:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 436,944,125
Активни 122
Страници 11,782
За един ден 1,302,066

В отбора вече се готвят за евробитки

СНИМКА: БГНЕС
Милко Георгиев
В "ЦСКА-София" бързо се настроиха, че през лятото ще играят мачове в евротурнирите. Главният мениджър на клуба Стойчо Стоилов написа: "Европа, здравей!!!", на профила си във "Фейсбук".

Административният директор Милко Георгиев пък бе по-пространен и загатна, че клубът вероятно ще оттегли иска си пред КАС срещу УЕФА, след като вече е допуснат до евротурнирите. "Ако кажа, че ЦСКА е готов за Шампионската лига, ще звуча нелепо. В крайна сметка и късметът трябва малко да ни покрие", заяви още той пред "Диема спорт".

Георгиев също така несъзнателно показа, че не счита "ЦСКА-София" за нов клуб. "Как си обяснявам събитията, е друг въпрос... По отношение на миналогодишното писмо от г-н Теодоридис - отговорът му беше заради друго запитване на БФС, да се направи изключение по чл. 12 (тригодишното правило за нови клубове). Ние бяхме наясно, че нямаме нищо общо с такова изключение. Показателното беше, че малко по-късно БФС ни издаде евролиценз", коментира директорът в "ЦСКА-София".

СНИМКА: cska.bg
12-годишен юноша на "ЦСКА-София" изненада вчера футболистите на първия тим, като им подари мартенички.
3
3007
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
3
 Видими 
02 Март 2018 21:46
Георгиев също така несъзнателно показа, че не счита "ЦСКА-София" за нов клуб


А кой ги счита за нов клуб? Аз знам такива, дето ги считат за ЦСКА, такива, дето ги считат за Литекс, за нов знам, че ги считаше само бай Тошо, сега и той се отметна.
03 Март 2018 07:27
за нов знам, че ги считаше само бай Тошо, сега и той се отметна.

Жужаците са му пратили дарове!
03 Март 2018 12:57
Кога играят Дунав и Люляк Лоич?
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД