Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Лондон ще пресява чрез тест работници от България и Румъния
Добави мнение   Мнения:7 1
Neglasuvacht
01 Сеп 2006 00:19
Мнения: 1,861
От: Bulgaria
По тази система ще получите само цигани и черно работници които няма да си плащат социалните осигоровки и ще прокопсате.
mechi
01 Сеп 2006 08:10
Мнения: 792
От: Bulgaria
Напротив, мисля си, че цялата тази кампания е насочена срещу циганите. Просто няма как да кажат на България и Румъния "спрете циганите, не ги искаме". Като се замисля то и няма начин. А те милите нали вече са им "яли попарата". Дори и по нашата телевизия (напр. в "часдът на Милен Цветков" цигани разказват за битието си в Англия.
И така - на пръв поглед - шизофринични непоследователни изказвания, я иначе - просто казват "не искаме цигани"
Dobri_Bozhilov
01 Сеп 2006 08:11
Мнения: 352
От: Bulgaria
Който иска да работи в Англия, и сега го прави. Чист популистки шум...
whw
01 Сеп 2006 08:33
Мнения: 1,367
От: Bulgaria
Въртяха го, сукаха го, ама накрая си го казаха с половин уста. Всичко що е читаво да заповяда, останалите да си стоят в гетото БГ. Ама нема кво да им се сърдим - който плаща, той поръчва музиката /това май не важи у БГ/.
Al Bundy
01 Сеп 2006 10:42
Мнения: 198
От: Bulgaria
Дейли телеграф: Най-големите преселници в ЕС са самите британци
30.08.2006 г. НетИнфо

Статията на Филип Джонстън разглежда имиграцията като двупосочен процес, в който съществува и двоен стандарт.

Стотици хиляди европейци напускат домовете си и се установяват в други страни, където предизвикват покачване цените на имотите, възползват се от социалните услуги и често нито научават местния език, нито се интегрират успешно в приемната култура.

Около 3 млн. души са се вдигнали и преместили другаде. Кои са те? Поляци, чехи, латвийци?

Всъщност това сме... самите ние (британците).

В исторически план британците са може би най-мобилните хора в ЕС - въпреки потока от източноевропейци, търсещи работа на Запад.

Мнозина охкат и пъшкат пред възможността за нова вълна имигранти след присъединяването на България и Румъния. Едно от заглавията в британската преса задава въпроса: "Колко още може да поемем?"

*****

Натиснете тук, за да се запознаете с Правилата на форума


Редактирано от - bot на 01/09/2006 г/ 10:48:20

Al Bundy
01 Сеп 2006 11:13
Мнения: 198
От: Bulgaria
*****

Натиснете тук, за да се запознаете с Правилата на форума

Редактирано от - bot на 01/09/2006 г/ 11:16:34

Netspider
01 Сеп 2006 17:16
Мнения: 2,960
От: Australia
Един от критерийте ще е да си носите чадър винаги
Добави мнение   Мнения:7 1