26 Мар 2010 09:54
Мнения: 13,732
От: Finland
НХЛ
Ааах, как ни удариха онзи ден Рейнджърс - 0:5! За радост победихме тази нощ Калгари, но мъката от дербито остава. Нищо, още другия вторник имаме възможност да си го върнем.
Също онзи ден Питсбърг поведоха с 2:0 при дузпите срещу Уошингтън, но загубиха в крайна сметка! Днес вече Карълайна ги победи с дузпи, но пак взеха точка.
Тази година реализаторите не са на много високо ниво - по-малко от 10 мача докрая, а още няма играч с над 100 точки! Хентрик Седин е с 99 и Овечкин с 98. Те двамата ще я минат разбира се, но други освен Кросби и Бакстрьом не вярвам да има.
Suomi
26 Мар 2010 09:57
От: Finland
СМ лиига
Карпат-Блус 2:3 сл пр
Гола за блусарите падна в ... 101-та минута! Точно в началото на третото продължение и добре, че вкараха, че щеше да стане полунощ, а Оулу е доста далчеко! Решителния мач е още днес и според мен можеше да се даде още един ден почивка - играчите ще са убити от път. При все, че са пътували със самолет ще е налице.
Йокерит и те победиха Тапара и стигнаха до решителен трети сблъсък днес в Тампере.