:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 438,487,117
Активни 123
Страници 13,264
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина


Предпремиера:
Възвишение,
прожектира се в Сине гранд, Синема сити, Арена и Дом на киното,

Премиери:
Дивата река,
прожектира се в Сине гранд, Синема сити и Арена

Асансьор за пациенти,
прожектира се в Дом на киното и Филмотечно кино Одеон

Синема сити Парадайз
Тор: Рагнарок 3D 4DX: 11:20 (утре и неделя), 14:00, 16:40, 19:20, 22:00, 3D: 12:00 (днес, утре и неделя), 13:10, 14:40, 15:50, 17:20, 18:30, 20:00, 21:10, 22:40, Вездесъщият, 14:20, 16:45, 19:10, 20:50, 21:40, Възвишение, 21:00, Емоджи: Филмът 2D: 11:50 (днес, утре и неделя), 13:50, 15:40, XII "А": 12:20 (днес, утре и неделя), 19:15, Линия на смъртта, 13:20, Довереникът на кралицата, 17:00, Треска за лалета, 13:00, 15:10, 17:30, 19:40, 22:00, Шантаво семейство, 12:10 (днес, утре и неделя), 14:10, Всички мои мъже, 21:50, Kingsman: Златният кръг, 21:20, Честита смърт, 13:15, 15:20, 17:20, 19:30, 21:30, Снежния човек, 15:50, 19:20, 21:45, My Little Pony: Филмът, 11:30 (днес, утре и неделя), 13:30, 17:30, Дивата река, 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30, Блейд Рънър 2049, 15:30, 18:40, Lego Ninjago: Филмът 2D: 12:30 (днес, утре и неделя), 14:50, Геобуря, 13:00, 15:15, 16:10, 17:30, 18:45, 19:50, 21:00, 22:10, Пъзелът, 18:20, 20:20, 22:20, Малкият вампир 3D: 13:00, 17:10, 2D: 11:00 (утре и неделя), 15:10, 19:00
Постановка на Кралския театър в Лондон: Ничия земя, утре 19:00


Синема сити
Вездесъщият, 16:15, 19:00, 21:30, Възвишение, 19:30, Емоджи: Филмът 2D: 12:30 (днес, утре и неделя), 14:30, 16:20, XII "А", 14:20, Тор: Рагнарок 3D: 11:10 (днес, утре и неделя), 13:00, 13:50, 15:40, 16:30, 18:15, 19:10, 20:50, 21:50, То, 13:00, Линия на смъртта, 15:20, Довереникът на кралицата, 20:40, Треска за лалета, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40, Шантаво семейство, 11:00 (днес, утре и неделя), 13:00, Крадци на ядки 2: Луди по природа, 13:10, Снежния човек, 16:00, 19:20, 21:45, Честита смърт, 13:40, 15:40, 17:40, 19:40, 22:00, My Little Pony: Филмът, 12:15 (днес, утре и неделя), 15:00, 17:15, Дивата река, 13:00, 15:40, 17:50, 20:10, 22:20, Блейд Рънър 2049, 18:10, 21:20, Lego Ninjago: Филмът 2D: 11:40 (днес, утре и неделя), 13:50, Геобуря, 12:00 (днес, утре и неделя), 14:15, 16:30, 17:30, 18:45, 19:50, 21:00, 22:10, Пъзелът, 18:30, 20:30, 22:30, Малкият вампир 3D: 13:30, 2D: 11:20 (днес, утре и неделя), 15:10, 17:00, 18:50
Постановка на Кралския театър в Лондон: Ничия земя, утре 19:00
Постановка на Метрополитен опера: Вълшебната флейта, сряда 19:00

IMAX
Тор: Рагнарок IMAX 3D: 12:00 (днес, утре и неделя), 14:40, 17:20, 20:00, 22:40

Арена де лукс България мол
5D Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50
И още: Hans Zimmer Live in Prague, утре 20:00, Lego Ninjago: Филмът, 2D: 11:30, 13:45, 3D: 11:30, 13:45, Блейд Рънър 2049, 12:30, 15:45, 19:00, 22:15, Вездесъщият, 17:00, 19:30, 22:00, Възвишение, 20:30 (само в сряда и четвъртък), 20:30, Геобуря 3D: 12:15, 14:30, 16:50, 19:15, 21:45, Довереникът на кралицата, 13:30, Емоджи: Филмът, 11:00, 13:00, 15:00, Снежния човек, 16:00, Тор: Рагнарок 3D: 12:00, 13:15, 14:40, 16:00, 17:20, 18:40, 21:30, 22:40, Треска за лалета, 18:10, 20:20, 22:30, Честита смърт, 16:10, 18:30

Arena The Mall
Hans Zimmer Live in Prague, утре 20:00, Lego Ninjago: Филмът, 12:45, 15:00, My Little Pony: Филмът, 11:40, Блейд Рънър 2049, 16:45, Вездесъщият, 17:15, 19:45, 22:15, Възвишение, 20:30 (само в сряда и четвъртък), 20:30, Геобуря 3D: 12:20, 13:45, 14:50, 16:00, 17:10, 18:15, 19:30, 20:10, 21:50, Дивата река, 12:30, 14:45, 17:00, 19:30, Емоджи: Филмът, 12:15, 14:30, Малкият вампир, 11:00, 13:10, 15:10, 17:10, Пъзелът, 21:30, 22:45, Снежния човек, 21:45, Тор: Рагнарок 3D, 12:00, 13:00, 14:40, 15:40, 16:30, 17:20, 18:20, 19:10, 21:00, 22:00, 22:40, Треска за лалета, 12:00, 14:15, 19:15, Честита смърт, 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30

Арена Младост
XII "А", 16:30, Hans Zimmer Live in Prague, утре 20:00, Kingsman: Златният кръг, 20:45, Lego Ninjago: Филмът, 2D: 11:30, 12:10, 16:20; 3D: 16:00, 18:10, My Little Pony: Филмът, 12:45, 15:10 (утре и неделя), 12:45, 15:00, Блейд Рънър 2049, 17:50, 21:00, 16:15, 18:45, 21:15, Възвишение 20:30 (само в сряда и четвъртък), 20:30, Геобуря 3D: 12:10, 13:45, 14:30, 16:00, 16:50, 17:30, 18:20, 19:15, 19:50, 20:40, 21:45, 22:30, Дивата река, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30, Довереникът на кралицата, 17:45, Емоджи: Филмът, 11:30, 13:30, 15:30 (утре и неделя), Малкият вампир, 3D: 11:00 (утре и неделя), 13:10, 15:15, 17:20, Пъзелът, 19:30, 21:30, Снежния човек, 19:45, 22:10, Тор: Рагнарок IMAX 3D: 12:00, 14:40, 17:20, 22:40, 3D: 11:10, 12:40, 13:50, 15:20, 16:30, 18:00, 19:10, 20:50, 22:00, Треска за лалета, 16:10, 18:20, 20:10, 22:30, Честита смърт, 17:40, 20:15, 22:20, Шантаво семейство 3D, 11:45, 13:50 (утре и неделя), 12:00, 14:15
Оперна постановка: Бохеми, сряда 19:00


Арена Запад
Hans Zimmer Live in Prague, утре 20:00, XII "А", 13:30 (утре и неделя), Kingsman: Златният кръг, 22:30 (утре), 20:30 (неделя, понеделник, вторник, четвъртък), Lego Ninjago: Филмът, 12:15, 15:10, My Little Pony: Филмът, 12:30, 14:45, (утре и неделя), Блейд Рънър 2049, 15:00, 18:10, 21:15, Вездесъщият, 14:00 (утре и неделя), 16:30, 19:00, 21:30, Всички мои мъже, 15:40, Възвишение, 20:30 (само в сряда и четвъртък), 20:30, Геобуря 3D: 11:30, 12:15, 13:45, 14:30, 16:00, 16:45, 17:15, 18:30, 19:00, 19:30, 20:45, 21:15, 21:50, Дивата река, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30, Довереникът на кралицата, 17:45, Емоджи: Филмът, 11:45, 12:00 (утре и неделя), 14:15, 16:15, 18:15, Линия на смъртта, 20:10, Малкият вампир, 11:10, 13:15, 15:20, 17:30, Пъзелът, 19:45, 21:45, Снежния човек, 16:50, 19:20, 22:00, Тор: Рагнарок 3D: 11:50, 12:50, 13:45, 14:30, 15:30, 16:30, 17:15, 18:15, 19:10, 20:00, 21:00, 22:00, 22:45, Треска за лалета, 17:00, 19:10, 21:20, Честита смърт, 17:45, 20:00, 22:15, Шантаво семейство 3D, 11:00, 13:00 (утре и неделя),
Оперна постановка: Бохеми, сряда 19:00


Дом на киното
Предпремиера: Възвишение, сряда 20:45, четвъртък 21:05,
Премиера: Асансьор за пациенти, утре 17:00, вторник 21:00, сряда 17:30,
И още: A Common Connection, вторник 19:00, Белезите на времето, вторник 20:00, Вездесъщият, днес 14:45, понеделник 20:05, вторник 16:45, четвъртък 14:00, Императорът, утре 11:30, Лъвкрафт, неделя 19:30, Пеле: Раждането на една легенда, сряда 15:30, Рай, сряда, 13:15, четвъртък 16:00, Сафари, сряда 19:00, Солта на земята, утре 16:00, вторник 14:30, Съвременни интерпретации на класически произведения, утре 14:00, Франц, понеделник 15:45
София филм фест за учащи: Перфектни непознати, понеделник 18:00
So Independent: Надпревара, днес 18:45, Отдаден, днес 21:05, Коза Ностра, днес 22:15, Български късометражни филми 1, утре 18:00, Български късометражни филми 2, утре 20:00, Български късометражни филми 3, утре 22:00, В преследване на тишината, неделя 14:00, Йогините, неделя 16:00, Призови ме с твоето име, неделя 20:30
Седмица на корейското кино: Зелени дни, неделя 16:00, Детектив К, четвъртък 18:30

Филмотечно кино Одеон
днес: 13.45 Асансьор за пациенти, 15.30 Изгубеният град Z, 18.00 So Independent: 18:00 Бойка: Фаворитът, 20.30 Космосът между нас, утре: 13.45 Изгубеният град Z, 16.15 Асансьор за пациенти, 18.00 So Independent: Под арктическо небе, 20.00 Призови ме с твоето име, неделя: 13.45 Асансьор за пациенти, 15.30 Изгубеният град Z, 18.00 So Independent: Жената на пазача на зоопарка, 20.30 109 часа, понеделник: 14.30 Вездесъщият, 16.45 Асансьор за пациенти, 18.30 Документална премиера: Пътят на воина, 20.15 Изгубеният град Z, вторник: 13.45 Асансьор за пациенти, 15.30 Изгубеният град Z, 18.00 Пройко Прорйков: Етюд I - 1968, Голямото преследане, Звезден прах, Прелюд, Вражда, Кравата, Цирк Глория, Пеещите каубои, Приятели от далече, 20.30 Вездесъщият, сряда: 13.30 Рай, 16.00 Вездесъщият, 18.15 Асансьор за пациенти, 20.00 Изгубеният град Z, четвъртък: 14.30 Не се сърди, човече, 16.00 Вездесъщият, 18.15 Изгубеният град Z, 20.45 Асансьор за пациенти


734
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД