Потребител:
Парола:
Регистрация | Забравена парола
Запомни моята идентификация
Волейболистите не дадоха гейм на Китай
Добави мнение   Мнения:6 1
Suomi
18 Юни 2007 08:32
Мнения: 13,732
От: Finland
Шестото място на финалите ще заеме вторият отбор с най-добри показатели от тези три групи

Не е задължително - миналата година трябваше да са Куба на този принцип, а поканиха Сърбия.
----------
Полша и те продължават безгрешно след втора победа в Аржентина. САЩ пък биха два пъти Италия и положението на адзурите е вече плачевно.
Kamenec13
18 Юни 2007 10:24
Мнения: 1,278
От: Bulgaria
Много важна победа , най-вече за самочуствие на младите момчета .
С всеки следващ мач Зарев се включва по-добре и това донася разнообразие в играта. Ананиев игра много силно в атака , но има резерви в посрещането . Ники Николов се включи много добре и измести Гайдарски от статута на 1-ва резерва . Трябва да открием добър заместник на Салпаров , защото към днешна дата той е без алтернатива .
Щурав
18 Юни 2007 15:42
Мнения: 138
От: Bulgaria
Отличен за нашите!!! След циганиите в Аржентина е 4-те победи са постижение! А ония смотаняци заслужават да бъдат изхвърлени от Лигата за неопределен срок. Така или иначе и отборът им не става, а чакат много по-цивилизовани държави на опашката!
Мачовете с Полша се превръщат в мачове на честта и за 2та отбора. Ние ще излезнем с поне 3 победи, но те ни победиха в най-важния ни мач последните 20(може би) години... за съжаление.
А относно алтернативата на Салпаров - имаме, но е лукс един треньор да държи 2 либера в 12-ката, позволена за официални мачове. Ако стане гаф с Теодор, веднага се слага някой по-пъргав посрещач на поста му да изкара мача. А после се вика друго либеро, а повярвай, имаме много добри. Смея да твърдя, че имаме по-добри в защита от Салпаров, но той ги превъзхожда с умението да е 2-ри разпределител на полето.
Kamenec13
18 Юни 2007 16:58
Мнения: 1,278
От: Bulgaria
Смея да твърдя, че имаме по-добри в защита от Салпаров, но той ги превъзхожда с умението да е 2-ри разпределител на полето.
------------------------
Щурав
18 Юни 2007 17:23
Мнения: 138
От: Bulgaria
В Пирин, Лукойл и Дупница има доста добри играчи на тоя пост. Либерото на Пирин има феноменална реакция за изваждане на върнати от блокадата на противника топки! Може и да е полезно да се вкара в националния в някои мачове, защото единствения му недостатък е тактически, а това в БГ няма да го оправи. А няма как да излезе навън без националния.
peniko
18 Юни 2007 20:26
Мнения: 768
От: 0
Гледах 2-рия мач на Италия със Щатите - това изобщо не беше тази Италия за която си мислим, когато стане дума за волейбол. Не защото на игрището беше 2-рия им отбор, а те просто играха като някакви аматьори. Имах чувството че това им е първият мач заедно. Толкова точки дадени от свободно прехвърлени топки могат да се видят само в младшата възраст. За целия мач имаха 2 блока, а колко сервиси пратиха в аут (при положение че биеха слаб сервис)....Либерото им сбърка няколко елементарни подавания в 2ри и 3ти геим при резултат след 20 точка...а бе пълна скръб. Тази година маи маи няма да ги има на финалите.
И като стана дума за либеро - силата на Салпаров не е в защита, но той е много добър посрещач и това пасва олично на стила на отбора ни. На нас силата ни е в бързата и мощна атака и затова посрещането е от съществено значение. В защита ние разчитаме повече на силен сервис, затрудняващ максимално посрещането/атаките на противника и стабилната блокада.
Добави мнение   Мнения:6 1