Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
ЛеБрон с рекорд за "Кливланд"
Добави мнение   Мнения:4 1
mumoko
02 Юни 2007 06:49
Мнения: 3,365
От: 0
Преди известно време - два три месеца - бях чел в Спортс Илюстрейтед как отборите от Изтока са много по-слаби от отборите от Запада и там с различни стастики показваха текущия и минали сезони и как победите в редовните сезони почти изцяло отивали на Запад.


Та по тоя повод ще се радвам да видя Кливлънд шампиони, щото нали са от слабия Изток, а пък Детройт къртят мивки с анти-играта си, която не вярвам да се е променила много от преди една година.
Suomi
02 Юни 2007 11:56
Мнения: 13,732
От: Finland
Изтока винаги е бил по-силов и защитен. Но като се направи справка, ще се види, че легендарните Бостън и Чикаго са именно оттам. Лошите момчета Детройт също.
А за антистила на буталата е ясно, но и кавалерите не са заиграли някакъв секси-баскет. Но пак са доста по-добре от Детройт като вариант за финал.
А Леброн вкара 29 от последните 30 за отбора си!
mumoko
03 Юни 2007 06:22
Мнения: 3,365
От: 0
Засега добре - Кливлънд водят 7мин. преди края с 12т. И са на път да имаме изнендаващ финалист.


В хокея Сенаторите биха и така се запазва интригата. Остава да вземат и вторият мач.
Suomi
03 Юни 2007 09:39
Мнения: 13,732
От: Finland
Дамм, Кавс са на финал!
Гибсън е бил жокера този път, отново невероятен Леброн.
По този начин обаче СА са абсолютен фаворит за финала.
------------
На Отава това им беше мача на живота - не го ли вземеха финала свършваше! Сега третия е много важен.
Добави мнение   Мнения:4 1