Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
ГЕРБ с Мозер и Абаджиев атакуват европарламента
Добави мнение   Мнения:19 1
Asset
20 Ное 2006 00:28
Мнения: 455
От: Germany
Бат Бойко, карай полека, щот' който се е хванал на едно хоро с другарката Цици Шмозер не е прокопсал. Нали тя се беше и зарекла да събаря паметника на съветската армия в София
Bleys
20 Ное 2006 03:13
Мнения: 181
От: Bulgaria
"Учредителите са предимно студенти, като средната им възраст е 30 години, похвали се Абаджиев"
40 годишни студенти , браво , много похвално
майор Цепеняков
20 Ное 2006 05:49
Мнения: 814
От: Bulgaria
Още едно новообразование, съвършено безсмислено за българската политика и за българските избиратели, предназначено да обслужи личните цели на 3-4 амбициозни провинциалисти, жаждащи позиции и власт, за които нямат способности, енергия и хитрост да се преборят в партиите си. Кръгът е кратък, но безславен. Първо са самоуверените усмивки (със същите тръгнаха социалдемократите на Камов и Томов, гергьовденци, нововремци). После е продажбата на няколко имена на „авторитетни политици”, „значими обществени фигури” и „близки роднини на българската демокрация” на чужда фондация и на партия, която търгува депутатски места. Накрая – пак тухла в стената.
чичата
20 Ное 2006 07:54
Мнения: 5,225
От: Bulgaria
...подобно на овция ни народ презокеатката Зуза иска винаги да е на лайното цуцурката и подкрепя най-подкрепяните...
Николай Скаличански
20 Ное 2006 09:16
Мнения: 4,135
От: Germany
Aбаджиев е лицемер, гнусно ми е да си помисля дори, че тази твар определя политиката на страната ми. Защо до сега не намери начина да насади демокрация в любимите си сини партии?! Той е истинска политическа проститутка, която просто търси следващият по-изгоден клиент, а сега той се казва бат'Бойко.
milcho
20 Ное 2006 09:25
Мнения: 13,257
От: Bulgaria
Днеска ги гледам при Бареката: Митко, Ленорка и Венци , ама кво граждаkско общество ще поведатq мила майно льо, ще "обгрижват" младите, които по времето на демократичното цунами са били на 5 години...Стари муцуни и нов цирк...Ха Ха.
Николай Скаличански
20 Ное 2006 09:37
Мнения: 4,135
От: Germany
милчо
патриарх Никифор
20 Ное 2006 10:07
Мнения: 3,571
От: Vatican City
Ефектът "Мавър" в дясното се разраства. Де го чукаш, де се ....
ТАПА
20 Ное 2006 10:49
Мнения: 6,883
От: Bulgaria
Нищо ново под слънцето. Очакваната алчна глутница която не се задоволява с парчета от баницата иска още повече.
Може ли някой да ми посочи по-гнусни и лицемерни същества от Абаджиев, Мозер, Капон, Бойко ? За да е пълен състава трябва да се присламчат и Пешо Коня , СофиЯМски и Гаражната.
Надявам се, че този път осъзналият се, лъган като на световно българин ще им даде не повече от 0.02%. 20 г. лъжи и измамници стигат!
boby1945
20 Ное 2006 11:14
Мнения: 4,915
От: Bulgaria
И не само гонят, ами и ще стигнат в парламента!! Щото са по-свежи и оригинални от така наречената "десница"
don Кихот
20 Ное 2006 11:26
Мнения: 191
От: Bulgaria
Поредната безлична люспа в дясното пространство. Ебанджиев не си намери място.Но предателят винаги си остава такъв, лаком гъз.
E6
20 Ное 2006 11:43
Мнения: 29,550
От: 0
Като гледам пак ще се върнем на варианта триста и кусур партии от които триста и кусур без една - в дясно....
gtch
20 Ное 2006 14:06
Мнения: 1,659
От: Bulgaria
Много точно заглавие, направо е уцелило десетката.
Novae
20 Ное 2006 15:14
Мнения: 87
От: Bulgaria
Те атакуват Европарламента, но и той ще атакува тях. няма да ги приеме тъдява, докато не се обединят в една партия.
Nevezha3
20 Ное 2006 15:56
Мнения: 1,322
От: Bulgaria
Кихоте, ТАПА и Скаличански! Кризата вдясно е очевадна. По-добре ли е, ако Абаджиев нищо не прави, т.е. ако беше останал yes-man? Какво направиха СДС и ДСБ на последните избори през 2005 и 2006? Дори левицата заявява, че няма интерес от подобна слаба и разпокъсана опозиция.
Бай Драган
20 Ное 2006 16:09
Мнения: 12,047
От: Bulgaria
Ще го атакуват, особено ония седналите с...
инж.Петър Колев
20 Ное 2006 18:07
Мнения: 2
От: Bulgaria
"Десни" няма и това децата от детските градини също го разбраха. За никакви демократи не може да става на въпрос, а по скоро участници в протеклия ПЛАДНЕШКИ ПРИВАТИЗАЦИОНЕН ГРАБЕЖ. Няма как ДЕМОКРАТИТЕ да обяснят логично откъде толкова гущери за скъпите "Фалкони", ТВ - медии , дворци, замъци, палати и многомилионни банкови сметкибазирани в наши и чужди банки. Това няма как да стане без да си бъркал дълбоко в държавната хазна и ползвал НЕЧЕСТНИ прийоми в процеса на раздържавяване собствеността на държавата. Примери стотици бих казал хиляди. Достатъчно е например случилото се в СОС и общинските имоти по времето на тандема Софиянски- Антоан Николов. Ами ударните действия на един министър - мистър 10% и какви ли не още пишман демократи. В последно време маса социолози се хвърлиха в битка да убеждават електората, че натрупаните богаства се били дължали на проявен висок професионализъм, находчивост, предприемчивост от "почтените" бизнесмени и бизнес дами. Никой не пожела от ТЯХ обаче да излезе и открито заяви ИСТИНАТА, че всичко се дължи на ЧЕРВЕНИТЕ КУФАРЧЕТА ПАРИ раздадени в началото на прехода казано наскоро от бившия член на ПБ на ЦК на БКП, Йордан Йотов в Труд и потвърдено в следващия брой неговия колега Стоян Михайлов. Сега псевдодемократи от различни трибуквени образувания се надпреварват как най добре и къде да се закачат с оглед на предстоящи политически събития но напразно. ТЕ БЯХА ДОТУК и НАРОДА ще ги запомни с тяхната алчност и ЛЪЖИ!

С уважение:
П.Колев

p_kollev @abv.bg
Top Gun
20 Ное 2006 20:07
Мнения: 5,874
От: Bulgaria
Инженер Петров - всичко дето сте го написали е продукт на масовото съзнание, обработено и моделирано от комунистическата пропаганда. Случайно сте подминали един ФАКТ - че в периода 1998 - 2000 година "майката кърмилница" е "закърмила" стотици свои чеда с няколко милиарда долара в куфарчета, според думите на Георги Йотов...Само това изявление трябваше да "самосезира" прокуратурата и да почнат масови проверки на "подопечните"!!!!! В една нормална държава такова изявление щеше да предизвика огромен публичен скандал
Nevezha3
20 Ное 2006 20:25
Мнения: 1,322
От: Bulgaria
Top Gun, с последния си постинг изтепа повече хора отколкото при битката край Гетисбърг. Каква 1998-2000, какъв Георги Йотов ... Пък и на инженера името му е друго. Ако оправиш фактите, мога и да ти повярвам.
Добави мнение   Мнения:19 1