Активни 383

Петев постигна четвърта поредна победа в Кипър

СНИМКА: ФЕЙСБУК/ "ОМОНИЯ"
Вратарят Николай Михайлов се готви да спаси шут на футболист на "Ермис" при победата на "Омония" с 3:0 в домакински мач от 20-ия кръг в Кипър.
Воденият от Ивайло Петев "Омония" (Никозия) би за четвърти пореден път в кипърската Първа дивизия - 3:0 в домакинството срещу "Ермис" от 20-ия кръг. Цял мач за успеха пази вратарят Николай Михайлов, като за него това бе втори мач от трите му до момента за тима, в който не допуска гол.

След четвъртия успех от петте мача под ръководството на Петев "Омония" е на 6-о място с 32 т., но още е на 7 т. от челната тройка.

В друг двубой от кръга "Неа Саламина", за когото Димитър Макриев и вратарят Марио Кирев останаха резерви, спечели с 3:0 като гост срещу опашкаря "Етникос". За домакините на пейката остана Филип Филипов. "Етникос" е твърдо последен с 8 т., като е на 7 т. от спасителната зона. "Неа Саламина" е точно над чертата, на 12-о място с 15 т.