Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
ЦСКА почна да търси на пожар защитник
Добави мнение   Мнения:12 1
trewq123
18 Юни 2007 02:19
Мнения: 53
От: Bulgaria
Обичам ЦСКА!
Но е време да потърсят и нов президент!
Искам Купа!
Искам да работят!
Искам да печелят!
ИСКАМ!
Тъмно пиво
18 Юни 2007 07:32
Мнения: 13,758
От: Canada
Аз пък обичам Левски!
Но искам ЦСКА да си сменят президента!
Искам да работят! Да започнат да печелят! За да има интрига и да повдига нивото на футбола в България!
GIANNI
18 Юни 2007 08:01
Мнения: 13,991
От: USA
И аз обичам ЛЕВСКИ, ама е крайно време да закрият циганетата !
yank
18 Юни 2007 08:29
Мнения: 355
От: Bulgaria
Крайно време е да се закрие Джани...
Prof. Brezinski
18 Юни 2007 09:03
Мнения: 433
От: Bulgaria
yank, абсолютно си прав!!! То бива мисловна импотентност, ама туй Джанговото е извън всякакви класации и рамки.
А иначе по въпроса за статията и последващите мнения - казвал съм и пак повтарям: "Докато това недоразумение - Ал.Т. е начело на отбора нищо добро не очаква ЦСКА (за наше съжаление)..."
Dokich
18 Юни 2007 10:33
Мнения: 20,970
От: Bulgaria
ЦСКА почна да търси на пожар защитник
Според мене, де, по-добре е да си намери нов собственик. Пълно безхаберие досега от индиеца. Както и екип, имам предвид най-вече Лупи и обкръжението му и ЦСКА най-сетне да стане адекватен на времето в което всички живеем. Защото изминалият "непровален сезон" по думите на Томов както са я подкарали скоро ще бъде непостижима армейска мечта.
БГ клубният футбол въобще няма нужда от ЦСКА в този му вид.
Bonpo
18 Юни 2007 11:34
Мнения: 178
От: Bulgaria
Това, че Митал е собственик е и хубаво и лошо.Хубаво, е че не се бърка в клубните работи, каквато грешка правят много собственици.Лошото, е че не дава пари
Ама то немога да ги разбера ЦСКА , винаги са правели най-скъпите трансфери в България, Левски един Йеленкович неможе да вземе от Литекс, ЦСКА вземат от там който си искат.Един Тасевски го вземаме 2 години.
Ама чорбарите са обречени да нямат организация и ред в клуба си.Най-добре да си тръгнат и Дучето да дръпне шалтера.
bm1914ls
18 Юни 2007 13:19
Мнения: 6,031
От: Bulgaria
От известно време насам се нагледахме, наслушахме и начетохме как ЦСКА е стигнал дъното. Това бе някъде до началото на тази пролет, когато на „Армията” продължаваха да се разиграват пародийни случки. Изведнъж обаче стана така, че червените медийни диригенти вече се изчерпаха и оценките за стигане на дъното вече нямаха измерение. Дори се стигна до там, че и дъното бе подминато, като копаенето продължи още и още. Какво има обаче след дъното, след като в ЦСКА комедията толкова сериозна, че дъното вече изглежда като нещо много хубаво и дори пожелателно.

Не, дъното не е това, че клуба е притежание на индиец, който посещава България толкова, колкото и Азис ходи в „Червило”. Не е и това, че Прамод Митал е поверил управлението на един пишман политик. Че Стойчо Младенов стана треньор два дни след като заведе дело срещу ЦСКА, също не е дъното. Както и зеления килим в коридора на Четвърти километър, представен ни като изкусвен терен. Не е и пребоядисания автобус, който е набор на абитуриентите и повредил се след два дни в Ловеч. Дъното не са побоищата на тренировки, не е изгонването и връщането на Фуртадо и скандалните напускания на чужденци от няколко години насам. Това, че в клуба пристигат на проби африкански дядовци с паспорти на войници, също не е болка за умиране. Бял кахър са и непрекъснатите мениджърски битки, съскащите змии, готовото за музей електрическо информационно табло...


Така е, връщане назад няма. В последните години ЦСКА изгуби много потенциални свои бъдещи поддръжници. Не искам да прогнозирам колко малки деца са станали привърженици на синята футболна идея вместо на червената, защото веднъж са се запалили от това, че по телевизията дават как Левски играе с големи европейски отбори, как вдига купа след купа и изобщо с какво пренебрежение се отнася към някакви си ЦСКА.И след като дъното вече е стигнато и подминато, е ясно едно. На тези червени медийни диригенти, които побързаха да погребат любимия си клуб, ще кажем едно: ЦСКА няма да умре! Но никога повече няма да бъде онзи голям ЦСКА! С полуфиналите в Европа и поредиците от шампионски титли. Днес стадионът е празен и зловещо мълчи.

Публикуван от Ivan Vasilev в 11:16



Dokich
18 Юни 2007 14:23
Мнения: 20,970
От: Bulgaria
Bonpo,
Лошото е, не че, Митал не се меси в клубните дела, за парите ясно, хич ги няма, а че пилотирането на тежкият крайцер ЦСКА е поверено на доказалият нееднократно своята несъстоятелност Лупи. Всичко останало води до твоят извод.
Dokich
18 Юни 2007 14:27
Мнения: 20,970
От: Bulgaria
Относно селекцията в ЦСКА до момента е ясно едно:
ЦСКА не е КУПИЛ нито един нов играч. Всички новопривлечени са или с изтекли договори (Т.Янчев), или са изгонени (Зе Руиш) или са разтрогнали договорите си по вина на клуба (К. Амунике, ако изобщо разтрогне). За Маркиньош още не сме платили "баснословната" сума от 100 000 щ.д. Явно с парите от Вальо Илиев ще се купи (най-после) един играч.
Аз обаче така и не виждам до момента кои класни играчи сме привлекли за постовете, за които има дефицит - разиграващ халф и център нападател. Без две качествени попълнения на тези постове ще сме извън тройката следващата година.

Горното е от друго място, писано от форумец с ник Харамията който чат-пат гостува и тука.
Мисля, че добре е преценил случващото се досега в селекцията на ЦСКА и за това ви го пускам.
bm1914ls
18 Юни 2007 15:41
Мнения: 6,031
От: Bulgaria
Оказа се, че и Зе Руи не бил толкова сигурно попълнение!?Момчето седнало да преговаря за личните си условия и като стигнали да заплатата, поклатило глава, станало и си хванало самолета....Та и този червен балон се спука!
GIANNI
19 Юни 2007 05:19
Мнения: 13,991
От: USA
:1+1" =
Добави мнение   Мнения:12 1