:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 438,558,098
Активни 129
Страници 3,799
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина


Киномания
Зала 1 на НДК: утре, 19:00 Да обичаш Винсънт
Люмиер: днес: 18:30 Гоген - пътуване до Таити, 20:30 Да живее България, утре: 10:30 Кончето на Уенди, 12:00 Люмиер!, 13:45 Момичето от Брест, 16:00, Лили Рибката, 18:30 Роден, 20:45 Три билборда извън града, неделя: 11:30 Ела Фицджералд: Струва си да живееш, 13:30 Болшой, 16:00 Обетът, 18:30 Къщата на вицекраля, 20:45 Рокендрол, понеделник: 18:30 От песен на песен, 21:00 Субурбикон, вторник: 18:30 Свят измислен, пълен с чудеса, 20:45 Джанго, сряда: 18:30 Среща на върха, 21:00 За паметта и музиката, четвъртък: 18:30 120 удара в минута, 21:00 Мадам Хайд,
Одеон: днес: 18:30 Далида, 21:00 Да преследваш Джон Колтрейн, утре: 15:30 Сбогом, Кристофър Робин, 17:45 Болшой, 20:30 Blade Runner: The Final Cut, неделя: 16:00 Среднощен каубой, 18:15 Buena Vista Social Club: Adios, 20:30 Три билборда извън града, понеделник: 18:30 Чърчил, 20:45 Прекратяване на огъня, вторник: 18:30 Да живее България!, 20:00 120 удара в минута, сряда: 18:30 Свят измислен, пълен с чудеса, 21:00 Нина Симон, четвъртък: 18:30 Смъртта на Сталин, 20:30 Призраците на Исмаел,
Дом на киното: днес: 18:30 Матилда, 21:00 Monterey Pop, утре: 17:00 Люмиер!, 19:00 За паметта и музиката, 21:00 Кораб в стая, неделя: 11:00 Тадео Джоунс и изгубеният град, 15:45 Сбогом, Кристофър Робин, 18:00 Сиянието, 20:45 Далида, понеделник: 19:30 Ерата на първите, вторник: 18:30 Среща на върха, 20:45 Чърчил, сряда: 18:45 Борг/Макенроу, 21:00 Blade Runner: The Final Cut, четвъртък: 19:00 Да живее България!, 20:30 Buena Vista Social Club: Adios,
Евро синема: днес: 20:45 Ерата на първитe, 15:00, утре: Свят измислен, пълен с чудеса, 17:30 Къщата на вицекраля, 19:45 Призраците на Исмаел, неделя: 13:30 Тадео Джоунс и изгубеният град, 15:15 Роден, 17:45 Борг/Макенроу, 20:00 Субурбикон, понеделник: 19:45 Среща на върха, вторник: 18:30 Три билборда извън града, 20:45 Прекратяване на огъня, сряда: 18:30 Да живее България!, 19:45 Момичето от Брест, четвъртък: 18:15 Матилда, 20:45 Кораб в стая,

И още:

Синема сити Парадайз
Лигата на справедливостта 3D 4DX: 16:30, 19:00, 21:40, Тайната на Коко 3D 4DX: 11:30, 14:00, 3D + къс филм с Олаф, 11:00 (утре и неделя), 13:30, 16:15, 18:50, 21:40, 2D + къс филм с Олаф, 12:10 (утре и неделя), 14:40, 17:20, 19:50, Вездесъщият, 18:50, 21:45, Възвишение, 12:20 (утре и неделя), 13:30, 15:20, 16:20, 18:15, 19:20, 21:10, 22:20, Синът на Голямата стъпка, 11:20 (утре и неделя), 13:20, 15:15, 17:10, 19:00, Емоджи: Филмът, 12:20 (утре и неделя), 15:50, XII "А", 14:50, Тор: Рагнарок , 14:15, 16:50, 19:30, 22:10, Шантаво семейство, 11:40 (утре и неделя), Честита смърт, 17:40, 19:40, My Little Pony: Филмът, 11:50 (утре и неделя), 13:50, Lego Ninjago: Филмът 2D: 12:00 (утре и неделя), Геобуря, 16:45, 21:00, Убийство в Ориент Експрес, 13:10, 14:10, 15:30, 16:30, 17:50, 19:10, 20:10, 21:30, 22:30, Малкият вампир 2D: 13:00, Лигата на справедливостта, 12:30 (утре и неделя), 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:20, 22:30, Палави мамчета по Коледа, 11:50 (утре и неделя), 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40, Райско кътче в ада, 21:15

Синема сити
Вездесъщият, 21:15, Възвишение, 12:20 (утре и неделя), 13:30, 15:20, 16:20, 18:20, 19:20, 21:20, 22:15, Синът на Голямата стъпка, 11:20 (утре и неделя), 13:20, 15:30, 17:30, 19:30, Емоджи: Филмът, 11:40 (утре и неделя), XII "А" , 12:10 (утре и неделя), Тор: Рагнарок 3D: 13:15, 15:50, 18:30, 21:10, Шантаво семейство, 11:15 (утре и неделя), Тайната на Коко и къс филм с Олаф 3D: 11:00 (утре и неделя), 13:40, 16:10, 18:50, 21:30, Честита смърт, 17:00, 2D: 12:15 (утре и неделя), 14:45, 17:15, 19:50, My Little Pony: Филмът, 11:10 (утре и неделя), 13:10, Lego Ninjago: Филмът, 11:50 (утре и неделя), Геобуря, 21:30, Убийство в Ориент Експрес, 12:40 (утре и неделя), 14:00, 15:00, 16:20, 17:20, 18:40, 19:40, 21:00, 22:00, Пъзелът, 22:00, Малкият вампир, 11:30 (утре и неделя), 15:10, Лигата на справедливостта, 13:20, 14:10, 15:50, 16:40, 18:20, 19:10, 20:50, 21:40, Палави мамчета по Коледа, 11:45 (утре и неделя), 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30, Райско кътче в ада, 19:00

IMAX
Лигата на справедливостта, IMAX 3D 12:30 (утре и неделя), 15:00, 17:30, 20:00, 22:30


Арена De luxe Bulgaria Mall
Възвишение, 12:15, 15:30, 18:30, 21:30, Геобуря, 14:45, 19:40, Лигата на справедливостта, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:10, 22:30, Палави мамчета по Коледа, 13:00, 15:15, 17:40, 19:50, 22:15, Синът на голямата стъпка, 11:45, 14:00, 16:00, Тайната на Коко, 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:45, Тор: Рагнарок, 12:00, 17:00, 22:00, Убийство в Ориент Експрес, 18:00, 20:20, 22:40

Арена The Mall
Lego® Ninjago: Филмът, 12:00, Възвишение, 13:15, 14:45, 16:15, 17:45, 19:15, 20:45, 22:15, Геобуря, 13:00, 18:15, Емоджи: Филмът, 12:45, Лигата на справедливостта, 11:10, 12:30, 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:45, 19:10, 20:00, 21:15, 21:45, 22:30, Палави мамчета по Коледа, 14:30, 16:45, 18:00, 20:10, 22:20, Синът на голямата стъпка, 11:45, 12:30, 13:45, 15:45, Тайната на Коко, 11:00, 12:15, 13:40, 14:50, 16:20, 17:30, 19:00, 20:15, 21:40, Тор: Рагнарок, 15:30, 20:30, Убийство в Ориент Експрес, 14:15, 17:00, 19:30, 22:00




Арена Запад
Ladies & Gentlemen: The Rolling Stones, утре 20:00, Lego® Ninjago: Филмът, 12:40 (утре и неделя), 14:50, Вездесъщият, 18:30, 21:45, Възвишение, 12:10, 15:10, 16:20, 18:10, 19:20, 21:10, 22:15, Геобуря, 17:00, 19:15, 21:30, Дивата река, 13:30, Емоджи: Филмът, 12:15 (утре и неделя), 14:30, Лигата на справедливостта, 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45, Малкият вампир, 14:45, Палави мамчета по Коледа, 13:10 (утре и неделя), 15:30, 17:45, 20:00, 22:10, Пъзелът, 19:40, Райско кътче в ада, 12:45 (утре и неделя), 15:00, 17:15, 19:30, 21:50, Синът на голямата стъпка, 11:30, 13:30, 15:30, 17:40, Тайната на Коко, 11:00, 12:20, 13:45, 15:10, 16:20, 17:50, 19:00, 20:30, 21:40, Тор: Рагнарок, 15:50, 17:00, 19:40, 21:00, 22:20, Убийство в Ориент Експрес, 13:10 (утре и неделя), 15:40, 16:30, 18:00, 18:50, 20:20, 21:15, 22:40

Арена Младост
Ladies & Gentlemen: The Rolling Stones, утре 20:00, Lego® Ninjago: Филмът, 13:10 (утре и неделя), 15:20, Вездесъщият, 16:45, 19:50, Възвишение, 12:00 (утре и неделя), 13:15, 15:15, 16:15, 18:20, 19:20, 21:15, 22:15, Геобуря, 15:30, 20:00, 22:15, Дивата река, 14:30, Емоджи: Филмът, 18:00, Лигата на справедливостта IMAX 3D: 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, 3 D: 11:45, 14:15, 15:45, 16:45, 18:15, 19:15, 20:45, 21:50, Палави мамчета по Коледа, 13:00, 15:10, 17:20, 19:45, 22:00, Пъзелът, 22:20, Райско кътче в ада, 12:40 (утре и неделя), 14:50, 17:10, 19:30, 21:50, Синът на голямата стъпка, 11:30, 13:30, 15:50, 17:50, Тайната на Коко, 11:00, 12:20, 13:40, 15:00, 16:20, 17:45, 19:00, 20:30, 21:40, Тор: Рагнарок, 12:20 (утре и неделя) , 15:00, 17:40, 19:10, 20:20, 22:00, Убийство в Ориент Експрес, 14:00 (утре и неделя), 16:30, 17:30, 18:50, 20:10, 21:10, 22:40


839
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД