Точно срещу "Академик" - без подценяване - трябва да излязат Слори, Огнянов и компания. Важна среща, възможност за проверка и изява.

Lowec
11 Ное 2010 21:26
Мнения: 14,522
От: Zimbabwe
Само не разбрах, тия от Лил, ли са причината, или олигофрените, когато губеха в резултата. Та вие ще си потрошите и стейдиъма сами бре
Lowec
11 Ное 2010 22:33
... та даже и VIP-овете:
Поражения има не само върху седалките, но и в ложите на съоръжението, където са счупени 2 от креслата.

Е, немам думи
Тъмно пиво
11 Ное 2010 23:49
Мнения: 13,758
От: Canada
Ловец, доста зор щр видим да докараме Герена на дериджето на Армията!
bibar
12 Ное 2010 08:21
Мнения: 4,019
Lowec, при положение, че си нямате даже вече и клоаката "Народна армия", писанията ти ги приемам просто лато един вид чесане на език!..
Виж, трЕбва ви се признае идеята, че за да не чупите седалките на Националния стадион, единствения вариант е просто да не гледате четирибуквеното си недоразумение!!
kale
12 Ное 2010 09:55
Мнения: 1,120
Слори непременно трябва да играе, за да влиза в час и да се сработа с другите. Същото се отнася и за Младенов. По отношение на позицията централен нападтел, предлагам Иса и Киров да изиграят по едно полувреме.
*
Убедителна победа е проста ЗАДЪЛЖИТЕЛНА.
САМО ЛЕВСКИ
Троица
12 Ное 2010 11:26
Мнения: 190
Това са излишни разходи.Нали на 17 декември ще трябва да сменят току-що сложените седалки .И още стотици други.
bm1914ls
12 Ное 2010 13:39
Мнения: 6,031
Та кога "Лил" водеха в резултата!?Наистина си е чесане на езика!
nevrokop
12 Ное 2010 13:44
Мнения: 3,786
bm1914ls-нещо не си разбрал...Те правят масаж на клавиатурата.
Evasion
12 Ное 2010 14:10
Мнения: 17,258
От: Korea, Democratic People's Republic of
bm1914ls
Та кога "Лил" водеха в резултата!?

Е как кога? На 21 октомври 2010 г. Лил поведе с 1:0 в 49 минута. Та чак до края на мача. Значи сме имали цели 41+3 минути да трошим седалки на воля