13:20, Блинки Бил, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Ваканция, 11:20, 13:30, 15:45, 18:00, 20:10, 22:20, Лабиринтът: В обгорените земи, 13:10, 15:50, 18:30, 21:10, Миньоните, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:40, Мисията невъзможна: Престъпна нация, 13:00, 15:40, 18:30, 21:10, Мъжът от U.N.C.L.E, 12:15, 14:50, 17:20, 19:45, 22:10, Обратен гард, 11:45, 14:20, 17:00, 19:40, 22:15, Отвътре навън, 11:10, 12:45, 15:15, 17:40, Пиксели, 15:20, 19:50, 22:00, Професия стриптизьор 2, 21:30, Светът е наш, 17:30, 19:30, 21:40, Терминатор: Генисис, 21:40, Транспортер: Ново начало, 12:00, 14:00, 16:10, 18:20, 20:40, 22:45, Ултра напушен агент, 12:30, 17:15, 19:20, Фантастичната четворка, 21:00, Хартиени градове, 14:40, Хитмен: Агент 47, 11:45, 13:50, 16:00, 18:15, 20:30, 22:30,

IMAX: Еверест, 19:20, Транспортер: Ново начало, 13:00, 15:10, 17:15, 21:50,


Дом на киното
Бамзе и градът на крадците: утре и в неделя, 11:30, Великата красота: четв., 14:00, Гуча!: днес, 18:00, Диви истории: утре, 17:00, Зимен сън: неделя, 15:00, Испанска афера: неделя, 13:00, Кутия за храна: утре, 15:00, Левиатан: вторник, 20:30, Любов: вторник, 14:00, Мандарини: днес, 16:15, сряда, 20:30, Музиката на Истанбул: вторник, 17:00, Мъжът от U.N.C.L.E: пон., 13:30, сряда, 18:20, Нимфоманка (част I): четв., 16:30, Раната: сряда, 14:00, Солта на земята: пон., 16:00, Съдилището: утре, 13:00, пон. 20:00, Травелатор: петък, 20:00, утре, 19:30, неделя, 18:30, сряда, 16:30, Урок: неделя, 20:30, вторник, 18:45, Черен въглен, тънък лед: пон., 18:00, четв. 20:00

София през погледа на 100-годишното ни кино: Бърза помощ: четвъртък, 18:45, Нощ в София: четв., 18:45, Светлините на София: четв., 18:45,

Филмотечно кино Одеон
днес: 14.30 Испанска афера, 16.30 100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО: Само ти, сърце..., 19.00 IN MEMORIAM - ИВАН ГЕОРГИЕВ-ГЕЦ: Леден сън, 21.00 Травелатор, утре: 13.30 100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО: Меко казано, 15.00 Чуй, 16.30 100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО: Приземяване, 18.45 Травелатор, 20.45 Облаците на Силс Мария, неделя: 12.15 100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО, Анимационните сериали: Телефонът на желанията, 14.00 100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО: Горе на черешата, 15.45100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО: Любовна терапия, 17.30 Черен въглен, тънък лед, 19.30 Чуй, 21.00 Травелатор, понеделник: 14.00 Черен въглен, тънък лед, 16.00 100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО: някой пред вратата, 18.00 100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО, бълг. документална класика: Дом № 8, 19.15 IN MEMORIAM - КРАСИМИР КРУМОВ-ГРЕЦ: Под едно небе, 21.00 Чуй, вторник: 13.45 Облаците на Силс Мария, 16.00 100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО: Живот до поискване, 18.00100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО, бълг. анимация от 80-те: Нарекохме ги Монтеки и Капулети, 19.30 IN MEMORIAM - КРАСИМИР КРУМОВ-ГРЕЦ: Смисълът на живота, 21.00 Любовта е странно нещо, сряда: 13.30 Черен въглен, тънък лед, 15.30 100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО: Нощем по покривите, 21.15 Чуй, четвъртък: 15.30 Чуй, 17.00 100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО: Съседката, 19.00 КАТЯ ПАСКАЛЕВА, РОДЕНА ПРЕДИ 70 ГОДИНИ: Катина, 21.00 Испанска афера,
431
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД