Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Разноцветна кметска подкрепа за Първанов
Отиди на страница:
Добави мнение   Мнения:71 Предишна Страница 2 от 4 1 2 3 4 Следваща
Станимир
21 Авг 2006 10:46
Мнения: 495
От: Bulgaria
Бре, не мога да се начудя, зад комуниста Седефчоф Първанов сума ти народ застава и го подкрепя! Явно много го ценят като президент...
aleksandar
21 Авг 2006 10:50
Мнения: 2,506
От: Japan
paparol, E6,
мерси за обяснението (пропуснал съм го).
но то пак нищо не се променя пак няма никой срещу него...
а още един въпрос, защо ДС са лоши и защо е лошо да си бил агент. всяка нормална държава си има разузнаване. то е важно за да запази интересите си. ако каракачанов е бил разузнавач по македонския въпрос, какво лошо има в това? Димитров искаше да хариза пирин на македоно-сърбите, Сталин и Тито не се разбраха, Димитрав нещо взе та умря, и некой трябваше да оправя бакиите му в благоевградско за да немаме ОМО-Илинден по-силно от ДПС. ми не е ли точно това работата на агентите, и кво лошо има в това?
FL
21 Авг 2006 10:51
Мнения: 6,942
От: Canada
Калина,"Гоце" Парванов ще си вземе крадените пари когато поиска и където поиска!
Сега..утре...в България, в Кипър..Бермуда....в някоя офшорка!
Така работи Мафията(ДС).Едни крадат, фалшифицират, убиват други като "Гоце"прикриват.След това делят.
Хиршфелд
21 Авг 2006 11:03
Мнения: 1,046
От: Bulgaria
Евгени Желев не е кмет на Русе, а на Стара Загора.
На т'ва му се вика журналоламерство.
FL
21 Авг 2006 11:13
Мнения: 6,942
От: Canada
"Чакайте да се разберем! Ако твърдите, че Беронов има най-голям шанс да победи Гоце ....."
Папа, ти явно не разбираш кво ти се говори!Имаш някаква "Костов фиксация".
Костов не ме интересува.И Беронов не ме интересува но той е единственият кандидат.
Пак ше ти обясня:
Промили са ти мозъка че Парванов е непобедим!
Аз ти казвам че Парванов е победим от ВСЕКИ!
Ако на избирателите се разясни истината за "Гоце" лъжеца, за агента на ДС и КГБ, за приятелите му международни престъпници, Милошевич, Садам, национални врагове(Путин) ..
Сдружен е с осъдени мошеници като автоджамбазите Бокови, Митревци, Батета..Кюлевци, Павловци..
В нормална страна "Гоце" отдавна би бил осъден и ще лежи в затвора!
KZB
21 Авг 2006 11:18
Мнения: 6,560
От: Bulgaria
НЕДЕЛЧО БЕРОНОВ ЗА ПРЕЗИДЕНТ
АВТОБИОГРАФИЯ
Името на нашата фамилия идва от дядо ми Павел. Споменът за него е една от светините в рода ни. Павел Беронов беше голям българин. Революционер. Изкарал бе седем години в Диарбекир. Следите от оковите личаха до края на живота му. Когато се завръща в свободна България, тук го чака любимата. Двамата заживяват в Нова Загора. Ражда им се син – Крум. Това е моят баща.
Татко беше наследил романтичното чувство на национална гордост. По-късно го превърна в основа и на моето възпитание. И досега се възхищавам на Стефан Стамболов и Димитър Пешев. Настолната ми книга продължава да е “Строители на съвременна България” на Симеон Радев. Обичам да чета и съвременна история. Препрочитам биографиите на Де Гол, Аденауер, Тачър, Рейгън. Но най-много обичам през свободното време заедно със съпругата ми Анна да обикаляме из прекрасните ни планини.
Анна е професор във Варненския медицински университет. Срещнахме се, когато бяхме студенти в София. Следвах право в Софийския университет. Тя живееше на квартира в съседство с Димитър Пешев. Разговорите с него оставиха у мен дълбока следа за цял живот.
След като се дипломирах, мечтаех за академична и преподавателска дейност. Но не бях партиен член. Избрах държавния арбитраж. Първо в Стара Загора, после в Сливен и Варна. В този период завърших и Висшия икономически институт в София. От 1977 г. до 1997 бях арбитър в Арбитражния съд при Българската търговско-промишлена палата.
През 1993 г. с радост приех поканата и станах преподавател по Гражданско и Облигационно право в Юридическия факултет във Варненския икономически университет и в Техническия университет пак във Варна. Привилегията да предадеш опита и знанието си на младите хора прави всеки човек истински щастлив. Винаги ще съхранявам обичта към студентите си. През 1997 година станах народен представител от ОДС. Признателен съм на моите студенти. Те се включиха в кампанията ми с целата си енергия. От есента на 1997 г. съм член на Конституционния съд. За мен е чест, че от октомври 2003 г. съм и председател на тази върховна институция, която пази от посегателства българската конституция.
Моята голяма, лична гордост са синът ми Камен и любимите ми внуци – Боян и Рада. Липсват ми. Виждам ги рядко. Но в модерния живот е така. Камен е математик, доктор на университета в Киото, Япония. Сега преподава в Германия. Дните, в които ни гостуват тук в България, са най-щастливи за мен и за Анна.
Приемам кандидатирането ми за президент и заявявам, че ще спечеля изборите. Вярвам в институциите и закона. Вярвам, че България ще завоюва признание и роля в света на модерните нации. И ще работя за сигурността и достойнството на всеки от нас.



boby1945
21 Авг 2006 11:20
Мнения: 4,915
От: Bulgaria
Първанов и хората около него си знаят работата!! Сега те него ще подкрепят, после той на тях ще "ускори" финасирането, например от ЕС! Само така стават работите у нас, "ти на мене, аз на тебе" /може и на балдъзата но моята/
Mrx++
21 Авг 2006 11:35
Мнения: 20,876
От: Bulgaria
boby
Те навсякъде така стават не само у нас. Бъди спокоен.
Mrx++
21 Авг 2006 11:37
Мнения: 20,876
От: Bulgaria
Това, че Беронов не е станал преподавател защото не бил партиец е голяма смехотовория. Повечето от професорите в института в който работех не бяха партийци. Сегашните ръководители на БАН, които никога не са били партийци станаха професори преди 1989г.
FL
21 Авг 2006 11:47
Мнения: 6,942
От: Canada
"защо ДС са лоши и защо е лошо да си бил агент. всяка нормална държава си има разузнаване"
alecs, хайде пак да повториме:
1.Комунистическа България не е "нормална държава" а диктатура жестоко преследваща невинни хора понеже мислят различно.
2.Разузнаването на комунистическа България е репресивен апарат посветено на преследване на стотици хиляди българи несъгласни с жестоката им политика."Гоце" принадлежи към тази зловеща армия която национализираше, изселваше, прашаше по концлагери , растрелваше..
3.Българското разузнаване ни "пазеше" от чужди сили като поддържаше тероризъма насочен срещу сегашните ни приятели демократичните страни.Занимаваше се с контрабанда на оръжие, с проституция, наркотици,"мокри" поръчки..Както в миналото така и сега "Гоце" е активен член на тази Империя на злото!
ЗИТО
21 Авг 2006 12:50
Мнения: 2,864
От: Bulgaria
Пишем си тук, че чак се палим в тази жега! Ама ако питаме чичо от село, миньора,
докера , те ще ни кажат вероятно друго. Че не знаят кой е този Беронов и че Първанов май вече не става. Пък дали изобщо ще отидат да гласуват за тези двамата , не се знае! Пишем, че трябва някакъв компромис , тъй като няма подходящ човек. Да , ама хората не искат вече компромиси , а здрава ръка да оправи батака в държавата. Коя е тази здрава ръка ?От избори на избори доверието спада. Човеците махат с ръка, теглят по една майна и тарчът да се спасяват, да оцеляват, да преживеят. Как ще го излъжеш българина да гласува? С обещания, кебапчета-това е минало! Каква е идеята ! Ами то няма идея, има само стръв да оцелееш независимо как! Може и да Ви се стори писимистично, но се огледайте и вижте как се е променил добрият българин!
Tazmanetsdiv
21 Авг 2006 12:53
Мнения: 881
От: Bulgaria
*****

Натиснете тук, за да се запознаете с Правилата на форума

Редактирано от - bot на 21/08/2006 г/ 13:03:45

ТАПА
21 Авг 2006 12:55
Мнения: 6,883
От: Bulgaria
Да се надяваме, че омерзеният електорат ще зашлеви един голям шамар на Гоце Ага!
АТАКААААА!
aleksandar
21 Авг 2006 13:25
Мнения: 2,506
От: Japan
FL,
аз съм на възраст, на която малко мога да говоря за комунизма, но думите врагове и приятели са относителни неща. никога на съм чувал за стотици хиляди подтиснати, освен в самото начало, но това е края на 2-рата световна война и на балканите има много реваншизъм. смятам че един държаван апарат под външен натиск има право да се защитава в разумни граници. ако ДС ги е прескочила, то това правят и нашите днешни приятели от ЦРУ и МОСАД, както и вчерашните ни пиятели от руските служби. единственото което намирам лошо е, че хора като Първанов и Каракачанов не са си самоизвадили досиетата сами. тогава бих ги подкрепил с 2 ръце. мисля че да си бил агент не е лошо, освен ако нямаш от какво да се срамуваш и не го криеш...
FL
21 Авг 2006 13:46
Мнения: 6,942
От: Canada
Лъжите на "Гоце" са мнго плитки!
Бил "историк на БКП"!
Значи, по собствено признание, писал "доклади" за неподозиращи съграждани по поръчка!
На това му казваме "донос"!
Писал бил доклад до "някой" от правителството!Незнаел кой!Но ние, простите, знаеме че е до държавна сигурност!
"Гоце"докладвал за "един голям патриот".
Ние простите знаеме чe в доклада сигурно се споменава за "непатриотите", главната цел на историците доносници, които след това се подлагат на преследване, изселване, Белене.... а и по лошо!
Историците на БКП са агенти доносници на ДС!"Гоце" е един от тях!
Само комунисти и извратени нечестни българи ще гласуват за Парванов!
Tazmanetsdiv
21 Авг 2006 14:17
Мнения: 881
От: Bulgaria
*****

Натиснете тук, за да се запознаете с Правилата на форума

Редактирано от - bot на 21/08/2006 г/ 14:27:22

Hauptmann
21 Авг 2006 14:21
Мнения: 8,010
От: Bulgaria

навремето, когато за кратко се занимавах с научна работа, също съм рецензирал ръкописи; обаче ги изпращаха от некое издателство, а не ги донасяше офицер от ДС
Tazmanetsdiv
21 Авг 2006 14:23
Мнения: 881
От: Bulgaria
*****

Натиснете тук, за да се запознаете с Правилата на форума

Редактирано от - bot на 21/08/2006 г/ 14:27:52

ЗИТО
21 Авг 2006 14:35
Мнения: 2,864
От: Bulgaria
Хауптман ! Не се заблуждавай. Не си знаел в издателството кой е работил за ДС.Освен това ако си знаел може да ти е друга рецензията, а те в повечето случай са искали да знаят истината.След това се преценява дали трябва да се поднесе или се редактира под друга форма. Твойта рецензия отпада и се прави друга. Фатки-фатки, друже!

Редактирано от - ЗИТО на 21/08/2006 г/ 14:37:41

XYZxyz
21 Авг 2006 14:50
Мнения: 26,211
От: Antigua and Barbuda
Не може да му се отрече на Първанов, че умее да да получава подкрепата на доста от по-известните личности. Ето сега и повечето кметове го подкрепят. Въпросът е дали Първанов пречи, или помага в политиката на България или нито пречи, нито помага. Вторият въпрос е, има ли друг кандидат, който да е поне съизмерим с Първанов в това отношение. На първият въпрос отговора е много според партийните пристрастия, но според мен за политическа обстановка в България след 1989-та година, Първанов много пасва, докато за предишните Желев и Стоянов не мога да кажа същото. По моите критерии това, че пасва не означава, че го одобрявам за президент, просто защото не одобрявам политиката, която доведе мафията на власт в България, на практика не допуска конкуренция /на мафията/ и криминално приватизира обществената собственост. А на вторият въпрос, отговора е "не" - засега няма друг кандидат за президент, който поне малко да "хваща окото".
Добави мнение   Мнения:71 Предишна Страница 2 от 4 1 2 3 4 Следваща