Активни 175

"Дунав" би "Нефтохимик" с 3:0 в Разград

"Дунав" постигна изразителна победа с още по-категорична игра над "Нефтохимик" - 3:0 в домакинския си мач, който се игра в Разград. Русенци вкараха головете само за 10 минути и с това решиха набързо мача. Капитанът Диян Димов откри с глава в 15-ата мин. след центриране от ъглов удар на Антон Огнянов. Само след пет минути Мирослав Будинов удвои, а в 25-ата той отбеляза и второто си попадение след контраатака и асистенция на Огнянов.

Победата на "Дунав" можеше да е и още по-изразителна, но в 37-ата мин. Будинов пропусна да оформи хеттрик, а в 60-ата Васил Шопов опита да прехвърли вратаря на бургазлии Янко Георгиев, но прехвърли и вратата му.