:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 437,025,077
Активни 116
Страници 15,543
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина


Предпремиера:
Игрите на глада: Сойка-присмехулка 2,
прожектира се само в само в четвъртък в Синема сити и Арена

Премиери:
Черна служба,
прожектира се в Сине гранд, Синема сити и Арена

Кралството на жабоците,
прожектира се в Сине гранд, Синема сити и Арена




Киномания 2015
НДК, зала 1
неделя: 19.00 Rock the Kasbah: Добре дошли в Афганистан, вторник: 19.00 Слънчев удар, сряда 19.00 Животът е един безкраен танц, четвъртък: 19.00 Почти нормален,

Люмиер
днес: 18.30 Още едно танго, 20.30 Откриване на Петия френски филмов фестивал, утре: 12.00 Ваканциите на малкия Никола, 14.00 Големият музей, 16.00 Хорът на момчетата, 18.15 Рики и Флаш: Рокендрол майка, 20.30 Аз съм ти, неделя: 12.15 Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама, 14.30 Ингрид Бергман: С нейни думи, 17.00 Пук, 18.45 Г-н Холмс, понеделник: 18.30 Докато Ая спеше, 21:00 Красивият сезон, вторник: 18.15 Вълчият тотем, 20.45 Казвам се Самба, сряда: 18.30 Животът е един безкраен танц, 20.30 Моят крал, четвъртък: 18.30 Жената на моя живот, 21.00 Аз, Ърл и умиращото момиче

Дом на киното
днес: 18.45 Слушай, Марлон, 21.00 Любов, утре: 18.30 Висше общество, 20.45 Допир до злото, неделя: 16.00 Хорът на момчетата, 18.30 Дийпан: Съдбата на бежанеца, 21.00 Рики и Флаш: Рокендрол майка, понеделник: 19.15 Франкофония, 21.15, Френско кино, вторник: 18.30 Съвсем нов завет, 21.00 Докато Ая спеше, сряда: 20.30 Победа в кръвта, четвъртък: 18.45 Лоло, 21.00 More
Киномания - с деца на кино: неделя 12.30 Ваканциите на малкия Никола, неделя 14.30 Шаманите от Севера

Филмотечно кино Одеон
днес: 18.30 Ингрид Бергман: С нейни думи, 21.00 Аржентина, утре: 16.00 Пеги Гугенхайм: Пристрастена към изкуството, 18.00 Вълчият тотем, 20.30 Роджър Уотърс: "Стената", неделя: 17.00 Един магически приятел: Маестро Нино Рота, 18.30 Моята майка, 20.45 Аз, Ърл и умиращото момиче, понеделник: 18.45 Изгубеният свят, 21.00 Лоло, вторник: 19.00 Франкофония, 21.00 Красивият сезон, сряда: 18.30 Дамата, която живее в своя ван, 20.45 Г-н Холмс, четвъртък: 18.30 Слушай, Марлон, 20.45 Хеви метъл фестивал Вакен,



И още:
Синема сити Парадайз
Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, 4DX: само в четвъртък 21:30, Фъстъчетата: Филмът 3D 4DX: 12:00 (утре и неделя), 14:00, 16:00, Последният ловец на вещици 4DX: 18:00, 20:10, 22:30, Пурпурният връх, 18:50, 21:20, Миньоните 11:50 (утре и неделя), Хотел Трансилвания 2, 11:20 (утре и неделя), 13:20, 17:30, Сикарио, 19:30, 22:00, Спектър, 12:00 (утре и неделя), 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, Фъстъчетата: Филмът, 3D: 11:00 (утре и неделя), 15:00, 19:00, 2D: 13:00, 17:00, Мюн: Пазителят на Луната 3D: 12:30 (утре и неделя), 2D: 11:10 (утре и неделя), 13:15, Марсианецът, 18:40, 21:30, Ой, къде изчезна Ной!, 3D: 11:00 (утре и неделя), 12:50, 14:40, 16:40, 19:20, 2D: 11:40 (утре и неделя), 13:30, 15:20, 17:10, Игрите на глада: Сойка-присмехулка 2, само в четвъртък от 20:00 Кралството на жабоците, 3D: 13:10, 17:10, 2D: 11:15 (утре и неделя), 15:10, 19:10, Обратно в играта, 20:50, Повелителят на кухнята, 18:10, 20:15, 22:20, Goosebumps: Страховити истории, 15:20, 21:00, Отвътре навън, 11:10 (утре и неделя), 15:05, Черна служба, 12:20 (утре и неделя), 14:50, 17:30, 20:00, 22:30, Хотел Трансилвания 2, 12:20 (утре и неделя), 14:20, 16:20, Последният ловец на вещици, 12:50 (утре и неделя), 15:10, 17:20, 19:40, 21:50, Пан, 14:30, Лабиринтът: В обгорените земи, 18:15, Маратон: Игрите на глада, четвъртък 19:00, Еверест, 16:45, 21:10, The Walk: Живот на ръба, 21:15

Синема сити
Кралството на жабоците, 3D: 13:20, 17:20, 2D: 11:20 (утре и неделя), 15:20, 19:20, Ой, къде изчезна Ной!, 3D: 12:20 (утре и неделя), 14:20, 16:20, 2D: 11:10 (утре и неделя), 13:10, 15:00, 17:00, 18:40, Спектър, 12:30 (утре и неделя), 14:10, 15:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30, Марсианецът, 18:20, 21:15, Обратен гард, 21:40, Мюн: Пазителят на Луната 3D: 14:00, 2D: 11:50 (утре и неделя), Пурпурният връх, 19:30, 21:50, Еверест, 19:45, 22:10, The Walk: Живот на ръба, 21:20, Фъстъчетата: Филмът, 3D: 12:30 (утре и неделя), 14:30, 16:30, 2D: 11:30 (утре и неделя), 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, Повелителят на кухнята, 15:50, 18:00, 20:10, Последният ловец на вещици, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:40, Маратон: Игрите на глада, четвъртък 19:00, Хотел Трансилвания 2, 3D: 12:00 (утре и неделя), 16:00, 17:50, 2D: 11:00 (утре и неделя), 13:00, Goosebumps: Страховити, 18:40, 20:50, Лабиринтът: В обгорените земи, 16:50, Отвътре навън, 11:40 (утре и неделя), 13:45, Черна служба, 12:20 (утре и неделя), 14:50, 17:20, 19:50, 22:20, Миньоните, 12:10 (утре и неделя), Сикарио, 22:15, Обратно в играта, 21:10, Пан, 15:00, Игрите на глада: Сойка-присмехулка 2, 3D само в четвъртък от 20.00

IMAX
Спектър, 11:00 (утре и неделя), 13:50, 16:45, 19:40, 22:30


Арена De luxe Bulgaria мall
5D Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50,

И още: Goosebumps: Страховити истории, 11:45, 13:50, 16:00, Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, само в четвъртък 21:30, 21:20, Марсианецът, 18:10, 21:20, Повелителят на кухнята, 13:10, 17:45, 21:00, Последният ловец на вещици, 15:20, 20:00, 22:15, Спектър, 11:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, Фъстъчета: Филмът, 11:00, 13:00, 15:00, 17:20, 19:20, Хотел Трансилвания 2, 11:20, 12:30, Черна служба, 12:00, 14:40, 17:10, 19:45, 22:20

Арена The Mall
Goosebumps: Страховити истории, 19:00, 21:10, Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, само в четвъртък 21:30, 21:10, Кралството на жабоците, 11:45, 13:45, 15:45, 17:40, Марсианецът, 13:10, 16:00, 18:10, 19:10, 21:00, Ой, къде изчезна Ной!, 11:20, 13:20, 15:20, 17:20, Пан, 19:20, 21:40, Повелителят на кухнята, 19:40, 21:50, Последният ловец на вещици, 11:40, 14:00, 16:20, 18:45, 21:20, Пурпурният връх, 22:10, Спектър, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30, Фъстъчета: Филмът, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, Хотел Трансилвания 2, 12:10, 14:10, 16:10, Черна служба, 12:20, 15:10, 17:45, 20:15, 22:45

Арена Запад
Goosebumps: Страховити истории, 13:10, 17:40, 19:50, 22:10, The Walk: Живот на ръба, 19:30, 22:10, The Who: Концерт от Хайд парк, 20:00, Еверест, 21:15, Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, само в четвъртък 21:30, 20:30, Кралството на жабоците, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, Марсианецът, 12:45, 15:45, 18:45, 20:30, 21:45, 12:45, 15:45, 20:30, Мюн: Пазителят на Луната, 13:20, Обратно в играта, 15:45, 18:20, 20:45, Ой, къде изчезна Ной!, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Пан, 15:20, 20:20, Повелителят на кухнята, 14:40, 17:10, 19:20, 21:30, Последният ловец на вещици, 12:30, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00, Пурпурният връх, 21:20, Сватбата на Фигаро, 19:00, Сикарио, 20:10, 22:40, Спектър, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 23:00, Фъстъчета: Филмът, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, Хотел Трансилвания 2, 11:15, 12:15, 13:15, 14:15, 15:15, 16:15, 17:15, 18:15, 19:15, Черна служба, 11:40, 14:10, 16:45, 19:30, 22:15

Арена Младост
Goosebumps: Страховити истории, 13:40, 16:10, 18:20, 20:30, The Walk: Живот на ръба, 18:30, 21:15, The Who: Концерт от Хайд парк, 20:00, Еверест, 21:20, Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, само в четвъртък 21:30, 21:15, Кралството на жабоците, 12:20, 14:30, 16:20, 18:20, Марсианецът, 14:40, 17:40, 19:30, 20:40, 22:15, 14:40, 19:30, 22:15, Мюн: Пазителят на Луната, 11:45, Обратно в играта, 20:30, Ой, къде изчезна Ной!, 11:10, 13:10, 15:10, 17:10, 19:10, Пан, 13:45, 16:15, 18:30, 20:50, Повелителят на кухнята, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20, Последният ловец на вещици, 12:30, 14:50, 17:20, 19:40, 22:00, Пурпурният връх, 21:10, Сикарио, 20:15, 22:45, Спектър, 12:00, 13:00, 15:00, 16:00, 18:00, 19:00, 21:00, 22:00, IMAX: 11:00, 14:00, 17:00, 20:00, 23:00, Фъстъчета: Филмът, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, Хотел Трансилвания 2, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, Черна служба, 11:20, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45
Постановка на Кралската опера в Лондон: Сватбата на Фигаро, сряда 19:00

Дом на киното
днес: EMPHATEAST: 10.30-16.00 Фабрика за идеи - форум, утре 10.30-15.30 Фабрика за идеи - форум
Plakat Kombinat: утре 16.00 Дискусия на тема филмов плакат и плакатно изкуство, утре 18.00 Откриване на изложба "Обичам този филм"
След премиерата: Народен дом на терора, понеделник 15.45 сряда 17.00
Ако сте пропуснали: вторник 14.15 Раната, сряда 15.00 Гълъб, кацнал на клон, размишлява за битието
Ново българско кино: Съдилището, четвъртък 15.00
100 години българско кино: дискусионен клуб с автограф: Разследване, сряда 18.00
Специална прожекция: утре 17.00 Пътят на буквите
С деца на кино: сряда 13.30 Кралството на жабоците, четвъртък 13.30 Кралството на жабоците
София филм фест за учащи: понеделник 17.00 Под открито небе

Филмотечно кино Одеон
днес: 14.30 С лице надолу, 16.30 100 години българско кино: Изпепеляване, утре: 100 години българско кино: 14.15 Мила от Марс, неделя: 13.15 С лице надолу, 15.15 100 години българско кино: Шантав ден, понеделник: 14.45 С лице надолу, 16.45 100 години българско кино: Лейди Зи, вторник: 15.00 С лице надолу, 17.00 100 години българско кино: Откраднати очи, сряда: 15.00 С лице надолу, 17.00 100 години българско кино: Бинка: Да разкажеш приказка за мълчанието, четвъртък: 14.15 С лице надолу, 16.15 100 години българско кино: Маймуни през зимата,

52
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД