:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 428,191,510
Активни 81
Страници 15,604
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина


Премиери:
Почти нормален,
прожектира се в Синема сити, Арена и Филмотечно кино Одеон

Мостът на шпионите,
прожектира се в Синема сити, Арена и Филмотечно кино Одеон

Тиха нощ, луда нощ,
прожектира се в Синема сити и Арена

Добрият динозавър,
прожектира се в Синема сити и Арена

Аферим,
прожектира се в Дом на киното и Филмотечно кино Одеон


Киномания
Люмиер
Днес: 18.30 Въпрос на истина, 21:00 Жената в злато, утре: 10:30 Снежната кралица 2, 12:00 Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама, 13:45 Допир до злото, 16:00 Чудният Бокачо, 18:30 Жената в злато, 20:45 Въпрос на истина, неделя: 10:00 Шаманите от Севера, 11:45 Ваканциите на малкия Никола, 13:45 Пеги Гугенхайм: Пристрастена към изкуството, 16:00 Далеч от безумната тълпа, 18:30 Моята майка, 20:45 Дийпан: Съдбата на бежанеца



Синема сити Парадайз
Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, 3D 4DX: 11:30 (утре и неделя), 14:15, 17:00, 19:45, 22:30, 3D: 12:15 (утре и неделя), 13:15, 15:00, 16:00, 17:45, 18:45, 20:30, 21:30, Отвътре навън, 11:10 (утре и неделя), Повелителят на кухнята, 21:50, Добрият динозавър, 3D: 12:00 (утре и неделя), 14:10, 16:15, 18:20, 20:25, 2D: 11:10 (утре и неделя), 13:20, 15:30, 17:30, 19:40, Спектър, 12:20 (утре и неделя), 15:20, 16:10, 17:30, 18:20, 19:00, 20:20, 21:20, Последният ловец на вещици, 18:50, 21:00, Почти нормален, 15:00, 17:50, 19:50, 21:50, Черна служба, 19:10, 21:40, Кралството на жабоците, 3D: 11:40 (утре и неделя), 15:40, 2D: 13:10, 17:00, Хотел Трансилвания 2, 3D: 12:30 (утре и неделя), 16:30, 2D: 15:10, Обратно в играта, 22:00, Мостът на шпионите, 11:15 (утре и неделя), 14:00, 16:45, 19:30, 22:20, Марсианецът, 20:40, Мюн: Пазителят на Луната, 11:15 (утре и неделя), Ой, къде изчезна Ной!, 3D: 12:20 (утре и неделя), 14:10, 16:00, 2D: 13:20, 17:10, Тиха нощ, луда нощ, 11:00 (утре и неделя), 13:10, 15:20, 17:40, 20:00, 22:10, Еверест, 22:30, Goosebumps: Страховити истории, 13:30, Фъстъчета: Филмът, 3D: 11:20 (утре и неделя), 14:30, 18:30, 2D: 11:50 (утре и неделя), 14:00


Синема сити
Фъстъчета: Филмът, 3D: 13:30, 2D: 12:00 (утре и неделя), 16:00, Кралството на жабоците, 3D: 13:30, 17:10, 2D: 11:00 (утре и неделя), 15:30, Мюн: Пазителят на Луната, 3D: 11:20 (днес и утре), Хотел Трансилвания 2, 3D: 11:40 (днес и утре), 15:20, 2D: 13:40, Ой, къде изчезна Ной!, 3D: 12:20 (утре и неделя), 2D: 14:00, 18:00, Почти нормален, 15:30, 17:10, 19:20, 21:30, Добрият динозавър, 2D: 11:00 (утре и неделя), 13:10, 15:15, 17:20, 19:30, 3D: 12:00 (утре и неделя) , 14:10, 16:15, 18:20, 20:25, Миньоните, 2D: 11:30 (утре и неделя), Черна служба, 19:50, 22:15, Мостът на шпионите, 11:15 (утре и неделя), 14:00, 16:45, 19:30, 22:20, Обратно в играта, 21:50, Повелителят на кухнята, 21:40, Последният ловец на вещици, 17:30, 19:40, Спектър, 12:50 (утре и неделя), 15:40, 17:20, 18:30, 20:20, 21:20, Пурпурният връх, 22:00, Отвътре навън, 11:30 (утре и неделя), Еверест, 22:30, Игрите на глада: Сойка-присмехулка 2, 3D: 12:15 (утре и неделя), 13:15 (утре и неделя), 14:15, 15:00, 16:00, 17:45, 18:45, 19:15, 20:30, 21:30, Тиха нощ, луда нощ, 11:10 (утре и неделя), 13:20, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10

IMAX
Спектър, 14:10, Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, 11:30 (утре и неделя), 17:00, 19:45, 22:30

Арена De luxe Bulgaria Mall
5D: Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, 55, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50, Добрият динозавър, 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
И още: Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, 12:10, 13:30, 15:00, 16:30, 18:10, 19:20, 21:00, 22:20, Мостът на шпионите, 12:50, 15:40, 18:30, 21:20, Роджър Уотърс: Стената 20:00, Спектър, 11:20, 14:20, 16:00, 17:20, 19:00, 20:30, Тиха нощ, луда нощ, 12:30, 14:45, 17:00, 20:00, 22:15, Фъстъчета: Филмът, 12:00, 14:00, Хотел Трансилвания 2, 11:30, Черна служба, 22:00

