:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 429,061,515
Активни 85
Страници 7,625
За един ден 1,302,066

СТАТИСТИКА

Първа лига

III кръг: "Черно море" - "Дунав" 1:0 (Хасани 65), "Септември" (Сф) - "Славия" 0:2 (Ив. Димитров 11, Ив. Минчев 62-д), "Берое" - "Пирин" 1:1 (Райнов 25; Д. Благов 18), "Лудогорец" - "Локомотив" (Пд) 0:0. Снощи: "Ботев" (Пд) - "ЦСКА-София", "Левски" - "Витоша" (Бистрица). Днес, 20.30 ч.: "Етър" - "Верея" (съдия Г. Димитров) (по "Диема спорт").



Голмайстори:

2 гола - Ивайло Димитров и Иван Минчев ("Славия"), Димитър Благов ("Пирин"), Мариян Огнянов ("Черно море"), Фернандо Виана ("Ботев");



В следващия кръг - 4 август (петък), 18 ч.: "Славия" - "Берое" (по "Диема"); от 21 ч.: "Пирин" - "Черно море" (по "Диема спорт"); 5 август (събота), 18.45 ч.: "Верея" - "Левски" (по "Диема спорт"); от 21 ч.: "Витоша" (Бистрица) - "Лудогорец" (на ст. "Васил Левски") (по "Диема спорт"); 6 август (неделя), 20 ч.: "ЦСКА-София" - "Локомотив" (Пд) (по "Диема спорт"); 7 август (понеделник), 20.30 ч.: "Дунав" - "Етър" (по "Диема спорт"). "Ботев" (Пд) - "Септември" е отложен за 12 октомври.



Втора лига

II кръг: "Струмска слава" - "Монтана" 1:0 (Кр. Тасев 44), "Черноморец" (Балч) - "Ботев" (Глб) 4:1 (Вал. Христов 3, Г. Др.Димитров 45, Стайков 78, Веселинов 82; Капитанов 54), "Несебър" - "Созопол" 0:0, "Литекс" - "Локомотив" (ГО) 1:1 (Кирев 54; Кр. Димитров 71-д). Снощи: "Поморие" - "Царско село". Днес, 18 ч.: "Локомотив" (Сф) - "Ботев" (Вр) (съдия Г. Иванов) (по "Диема спорт 2"); от 18.30 ч.: "Марица" - "Оборище" (Н. Малджански), "Нефтохимик-Бургас" - "Лудогорец II" (М. Стоименов).



В следващия кръг - 5 август (събота), 18 ч.: "Локомотив" (ГО) - "Струмска слава", "Царско село" - "Литекс", "Созопол" - "Поморие", "Ботев" (Глб) - "Несебър", "Ботев" (Вр) - "Нефтохимик-Бургас", "Оборище" - "Локомотив" (Сф); 6 август (неделя), 18 ч.: "Лудогорец II" - "Черноморец" (Балчик); 7 август (понеделник), 18 ч.: "Монтана" - "Марица" (по "Диема спорт").

594
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД