Активни 289
Снимка: ЕПА/БГНЕС
14-годишният Томоказу Харимото ликува след спечелена точка срещу Чин-Юан Чуан (Тайв) по време на мача в Шампионската дивизия на световното отборно първенство по тенис на маса за мъже в Халмщад (Шв). Японецът би с 3:1 гейма и допринесе за успеха на тима си с 3-0 победи. Японците са втори в гр. С с актив 3-1, а води Англия с 4-0. Българският мъжки отбор, който е във II дивизия, постигна втора победа - 3-1 над Турция, и с 2-1 дели 2-ро място в гр. F заедно с Аржентина и Нигерия, а водач е Словакия с 3-0. Женският ни отбор е в III дивизия и допусна трета загуба - 2-3 от Макао, като с 1-3 е предпоследен в гр. К.
02 Май 2018 09:00
14-годишният Томоказу Харимото ликува след спечелена точка ... по време на мача в Шампионската дивизия на световното отборно първенство по тенис на маса за мъже в Халмщад (Шв). Японецът би с 3:1 гейма