Арена The Mall
Добрият динозавър, 3D: 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50, 2D: 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50, Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, 11:30, 12:20, 13:30, 14:30, 15:10, 16:20, 17:20, 18:15, 19:15, 20:30, 21:20, 22:20, Кралството на жабоците, 11:40, 14:10, Мостът на шпионите, 16:15, 19:10, 22:00, Ой, къде изчезна Ной!, 11:50, 13:45, 15:45, Спектър, 12:30, 14:00, 15:30, 17:00, 18:30, 20:00, 21:45, Тиха нощ, луда нощ, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 22:10, Фъстъчета: Филмът, 12:00, Хотел Трансилвания 2, 11:20, Черна служба, 17:45, 20:15, 22:45


Арена Запад
Goosebumps: Страховити истории, 16:15, The Walk: Живот на ръба, 22:10, Добрият динозавър, 3D: 11:30, 13:40, 15:50, 18:10, 20:20, 2D: 12:30, 14:40, 16:50, 19:00, 21:15, Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00, 22:50, Кралството на жабоците, 12:00, 14:00, 16:00, Марсианецът, 12:45, 18:45, 21:40, Мостът на шпионите, 13:10, 16:10, 19:20, 22:30, Ой, къде изчезна Ной!, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, Повелителят на кухнята, 19:10, Последният ловец на вещици, 21:20, Почти нормален, 12:00, 14:00, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20, Роджър Уотърс: Стената, утре 20:00, Спектър, 11:30, 13:30, 14:30, 16:30, 17:45, 18:40, 19:30, 20:45, 21:45, 22:30, Тиха нощ, луда нощ, 12:45, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00, Фъстъчета: Филмът, 12:20, 14:30, 16:30, Хотел Трансилвания 2, 3D: 18:00, 20:00, 2D: 11:45, 14:15, Черна служба, 16:40, 19:30, 22:15

Арена Младост
Goosebumps: Страховити истории, 13:40, 16:10, 18:30, Добрият динозавър, 3D: 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20, 2D: 12:20, 14:30, 16:40, 18:50, 21:10, Игрите на глада: Сойка присмехулка 2, IMAX: 11:15, 14:00, 17:00, 20:00, 3D: 12:00, 12:45, 15:00, 16:10, 17:50, 19:00, 21:00, 21:50, Кралството на жабоците, 12:30, 14:20, Марсианецът, 19:15, 20:45, 22:10, Мостът на шпионите, 13:10, 16:40, 19:30, 22:30, Обратно в играта, 17:00, Ой, къде изчезна Ной!, 11:20, 13:20, 15:15, 17:15, Повелителят на кухнята, 21:10, Последният ловец на вещици, 12:00, 14:30, 19:45, 22:00, Почти нормален, 11:50, 14:00, 16:00, 18:00, 20:15, 22:15, Роджър Уотърс: Стената, утре 20:00, Спектър, IMAX: 22:50, 3D 14:10, 15:40, 17:20, 18:40, 20:30, 21:40, Тиха нощ, луда нощ, 11:30, 13:45, 16:20, 18:50, 21:20, Фъстъчета: Филмът, 11:40, 13:40, Хотел Трансилвания 2, 12:10, Хотел Трансилвания 2, 11:00, 13:00, 15:00, 17:10, 19:10, Черна служба, 16:30, 19:15, 21:45

Дом на киното
Премиери:
Почти нормален, днес 17.00, утре 20.15, неделя 20.00, четвъртък 20:15, Аферим, днес 19.30, утре 15:40, неделя 18:00, понеделник 20.30, сряда 14.00,
Ново българско кино: Съдилището, четвъртък 15.30,
Специална прожекция: Новият живот на Артайда, утре 19.00, Фетхуллах Гюлен, вторник 18:00, Родена във въздуха, вторник 19.00,
100 години българско кино: дискусионен клуб с автограф: LOVE.NET, сряда 18.30
София филм фест за учащи: Потъването на Созопол, понеделник 18.30
Ако сте пропуснали: Солта на земята, вторник 15.00, сряда 16:00, четвъртък 13:00,
Омарът, днес 21.15, неделя 15:45, вторник 20.30
С деца на кино: Ваканциите на малкия Никола, днес 15:00, утре и неделя 13:30, Кралството на жабоците, утре 11.30, Мюн: Пазителят на Луната, неделя 11.30, Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама, сряда 15.00,


Филмотечно кино Одеон
днес: 14.45 Почти нормален, 16.45 100 години българско кино: Единствената любовна история, която Хемингуей не описа, 20.45 Почти нормален, утре: 14.15 Аферим!, 16.15 100 години българско кино: 18.00 Мостът на шпионите, 20.30 Почти нормален, неделя: 14.15 Почти нормален, 16.15 100 години българско кино: Светът е голям и спасение дебне отвсякъде, 18.15 Аферим!, 20.15 Мостът на шпионите, понеделник: 15.00 Аферим!, 17.00 100 години българско кино: Източни пиеси, 19.00 Следваща спирка - кино "Одеон" - 2015, 21.00Почти нормален, вторник: 14.15 Аферим!, 16.15 100 години българско кино: Зад кадър, 18.30 Мостът на шпионите, 21.00 Почти нормален, сряда: 14.15Мостът на шпионите, 16.45 100 години българско кино: Лов на дребни хищници, 18.30 Почти нормален, 20.30 Аферим!, четвъртък: 14.30 Аферим!, 16.30 100 години българско кино: Мисия Лондон, 18.30 Мостът на шпионите,

594
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД