:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 433,438,376
Активни 215
Страници 19,085
За един ден 1,302,066

СТАТИСТИКА

ПЪРВА ЛИГА, XIII КРЪГ

"Пирин" (Бл)0:0"Славия"

"Дунав"0:0"Ботев" (Пд)

"Левски"2:2"ЦСКА-София"
(Яблонски 8, Прохазка 61; Тиаго Родригеш 12, 15)

"Локомотив" (Пд)0:3"Черно море"
(М. Огнянов 4, Старокин 60, А. Огнянов 87)

"Верея"снощи"Септември" (Сф)

"Витоша"снощи"Берое"

"Лудогорец"днес"Етър"
(18 ч., по "Диема спорт")

КЛАСИРАНЕ
ПРЗГРТ
1. "ЛУДОГОРЕЦ"93027:630
2. "ЦСКА-СОФИЯ"84132:1028
3. "ЛЕВСКИ"74218:625
4. "БОТЕВ"63424:1821
5. "ВЕРЕЯ"62413:1420
6. "ЧЕРНО МОРЕ"53514:1218
7. "ЛОКОМОТИВ"52612:2217
8. "БЕРОЕ"45313:1217
9. "СЛАВИЯ"44518:2116
10. "ПИРИН"27411:1113
11. "ЕТЪР"26411:1312
12. "ДУНАВ"2478:1910
13. "СЕПТЕМВРИ"3188:2010
14. "ВИТОША"02107:322

ГОЛМАЙСТОРИ
12 гола - Фернандо Каранга ("ЦСКА-София");
9 гола - Фернандо Виана ("Ботев");
7 гола - Ивайло Димитров ("Славия");
6 гола - Давид Яблонски ("Левски"), Тиаго Родригеш ("ЦСКА-София");
5 гола - Педро Еуженио ("Берое"), Алиун Бадара ("Етър"), Георги Андонов ("Верея");
4 гола - Лъчезар Балтанов ("Ботев"), Жуниор Мапуку ("Левски"), Григор Долапчиев ("Витоша"), Марселиньо, Джоди Лукоки, Клаудиу Кешерю и Върджил Мисиджан ("Лудогорец");
3 гола - Мартин Тошев ("Септември"), Иван Минчев ("Славия"), Димо Бакалов ("Локомотив"), Мехди Фенуш ("Верея"), Мирослав Будинов ("Дунав"), Сержиу Буш ("Левски"), Тодор Неделев и Стивън Петков ("Ботев"), Жуниор Кишада ("Лудогорец"), Иван Петков ("Етър"), Станислав Костов ("Пирин"), Мариян Огнянов ("Черно море");
2 гола - Дуде Н`Донгала ("Ботев"), Мартин Камбуров ("Берое"), Юлиан Ненов и Васил Шопов ("Дунав"), Крис Гади и Борис Галчев ("Септември"), Жорди Гомес ("Левски"), Дино Мартинович, Веселин Марчев, Парвизджон Умарбаев и Дани Кики ("Локомотив"), Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Рубен Пинто, Кирил Десподов и Густаво Кулма ("ЦСКА-София"), Аймен Суда и Димитър Благов ("Пирин"), Георги Божилов и Орлин Старокин ("Черно море"), Абел Анисе ("Лудогорец"), Венцислав Бенгюзов ("Верея");

В следващия кръг - 27 октомври (петък), 16.30 ч.: "Витоша" - "Черно море" (по "Диема"); от 19.45 ч.: "Пирин" - "Ботев" (по "Диема спорт"); 28 октомври (събота), 17.30 ч.: "ЦСКА-София" - "Славия" (по "Диема спорт"); 29 октомври (неделя), 15.45 ч.: "Верея" - "Берое" (по "Диема спорт"); от 18.15 ч.: "Лудогорец" - "Левски" (по "Диема спорт"); 30 октомври (понеделник), 16.30 ч.: "Дунав" - "Септември" (по "Диема спорт"); от 19 ч.: "Локомотив" - "Етър" (по "Диема спорт").

ВТОРА ЛИГА, ХII КРЪГ

"Локомотив" (ГО)1:0"Локомотив" (Сф)
(Тодоров 17)

"Струмска слава"0:1"Несебър"
(Костов 65)

"Литекс"2:0"Нефтохимик"
(Кирев 58, Иванов 83)

"Царско село"2:0"Марица"
(Диков 4, Димов 44)

"Созопол"0:5"Монтана"
(Балджийски 27, 47, Антонов 56, 62, Атанасов 86)

"Лудогорец II"4:1"Ботев" (Вр)
(Кишада 49, 54, Александров 59, Керчев 68; Керчев 81-авт)

"Поморие"снощи"Черноморец" (Блч)

"Ботев" (Глб)снощи"Оборище"

КЛАСИРАНЕ
ПРЗГРТ
1. "ЛОКО" (СФ)81324:1225
2. "БОТЕВ" (ВР)73217:1024
3. "ЦАРСКО СЕЛО"73222:1224
4. "НЕСЕБЪР"62422:1720
5. "МОНТАНА"62418:920
6. "ЧЕРНОМОРЕЦ"53316:1218
7. "ЛИТЕКС"53414:1418
8. "ОБОРИЩЕ"52412:817
9. "БОТЕВ" (ГЛБ)45212:1117
10. "ЛОКО" (ГО)44420:2116
11. "ЛУДОГОРЕЦ II"43519:2115
12. "МАРИЦА"41716:2213
13. "СТРУМСКА СЛАВА"40815:2312
14. "ПОМОРИЕ"25412:1411
15. "СОЗОПОЛ"22810:238
16. "НЕФТОХИМИК"11106:264

В следващия кръг - 28 октомври (събота), 14.45 ч.: "Локо" (Сф) - "Царско село" (по "Диема спорт"); от 16 ч.: "Ботев" (Вр) - "Струмска слава", "Монтана" - "Ботев" (Глб) (в Чипровци), "Марица" - "Созопол", "Нефтохимик" - "Локо" (ГО) (в Българово), "Черноморец" - "Литекс"; 29 октомври (неделя), 15.00 ч.: "Несебър" - "Поморие"; 30 октомври (понеделник), 15 ч.: "Оборище" - "Лудогорец II".
670
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД