:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 431,685,114
Активни 56
Страници 15,596
За един ден 1,302,066
КОНСУЛТ
Консулт
Ако човек е получил от родител имот чрез продажба, то неговите брат и сестра имат ли право на претенция за запазена част за същия имот? А съпругът на същия човек може ли да претендира за половината или някаква част пак от този имот, ако продажбата е била по време на брака?



Х.Х., София



В конкретния случай и във въпросите определено се преплитат две материи - тези на наследственото и на семейното право.

В в чл.14, ал.1 от закона ...
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД